Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divný...předpokládám, že máš aktuální Flash plugin/y, Javu a Operu, eh? Jinak mě nic nenapadá :/
  • USER47
    Tak jsem v ghostery zabil ten mediaplex, gemius a pár dalších blbostí, ale beze změny...
  • USER47
    AdBlock nemám, používám jen filtrování v Opeře a pouze výběrově (tedy tehdy, kdy mi reklamy dělaj problémy nebo je jich tolik, že můj slaboučkej CPU nestíhá). Rušit reklamy vždy a všude nechci. Ghostery vyzkouším, avšak předpokládám, že se jedná především o monitorovací soft, ne o řešení problému...každopádně dík za odkazy.
  • Divný, mě to nic nedělá... Máš AdBlock a Ghostery?
  • USER47
    Zablokoval jsem v Opeře úplně každou reklamu, na jakou jsem narazil, leč problém přetrvává.:(
  • Reklamy mi tu dělaly nějakou neplechu. Jo, a přidali sem ValueClick Mediaplex, jestlipak to nemá nějakou spojitost :)
  • USER47
    Mám stejný problém, rovněž v Opeře...

    Děje se to odhadem pár týdnů, nedělali jste nějaký změny v tom svým obskurním přehrávači videí čí tak něčem?
  • Urug
    double post
  • Urug
    Místní přehrávač je peklo...
    reklamy vyskakující přes ovládací prvky (generuje to holt více prokliků) ,kvalita videa žádná sláva a je to náročný jako samice tura domácího (jednojádro 3.2Ghz, Radeon 9800Pro - nekoukatelný)
    Odkaz na youtube (případně na jiný zdroj) ke každému videu by nám všem zjednodušil život a vypadalo by to furt profesionálněji než tadyta šaškárna.

    Btw proč vložená youtube videa nejdou zvětšovat mi je taky záhadou.
  • Zdravím redakci a všechny příznivce Games.cz,
    mám s vaší stránkou malý problém, od jisté doby mi v Opeře vždy když načtu games.cz vyskočí chyba Zásuvný modul Shockwave Flash selhal...když dám F5 tak to již funguje, ale děje se mi to jen na vaší stránce, tak nevím v čem je chyba. Ani downgrade na starší verzi Flashe nepomohl. Nevíte co s tím??
  • Amylee.Anderson
    My bychom chtěli Drakena do podcastu!
  • Posunout by se to urcite melo, ale prepnout na celou obrazovku to jde... jen se proste musis trefit do toho malyho prostoru. Trochu pixel hunting *4*
  • Dobrý den, byl jsem zde odkázán panem Smutným. Apeluji na reklamu ve flash videu, zavazí v kliku na rozšíření obrazovky, prosím o posunutí obdelníčku o 20 px nahoru, video se nedá přepnout na celou obrazovku. Je to otázka pár sekund.

    Pro upřesnění přidávám grafické schéma navrhované změny: http://img805.imageshack.us/img805/8687/advertv.png

    Díky za rychlé vyřízení této žádosti, Váš věrný čtenář - Čupa Čups
  • poslední podcast byl velmi fajn,zvěte O.Broukala častěji...
  • Black_Hand
    legend of grimrock na gogu v 50% sleve.
  • nemyslel jsem výměnu, ale darování... ale už mi taky bylo řečeno, že tohle je možný jen s giftnutejma hrama... škoda, tak si budu muset sehnat všechny tamnější hry někde bez drm a zrušit to rovnou. takhle mohly ještě někomu udělat radost.
  • Kr.Pa
    U videa, tlačítko na full screen je schované za záložkou reklama a dost blbě se na to kliká
  • montatatana
    Samozrejme nejde. Je to krapet nesmysl, nemyslis? To by si pak vsichni misto nakupu akorat vymenovali hry.
  • když ne, půjdu na GOG, tam mi někdo odpoví určitě, tam jsou hodný...
  • zdeeneek
    Ses si jistej, ze se ptas na spravne strance? *1* Ale treba se nekdo slituje a odpovi ti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit