Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji.
  • blixa
    Sorry za zpozdenou odpoved, kazdopadne, dobra pripominka, poresime to..
  • !!!!! REMINDER !!!!!!!
  • už to vypadá, že se to spravilo, tak uvidíme :)
  • Odpoví mi na to někdo prosím???
  • napište zas pár řádků ke Castle Story ... http://www.kickstarter.com/projects/902505202/castle-story docela se jim to rozjíždí a je i nové video *4*
  • braveman
    Kdepak! Kafe se mi prosadit nepodařilo *9*
  • blixa
    jojo, na tom asi neco je, je fakt, ze to psani romanu me prave vzdycky dost odrazuje a clovek ma pocit, ze uz tam proste "musi neco rict"..
  • zdeeneek
    Super, tesim se na clanek. Mne by klidne stacilo jednou za mesic vydat jen nejakou kratkou zpravu velikosti bleskovky, kde by bylo napsano: kolik lidi prispelo, kolik se vybralo a vyherce hry. Neni potreba psat zadny romany pokud neni o cem. Nejakej vetsi clanek by mohl vyjit az by bylo jisty, ze se za nastradny penize podarilo neco udelat.
  • Ahoj, chtěl bych vás požádat, aby jste dali možnost autorům amatérských recenzí si svoje dílo také smazat pomocí nějakého tlačítka po přihlášení. Velice děkuji
  • noobie
    Já myslel, že se na nás můžete podívat i takhle :3
  • blixa
    Ahoj, nevidim od tebe nikde email, mohl bys pls poslat svuj nick znovu na redakcni mail? vypnu ti to hned..

    Co se tyce clanku, cely to zpozdeni s tim informovanim jsem vysvetloval ve fight clubu - jde o to, ze jsme chystali pro ctenare jednu akci, na jejiz domluveni jsme cekali, aby "bylo o cem psat" - bohuzel to ale nevyslo a pak se i na ten clanek jako takovej trochu zapomnelo :( Sepisu neco o stavu donatu v prubehu cca tydne a vylosujeme i zpetne vyherce za kazdej mesic. Je fakt, ze nam to dost usnulo, sorry..
  • Asi kupují bleskařovi alkohol a kafe.
  • zdeeneek
    Tak mne nejde o hry - vetsinou se jako vyhry v soutezich davaji PC hry a ja na PC hraju jen MMOcka. Zajimalo by me spise co je v planu s tema vybranejma financema delat.
  • Jo tak. To mi je celkem jedno, nejspíš to nějak vyšumělo nebo na to všichni zapomněli. Stejně jakýkoliv náznak "losované" odměny za peníze mi je docela proti ... kůži.
  • zdeeneek
    Cervenej odkaz na hlavni strance vidim taky. Kazdej mesic ma ale vychazet specialni clanek kde bude napsany kolik se vybralo, co se s vybranym obnosem bude delat a kdo byl vylosovanej a vyhral hru. Tzn. clanek jako je tenhle: http://games.tiscali.cz/tema/aktuality-kolem-donate-programu-games-cz-58955
  • Nenápadný červený odkaz na hlavní stránce odkazuje na tohle.

    A když už jsme u toho, mohl by mi někdo vypnout ty reklamy? Jestli ne, taky fajn :P
  • zdeeneek
    Jak to vypada s donate programem? Uz dlouho jsem tu o nem nic necetl. Ted jsem asi 20 minut hledal zpetne na webu kdy se tu objevil naposledy nejakej clanek na tohle tema. Pokud jsem hledal spravne (nemuzu zarucit, ze jsem nic neprehlidl, protoze na prvni clanek jsem narazil az o 122 stranek nazpatek) . Clanek je z 29.3.2012 - od te doby uz fakt nic nevyslo? Losuji se vubec z rad donatoru vyherci her? Budete prozrazovat co s vybranyma financema mate v planu delat? Nebo jak to teda je?
  • Wyder
    Bez reakce, mažu.
  • USER47
    Jo, všechno aktuální. Ten flash jsem kvůli tomu i přeinstalovával. Pořád mám podezření na ten jejich flashovej přehrávač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit