Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojojo

    Re: Re: Re: Avatar

    Ty haj píp le jak si to dovoluješ říct o tomuhle nej nej nej nej nej filmu na světě a je to taky 2 nejdražší film na světě *16*
  • avatar

    avatar.... krasnej filmik.. presne a ti co pisou ze ne...tak at jdou do pr....
  • Re: Re: Re: Avatar

    tak si woe natoč svůj a potom mluv jako vždyď je to upa ůža tak co sklapni otvor
  • těm co píšou jaka je to blbost

    juj ste trapni tak tu woe napište když vás to tak štve tak si načočte svůj film a potom mluvte jako
  • úžo

    Je to úplně úžasný. *1* Mám ráda skoro všechny filmy od J.Camerona, a tohle fakt nemá chybu *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Avatar

    prominte já se nechci hádat ale odkdy se stal avatar nejlepším pořád brečím a teď taky...nevim je mi to nejak strašne líto...asi bych měla vyhledat co nejdřív psychiatre...
  • alficka

    Re: Re: Re: Re: Re: Avatar

    Víš, každý má svůj názor a já to respektuju, ale většina lidí po celém světě uznává avatar jako filmem všech dob, ale taky je tu ta menšina, která má radši Titanic a nebo Avatar nemá ráda vůbec. Ale já říkám že je to vážně trochu divný porovnávat sci-fi s drama romantikou, páč někdo má radši ty sci-fi a fantasy, zatímco další skupina lidí je radši na romantiku...
  • rain

    Re: Re: Re: Re: Re: Avatar

    všechno jednou pomine vem to tak že Titanic byl hitem je to už pár let zpátky a teď je Avatar za pár let se natočí další film a Avatar bude minulostí. Nemá cenu se hadát každý má svůj názor ty si stojíš za Titanicem jiní za Avatarem já si stojim za Avatarem protože mi Titanic neuchvátil a nikomu to necpu.
  • rain

    Re: Oscar

    na oficiálních stránkach Michelle jich maj už 9
  • Re: Re: Re: Re: Avatar

    já to vím ale NEZASLOUŽÍ si to!!!neni taký dokonalý!!!!!!!!je to hezkej filmiček souhlasim ale ne tak úžasné dokonale skvělý jako titanic,radeji mal zustat na svém trůne on...bohužel to tak není *9* *9* *9*
  • alficka

    Re: Re: Re: Avatar

    Dovoluju, neboť už je filmem všech dob!! Věř tomu nebo ne, já si to nevymyslela a nevím, proč pořád porovnáváte Titanic s Avatarem... *13*
  • stember

    6+

    ten film mám doma a musím říct že fakt krása..=)...
  • Re: Re: Avatar

    jak si dovoluješ nazvat tohle svinstvo nejlepšim filmem všech dob???myslim že si první místo NEzaslouží!!!!!
    ...ale mohli by ho dát spátky Titanicu...
  • alficka

    Re: Avatar

    Já s tebou 100% souhlasím... Prostě fakt úžasnej film a není divu, že se stal už filmem všech dob! *4*
  • alficka

    Re: Oscar

    řekla bych že to je docela málo
  • Oscar

    avatar má 3 oscary *8*
  • Re: Avatar

    Avatar jsem jeste nevidela ale podle reakcí fanousku je to neobycejny film velice se na tento film tesim, *13*
  • holly-miley-selena-1014

    Ty co ho uráží..

    Tak hele, já bych chtěla vidět vás jak to natočíte *10* zkrátka jim to muselo dát hroznou práci UŽASNÝÝ *4*
  • angyblackstar

    Avatar

    is very very best movie on the world *14* *4*
  • vasok

    Re: rakopavouk

    co to meleš? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit