Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem zkoušel a nesmazali, proto takové snažení, ale myslím si, že takováto funkcička by byla velké plus k všeobecnému blahu. No ne?
  • Trol.diskuzni
    Jsem rád, že jsi spokojený se svojí pravdou. *4*
  • O formě se nikdo nebavil. Ale chápu, baví tě odpovídat zcestně a tím, jak jistě doufáš, lidem (včetně redakce) otravovat životy. Škoda, že to děláš tak nudně.
    Takže děkuji za tvůj minimální příspěvek do mého dne, už se nenudím tak hrozně, že bych se musel zabývat internetovým odpadem.
  • Trol.diskuzni
    Průměrně inteligentní člověk by z odpovědi druhé strany odvodil, že jí zvolená forma byla úmyslem.
  • Začátek otázky frází "myslíš, že..." by průměrně či více inteligentnímu člověku napověděl, že tazatel nehledá objektivní odpověď.
  • Trol.diskuzni
    Předsedu výkonné komise plaveckého oddílu Lachtánek neznám, tedy nejsem schopen tvůj dotaz objektivně posoudit...
  • Myslíš, že by notorického deviantního pedofila nechali pracovat v plaveckém oddílu Lachtánek?
  • Trol.diskuzni
    Zároveň bych chtěl požádat redakci Games.cz o zdůvodnění posudku mé naprosto profesionálně pojaté čtenářské recenze hry The Elder Scrolls V: Skyrim. Nedokáži si vůbec vysvětlit, jak mohl být můj zcela korektní text zamítnut. Děkuji
  • janchor
    Je to v pořadníku, nedostane se na to hned.
  • posila
    Napis redakci, kterou svoji recenzi si prejes smazat a urcite ti ji behem par dnu smazou. Bude rychlejsi, nez cekat az to vytvori jako obecnou funkci pro vsechny.
  • Trol.diskuzni
    Jsou teď na GamesComu, takže to zkus asi zase až za týden... (I know...)

    Respektive zkus napsat spíše mail na redakce@games.cz.
  • !!! REMINDER !!!
  • Trol.diskuzni
    Zapomněl jsem se na to dosud zeptat (je to už několik měsíců), takže to napravím:

    Co má www.freegames.tiscali.cz být a proč o tom na webu není nikde žádná zmíňka?
  • Poslušně hlásím, všechny reklamy padly, korupce přežívá.

    Děkuji :)
  • Trol.diskuzni
    Adblock...
  • Nóó, jestli má zmizet ta veliká nahoře a dole, tak nikoliv. Ale ne že by mě zrovna ty trápily, občas mě štve jen ta v diskuzi :) (která teda taky pořád vykukuje)
  • blixa
    Jeste jednou sorry, ze to trvalo tak dlouho - reklamy bys mel mit konecne vypnuty..
  • Ahoj. Vzhledem k tomu, že nám zase uplynul týden bych se rád zeptal, jak pokročil náš problémek? Velice děkuji za odpověď.
  • Nijak,pan Polacek s nim ideove nesouhlasi. Sad enough.
  • Dost davno ste hovorili v podcaste o clanku od Dana Vavry o hodnoteni hier. Jak to snim vypada?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit