Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    To je docela logické... Oproti Jindřichovi bych jej rozhodně nehodlal nikde promovat, jsem proti veškeré nechtěné reklamě včetně hudebních pokusů Lukáše Grygarů. ,-)
  • Pretoze by ten jeho blog nikto necital
  • Trol.diskuzni
    Protože je na zdejším webu možnost publikovat vlastní čtenářskou recenzi?
  • zdeeneek
    Zaloz si svuj vlastni blog. Dneska ho ma kdekdo. Tam si pis co chces. Nevim proc se snazis porad cpat vsechny svoje blbosti, ktery te zrovna napadnou, sem na games.
  • Trol.diskuzni
    Přesně tohle jsem provedl - písemně kriticky zhodnotil/posoudil "umělecké" dílo s názvem Skyrim.
  • Z české wiki: Recenze (z lat. re-censeó, (znovu) posoudit, zhodnotit) je písemný kritický posudek uměleckého nebo vědeckého díla.
  • Trol.diskuzni
    Vždyť jsem poměrně detailním způsobem ohodnotil jednotlivé aspekty, související se samotnou hrou. Délka textu je bezpečně přes dva řádky, což je pomyslný limit, který pan Bach v jednom ze starších podcastů nastolil. Zachoval jsem si svůj vlastní styl, veškerý obsah je podán jednolitě, stručně a jasně. Dokonce se nedá ani hovořit o "změti interpunkčních znamének"... Pro ty, kteří dokáží číst mezi řádky, je zde ukryta i jistá přidaná hodnota.

    Snaha o ústup z mé strany tady byla...

    Technická: Pokud dávám hře hodnocení 10/10, kde vidíte prostor pro "věci, které mi vadí"?
  • sleepless
    Uvažoval jsi někdy, že by možná stálo za to napsat normální čtenářskou recenzi, kde napíšeš, co ti vadí? Tyhle tvé pokusy totiž neprojdou nikdy, ani na Vánoce, z milosti.
  • Trol.diskuzni
    Upravil jsem svoji čtenářskou recenzi, aby více přiblížila mé myšlenky řadovému čtenáři/redaktoru. Feedback ze strany pana Bacha, projde to?
  • zdeeneek
    Blizi se vydani Euro Truck Simularoru 2 ( 19.rijen 2012 ) Doufam, ze se vam nekoho podari ukecat na recenzi, protoze tahle hra ma s jezdenim mnohem vic spolecnyho nez to co ted posledni dobou vydava EA pod znackou NFS. Na youtube kanalu vyvojaru je nekolik videi z probihajiciho beta testovani. Mrknete na to.

    http://zkracovatko.cz/dZ8LDE
  • 13_11
    Trol moc dobře ví, co je to recenze, tady problém není. On se jenom snažil napodobit onen legendární příběh, jak se ve škole psala závěrečná slohovka a jeden týpek si vybral téma: Odvaha. Na konci hodiny pak odevzdal tři prázdné listy papíru: na první z nich se podepsal a na poslední zezadu připsal: To je odvaha, co? „Traduje se“, že za slohovou práci dostal dobrou známku a pohoda. Tenhle příběh je dobrej, a i když nemusí bejt pravdivej, to, jakým způsobem se týpek popasoval se zadáním, je vtipný. Obávám se ale, že Trol vtipné kaše – před odevzdáním recenze – moc nepojedl.
  • zdeeneek
    Ok, nic se neděje. Bydlím na vesnici a Česká pošta u nás funguje různě, jen ne tak jak by měla ;) Tak jsem měl jen strach aby to někde pošťačka nezašantročila.
  • Mozno ze je problem niekde inde...
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Recenze
  • Trol.diskuzni
    To není pláč... Jen mé svobodné právo vyslovit nesouhlas s jejich rozhodnutím.
  • Thank you!!!!! You´re really super !!!! (A ještě tak rychle) *14*
  • 13_11
    Nač tedy ten nevysychající pláč? Musí ti být jasné, že pokud sám neuděláš krok dozadu, pak redakce pro tebe neudělá krok dopředu.
  • Trol.diskuzni
    Nepotřebuji měnit text, který ve svém znění vystihuje vše, co jsem chtěl čtenářům zdejšího webu sdělit... To bych se ostatně snažil pouze potlačit kvalitu kvantitou.
  • 13_11
    A zase špatná argumentace... Trole, trole. Nemůžeš vytrhávat věty z kontextu, to se přece nedělá: „To schvalování má řešit jen to, aby se tam neobjevovaly okopírovaný texty, TEXTY O NĚČEM JINYM, ZMĚTI ZNAKŮ, linky na warez a PODOBNĚ.“ Sám velmi dobře víš, do jaké kategorie tvé dílo spadlo. Zkus to jinak a lépe – třeba to příště vyjde.
  • Trol.diskuzni
    Chybí mi tam nějaká slova, aby se bylo čeho chytit... To, co jste napsal, je pouze "změť interpunkčních znamének". *3*
  • blixa
    Ok, odpovim ti tak, aby jsi mi rozumnel, doufam, ze mezi radky najdes to, co hledas: ................................................................................................................................. .......................................................................................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit