Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diky za PC filter.
  • DSemik
    Je vážně příjemné vidět, že se web vyvíjí a přidávají se další možnosti. Jen tak dál.
  • bizi
    Diskuse se jeste budou vyvijet. Ad vic pocitacu... pri prihlaseni by se mely pocty prectenych polozek pamatovat.
    Zatim jsem dodelal filtrovani clanku podle platforem (zakladni rozdeleni je PC/Konzole, dale lze filtrovat rovnou na platformu). V patek se nasadi.
  • DSemik
    Co takhle zavést nějaký systém sledování diskuse? Mít otevřených spoustu oken není moc příjemné, nehledě na to, že lidé často nepoužívají jen jeden počítač.
  • janchor
    Už je venku.
  • Tak se nám čtvrteční dopoledne pomalu chílí ke konci a podcast nikde. Nebo sem slepej? *9*
  • Úvodní stránka mi nabíhá pod sekundu, takže známá věta "Problém není na vašem přijímači" zdá se být nepravdivá.

    Na duhou stranu, ono nejde sesynchronizovat nový a starý design? Nemělo by to být nic složitého...
  • DSemik
    Nevím jak na předchozím webu fungovalo posouvání obrázků, ale rychlost jejich načítání by snad neměla být nějak dramaticky změněna. Přehlednost je věcí zvyku, když bych na nějakou stránku po delší dobu chodil 5krát denně, asi (určitě) bych byl z prvních, kdo by nadával na změny.

    S návštěvností bych to taky neviděl tak černě. S tím, že přisli lidé od konkurence, včetně současného šéfredaktora, web se trochu změnil a minimálně po nějakou dobu se o něm mluvilo. Předtím jsem tu nebyl snad ani jednou (minimálně ne úmyslně), ale kvůli lidem co přišli se stalo Games.cz zajímavější.
  • Jestli to tu cte redakce tiscaligames muzu se zeptat jestli vam neubyla navstevnost stranek ? kdyz byl stary vzhled tam sem byl uplne natesenej co novyho pekne prehledny a ted neprehledny nabiha to dlouho obrazky sem nepochopil nejdou posouvat nabihaj pomalu chodil sem sem 5 x za den a ted 1 za 14 dni jestli tu neni neco noveho dost ste pohorsily :(
  • Jestli to tu cte redakce tiscaligames muzu se zeptat jestli vam neubyla navstevnost stranek ? kdyz byl stary vzhled tam sem byl uplne natesenej co novyho pekne prehledny a ted neprehledny nabiha to dlouho obrazky sem nepochopil nejdou posouvat nabihaj pomalu chodil sem sem 5 x za den a ted 1 za dni dni jestli tu neni neco noveho dost ste pohorsily :(
  • Btw, bude přímo na webu nějaký přímý odkaz na podcast - myslím jako tlačítko, které bude na hlavní liště?
  • Dá se nějak stáhnout, aniž bych musel být registrovaný na last.fm?
  • První track odshora NOW *3* *5* http://www.last.fm/user/Janchor
  • DSemik
    Aaa, už chápu, ale když jsem četl Fight Club, toto nebylo v prvních patrech žebříčku věcí, které mi okamžitě přišly na mysl.
  • Drom
    tak abych predesel nespavosti nekterych http://games.tiscali.cz/podcast/
  • Drom
    zitra dopoledne uvidis *1*
  • DSemik
    Cože?
  • Drom
    a je to venku ;) Fight club
  • oin.odin
    výkrik do tmy .... nebolo by možné radiť vlákna s novýmy príspevkami vyššie nech nemusí človek skrolovať ako blázon aby našiel novy príspevok (myslím priamo v diskusii ... niečo ako sa sprava 4chan)
  • PC FILTER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit