Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, na novu stranku si zacinam zvykat :) ale velmi by sa hodilo aby pri prezerani obrazkov neloadovalo znova celu stanku ale iba okno s obrazkami.
  • Dobrý nedělní den,
    měl bych jednu takovou chybku: když kliknu na jakýkoliv článek a dám sdílet na FB, tak se tam vždy hodí obrázek hry Sega Mega Drive Collection VOL.1 z obchodu a ne ten k danému článku. Takže musím dát bez náhledu, což trošku kazí dojem. Jinak bych Vám chtěl poděkovat a popřát hodně štěstí, nový desing je naprosto super.

    S pozdravem Grien
  • Nemam potrebu nadavat, jen vyjadruji svuj nazor. To ze bylo stare Games prehlednejsi se nemusi ztotoznovat s tvym nazorem, na druhou stranu, i kdyz jsem chvilku navstevoval konkurencni weby, zadny z nich nebyl tak srozumitelny a prehledny jako tiscali. Vzhledem ke sve praci ("ajťák") jsem nucen se prizpusobovat zmenam porad, presto si myslim, ze i v IT existuji produkty, ktere muzou fungovat bez zasahu i 10-15 let (napriklad BSD firewally). Readkcni system je super vec, umoznuje velmi rychle a efektivne spravovat web, sam vyuzivam Wordpress (a ten, na kterem bezi tota Beta, mi ho tak trochu pripomina), presto bych ten layout fakt zmenil. To menu se mi fakt nelibi, navic si nejsem jisty, ze bych jej takhle logicky poskladal, v archivu mate vsechno, mozna bych dal aspon novinky a recenze zvlast (i u Wordpressu se mi taky nelibilo, tak jsem jej predelal). Co se tyce stranky Home, tak bych ji udelal podobne, jak mate udelan Archiv, akorat bych nalevo vedle tech textu v Archivu dal obrazek, jak jsem psal, v tomhle me prislo stare Tiscali prehlednejsi, kdyz se mi neco libilo (libi), tak jsem si rozklikl, takhle si myslim, ze davate na uvodni stranku zbytecne moc informaci.
  • Jozef123
    Vedel by som si predstaviť aj taký video podcast *3* *4*
  • oin.odin
    mam otázku v podcaste ste načrtli koncept užívateľských profilov ... môžete napitie niečo konkrétnejšie ??? podla toho čo som pochopil taj tam budu minimálne vypísané moje hodnotenia respektíve recenzie alebo som to zle pochopil ??? ... čo tak ešte úprava farebnej témy ??? ... a diskutujúci napíšte čo bi ste uvítali nech má redakcia inšpiráciu ....
  • Drom
    souteze jsou pro jak pro cechy, tak pro slovaky. Nevidim duvod, proc by byla slovenstina zakazana. Vlastne by nemel byt zakazany zadny cizy jazyk... to v pravidlech neni. nekdy pisu recenze pro zahranicni web v anglictine, tak bych pripadne mohl recenzi uverejnit i zde. No maximalne si ji precte min lidi. Webu to neuskodi. *3*
  • bizi
    zni to logicky. bohuzel je tam tolik odkazu vsude mozne, ze to nebude tak snadne. Snazsi by bylo podle pouziti galerie vypsat clanky, kde se nachazi (ovsem takovahle evidence taky neni).
    Promyslim to a mozna ze to nejak pujde. Zatim si to jen poznamenam mezi milion dalsich ukolu :)
  • DSemik
    Proč ne, jednak to rozšíří naši znalost slovenštiny a pak by taky bylo divné nutit někoho psát česky, popř. zakazovat psát.
  • Opravdu velmi by se hodilo, aby po rozkliknutí galerie ze článku (třeba z nějaké novinky o nějaké hře), byl někde vhodně umístěn odkaz zpět na ten daný článek (technicky: jednoduše poslat id článku s odkazem do galerie, která by to id cachovala a nabízela ten zmíněný zpětný odkaz).
  • oin.odin
    ale je pravda že niektoré hry nemajú všetky platformy .... npr. všetkým WoW-ka chýba Mac to iste u portalu ... no a teraz ma zlynčujte že som apple user no do mňa ...
  • Jozef123
    Viem že je to trošku na hlavu pripomienka ale môžem písať recenzie v slovenskom jazyku? *4*
  • Ocelot23
    K uživatelským recenzím: U některých her nejsou zobrazeny všechny platformy(např. Prince of Persia není možnost PS2) Dále by se hodily nějáké statistiky lidí co hodnotí nejvíce a jak co ohodnotili.jinak hodně štěstí velmi dobrá věc :)

    Edit:A tak pardon byla to asi karta hry nového Prince of Persia bez podtitulu...matou mě tam sreeny ze Sands of Time
  • Drom
    presne tak, lidi vzdycky nadavaji na zmeny *3*
  • bizi
    Stare games bezi pouze z duvodu, ze nektery obsah tu neni a hlavne vydavaji "stare" obrazky, dokud se to nepresune jinam. Aktualizovat stary web neni mozne (jsou jine kategorie, jiny operacni system, jiny typ databaze, jina struktura webu...) Hlavne stary system nemel zadny redakcni system. 90% byla rucni prace s html, asp nahravano pres ftp. Neco, co v tomto stoleti uz nepotkate.
    Casem se tehle novy design okouka, zmeni se a zase vsichni budou nadavat jak jim chybi.
  • Vyřešeno v jiné diskuzi, můžete smazat.
  • noobie
    Na to samé jsem se ptal, ale odpověď jsem buď nedostal, nebo přehlédl *3*
  • Asi už na to bylo několikrát odpovídáno, ale přesto: proč jste upustili od starého designu? Graficky sice možná nebyl na takové úrovni, na druhou stranu byl hodně přehledný. Vzhledem k tomu, že už do něj nic nedáváte, tak chodím na betu, ale nelíbí se mi. Na můj vkus je to přeplácané. Možná je to jen můj názor, ale kdysi jste měli na předchozím tiscali odkaz na neudržovaný layout, ale novinky a další věci se v něm promítaly. Nešlo by to udělat taky s betou, že by se dané novinky, recenze a další automaticky vkládaly do staré verze Tiscali?
  • DSemik
    To je taky pravda. Díky za vysvětlení.
  • Ked prezeram recenzie na "http://games.tiscali.cz/archiv/recenze/tag/pc/", opravdu by sa hodili male "thumb" obrazky(avatari) vedla kazdej hry v style povodneho tiscali.
  • bizi
    zase pokud je nekdo prihlaseny uz od zacatku, tak mu nektere z funci mohly uniknout. Treba si do ted nevsiml, ze muze editovat prispevek nebo neco podobneho. Navic se ten seznam bude postupne rozsirovat o dalsi funkce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit