Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DSemik
    Pokud již jsem registrovaný, resp. přihlášený, na games.cz, nemusela by se zobrazovat ona tabulka se zdůvodněním k registraci (je to podobné jak na Seznamu, kde je neustále hláška na jeho nastavení jako hlavní stránky).
  • bizi
    dalsi test
  • bizi
    test novinek na diskusi:
    - formatovani textu tucne tag b, kurziva tag i
    - vlastni odkaz pomoci tagu a
    - automaticke odkazy www.games.cz http://www.tiscali.cz
  • Zdravim , dneska som cital tipy na multiplayer AC:Brotherhood , bolo by mozne keby ste spravili nieco podobne na Call of Duty Black Ops ? Nieco o perkoch , addoch na zbrane , S&D a tak .. bol by som Vam vazne velmi vdacny
  • Jak se hledají redaktoři? Potažmo jak je pro mě jako obyčejného kluka možné začít psát recenze?
  • bizi
    diky za info
  • Drom
    kdyz jsem v menu v "Diskuse" a zapnu filtr (PC/konzole), tak me to hodi na diskuzi tiscali
  • Cus chtel jsem se zeptat kdy bude recenze na Gran Turismo 5 cekam na tuhle hru uz asi 5 let *4*
  • bizi
    kliknete na lupu a pak listujte sipkami. zadne nacitani dalsi stranky pak nebude
  • Zdravim,
    predne - novy web vypada a funguje pekne. Bylo by mozne ale optimalizovat galerie tak, aby se pri prochazeni nenacitala s kazdym obrazkem cela stranka?

    Diky
  • Presne takhle jsem to myslel :-) diky
  • DSemik
    Když tam bude uvedeno, že příspěvek byl editován, neviděl bych v tom problém.
  • bizi
    Uvazoval jsem o tom (nebo aspon o smazani prispevku). Trosku to komplikuje moznost reakci a co kdyz na to uz nekdo reagoval a ja celej prispevek prepisu, aby vypadal jako vul?
    Samotna editace problem neni a je to prace na par minut.

    Editovano: Myslite takhle nejak? :) Samozrejme vedu i historii zmen (prozatim neverejne)
  • Zajimalo by me zda bude moznost aspon u registrovanych uzivatelu editace prispevku.Clovek se nekdy sekne a uz to nema moznost ten komentar opravit.
    Dik za odpoved.
  • ahojte chcel som sa spytat ci by sa nemohol player na video zmenit. ci sa da video dat na iny server napr.(youtube) nemam nic proti tomuto ale je to dost pomale nacitavanie, mozno mam len ja taky problem ale neviem. neviem ani ci to tu uz bolo riesene necital som vsetko.
  • Heh, na flamewar hráčů CODu se radši ani nekoukám. Já ale myslel to, aby se nevhodná slova automaticky vyhvězdičkovala a nebo aby alespoň bylo v pravidlech, že se tu má mluvit slušně (samozřejmě taky aby to někdo hlídal).
  • Drom
    myslim, ze by to nepomhlo, filtr na fanboye holt neni - diskuze u videorecenze noveho COD mluvi sama za sebe
  • Při čtení některých příspěvků mě tak napadlo: proč tu není nějaký filtr na ne zrovna vhodná slova? Z vyjadřování některých čtenářů by se s ostudou odklidil i South Park.
  • oin.odin
    a ešte jedna šialená (nereálna) myšlienka čo tak eMagazín na iPad nádherne premyslená symbióza zvukov, obrázkov, textu a videí .... a za to bi som vám kľudne aj platil
  • oin.odin
    mne to vždy prišlo ako irelevantná funkcia ... ale ja som zase atypicky multiplatformový (pri. MAC / iPhone sec. PS3 ter. PC )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit