Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Zajímavé, že má recenze neprošla... Přitom jste vy sám osobně v jednom ze starších podcastů pravil, že je absolutně na nás, co se svojí recenzí provedeme a jestli bude na deset řádků, nebo třeba jen na dva.

    Ve své recenzi jsem naprosto objektivně zhodnotil nejen svůj dojem na počin jménem Skyrim, nýbrž i dopad této hry na moji existenci. Mrzí mne, pokud redaktoři Games.cz nedokáží číst mezi řádky, když se přitom pod recenzemi Lukáše Grygara ohánějí právě tímto argumentem.
  • 13_11
    Je to jen tvoje, chlape.
  • (Vkládám ještě sem, protože stránka je opravdu srandista a mění pořadí sekcí pro komunikaci s redakcí, tak jsem to trochu netrefil. Jel jsem po paměti.)

    Dinosaur war

    Ahoj redakce. Chtěl by se na vás obrátit s jistým dotazem, protože mi kdysi bylo řečeno, že když bych chtěl udělat recenzi na hru, která nemá udělanou složku, tak se mám obrátit na nějaké e-mailové adresy, které jsem dostal. Rád bych napsal recenzi na android hru Dinosaur war a tak jsem se již 14 dní zpátky obrátil na zmiňovanou e-mailovou adresu a nikdo mi nepomohl. Poslal jsem ještě požadavek na vaši všeobecnou adresu a tam mi také nikdo nepomohl. Chtěl bych vás proto ještě jednou zkusit poprosit touto cestou aby jste profil hry vytvořili, protože se jedná o dle mého názoru parádní věc a rád bych vaše čtenáře s hrou seznámil. Nebudu se ale o vytvoření profilu dožadovat donekonečna. Jistě mi rozumíte. Děkuji
  • Navíc si všimni, že tam je líbí 5x, takže recenze byla až tak nanic, pět pozitivních hlasů by rozhodně nezískala.
  • blixa
    Daval jsem to minulej tejden vsechno na stul k odeslani cloveku, ktery se o to stara.. Zejtra zkontroluju, co se s tim stalo a dam vedet. Sorry, nejak se to protahlo..
  • blixa
    Hele, je to nazor na hru? Je.. Provedeni, delka, mnozstvi argumentu nebo jejich uplna absence, to uz je vsechno na autorovi.

    To schvalovani ma resit jen to, aby se tam neobjevovaly okopirovany texty, texty o necem jinym, zmeti znaku, linky na warez a podobne.
  • montatatana
    Hele, proc ctenarsky recenze prochazeji schvalovanim, kdyz tam pak stejne zustanou takovehle nic nerikajici kydy? http://games.tiscali.cz/dark-souls-13998/ctenarske-recenze/odpad-8347/?likeReviewId=8347&like=-1&save=1
  • montatatana
    Toz ale puvodne bylo receny, ze je to bug a u novinek co nemaji vic textu to nema byt. Clovek pak rozklikava co nemusi a to je pohyb prstem navic >_<
  • sleepless
    To neni bug, to je feature. Asi tak.
  • zdeeneek
    Mam dotaz. Posilali jste uz vyhry vylosovanym donatorum? Uz to bude skoro mesic co posledni clanek o donate programu vysel a zatim mi nic neprislo.
  • Jak sem rikal, nemam nic proti reklamam na games.cz v celku a chapu, ze se musite zivit, ale tyhlety invazivni reklamy jsou fakt nesnesitelny...

    PS: Pokud je to od tedka jednou denne, tak pohoda.
  • Reklamy ve videu nezmizí, neb to opět nejsou reklamy TG. :/
  • janchor
    Jo, to netuším. Kluci budou vědět.
  • DusanMPupak
    Děkuji. Vypne to úplně všechny reklamy, hlavně tedy ty ve videopřehrávači?
  • janchor
    Ta možnost už tu je: http://games.tiscali.cz/tema/podporte-games-cz-57248
  • DusanMPupak
    Ještě kdyby tak toto nastavení respektovaly i zdejší diskuse.
  • DusanMPupak
    A neplánujete / není možnost nějakého předplatného bez reklam?
  • Copak se to zase deje s tim prehravacem? Flash jsem preinstaloval, 3 browsery vyzkousel a dokonce jsem se zkousel i jiny pripojeni ale zadnej rozdil.... bud to porad hlasi ze se video nacita aniz bych na to sahnul a nebo to rovnou ukaze "Video not found"...
  • Malé čtverečky napravo od tlačítka Gamescon na hlavní stránce.
  • *4* Chtěl bych se zeptat, jestli se někde dá změnit černé pozadí a bílý text. Už mě tak bolely oči, že jsem si pro to udělal script. *15* Ale uvítal bych možnost např. pro přihlášené, změnit barvičky. Nebo jsem to někde přehlédl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit