Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blixa
    Taky nejsme jako redakce samozrejme nadseny z takovejhle formatu reklamy, ale z neceho se zkratka web zivit musi. Tahle konkretni reklama je odted nastavena tak, aby se jednomu uzivateli Games zobrazila jen jednou za den. Pretrpenim jednoho zobrazeni takovy reklamy pomuzete zajistit chod Games.cz a myslim, ze jednou za den se to vydrzet da..
  • zdeeneek
    *1*
  • To je dost, ale TM to je patrně jedno.
  • Automaticke odhlaseni, nevim proc... Games patri pod Tiscali "komplex" tak at jim to vyridi. Nemam zadnej problem s reklamama, protoze je automaticky filtruju, ale tohle uz je trochu moc invazivni.
  • Ta je jen mimo TG (a ti za to nemohou), odhlašovat se nemusíš.
  • Hele s tou reklamou Fio, ktera zakreje celou stranku pri prihlasovani a neda se vypnout si dela p***l zejo?
  • braveman
    Od mimozemšťanů...
    Zrušené hry mají nastavené datum vydání na rok 3000. Kdo ví, třeba nastane doba, kdy bude v trendu oživovat v minulosti zrušené tituly.
  • http://games.tiscali.cz/stargate-worlds-10830 ten rok vydani mate odkud ?
  • Trol.diskuzni
    Jaký operační systém? V jiném prohlížeči to též zobrazuje takhle?
  • mám ten samý problém... jinak pro info používám Chrome.
  • Trol.diskuzni
    Bylo řečeno, že tato spolupráce šla do kopru dříve, než vůbec začala...
  • Pred nejakym casom tu bol clanok o spolupraci s PCTuning.cz, budete sa uberat touto cestou?
  • Zdravím,
    ze dne na den mi začlo blbnout games.cz .. Všechny články jsou bílé.
    http://imageshack.us/photo/my-images/440/hrygamescz.png/
  • posila
    Predpokladam, ze jsi to psal rovnou na webu a nemas to nekde zazalohovane. Mohl bys to vlozit treba na http://pastebin.com/ a sem dat odkaz, at diskuteri maji moznost posoudit kvalitu te recenze sami.
  • Wyder
    Taky se mi ta mezistranka stale nekde zobrazuje. Ale pokud kliknu na presmerovani, tak to stejne zustane v mobilni verzi... Je to ale otravne.
  • Trol.diskuzni
    Já jsem taky myslel, že mobilní verze diskuzí už jsou plně zprovozněné a stejně mě to pokaždé přesměřuje na ty normální...
  • montatatana
    Bude se opravovat ten bug, ze vsechny clanky maji tlacitko "Celý článek", i kdyz nijak nepokracuji? Myslel jsem, ze se to resilo a uz to bylo opraveny.
  • Trol.diskuzni
    Můj pohled na tuto hru byl naprosto srozumitelným způsobem vyjádřen nejen číselným hodnocením, ale rovněž příslušným textem, který žádnou "změť interpunkčních znamének" rozhodně neobsahoval.

    Bylo vámi proklamováno, že čtenářská recenze je v podstatě volnou platformou pro čtenáře, kteří mohou svoji recenzi pojmout podle svého uvážení... Já tak učinil a myslím, že s odpovídající výpovědní hodnotou (vzhledem ke kvalitě samotné hry).

    Děkuji tedy za reakci, přestože jsem očekával, že má recenze neprojde jakousi ideovou cenzurou, která je zde na moji osobu pravidelně aplikována. Holt odlišný přístup k věci se dnes prostě nenosí...
  • blixa
    Je to velmi prosté - u čtenářské recenze nejde o délku, nehodnotíme ani stylistiku nebo pravopisné chyby - je to koneckonců recenze od čtenářů. Ale přesto, musí nést nějaký názor. Tvoje změť interpunkčních znamének ho nenesla.

    A jen abych predesel pripadne debate - o tom, co nese názor a co ne, rozhodujeme já a Petr. ;)
  • Děkuji. Ale nezapomeňte na nás chlapi. Když tak se zase připomenu *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit