Přejít na výpis diskuzí

Gilmorova děvčata

FILM 4.3.2007 
158 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej

    gilmorky jsou nej nej nej *14*
  • Re: všechny díly gilmorek

    Platí ještě nabídka na všechny díly gilmorek 1-6 série s českým dabingem?
    Měla bych VELKÝ zájem.
    Díky
  • Re: všechny díly gilmorek

    A co by jsi chtěla za ty gilmorky?
  • všechny díly gilmorek

    ahojky nemáte někdo zájem o všechny díly gilmorek s českým dabingem krome 7 serie která je originál v angličtine? když k napište na e.ema@seznam.cz *3*
  • Re: kur*a

    mě to teda neštve,protože Rory patří k Jessovi
  • zazuna

    Re: kur*a

    tak to nejsi sám/a, já to vydýchaval dlouho potom... a stejně jsem nepochopila, proč to udělali, tak na konec *9*
  • kur*a

    me rozciluje to ze rory odmitne loganovu nabitku "vezmes si me" *8*
  • zazuna

    Re: Re: Re: Jak to bude s 8. řadou

    Já zase viděla na youtube pár videií, 7.sérii určitě a něco tam bylo i z osmé tuším... Teda aspoň to tak bylo pojmenované, nevím, jestli to nebyl jen sestřih z té sedmé *7* *3* někdy tomu tam moc nerozumím... *1*
  • zazuna

    7. série

    Nevíte pls někdo, kde bych mohla on-line shlédnout 7.sérii?? Viděla jsem pouze na youtube pár minutových seků a jsem napnutá jako kšandy na to, abych to vydžela než bude v televizi *9*
  • on-line

    http://zmetek.bonzuje.cz/4673-gilmo rova-devcata-online-ke-shlednuti-cz e.html


    Našla jsem toto
  • DVD

    Ahojda, nemáte někdo všechna DVD Gilmorek? Měla bych fakt zájem..kdyžtak pište na mail verunka.polakova@tiscali.cz

    Dík všem:)
  • Sůůper!

    Super Film !!!
  • MILUJU

    TEndlecten serial je muj nejoblinenejsi jeste s Housem...Fakt ho zboznuju a ted na nove ho sleduji asi po padesate ale proste..mam na nem vytvorenou zavislost asi jako lorelai a rory na kave *14*
  • lolo85

    Super seriál

    Gilmorky jsou jeden z těch seriálu,který prostě zbožňuju...koukám na to každej den,i když sem většinu dílu už viděla a ne jen jednou :) *4*
  • Gilmorky

    Gilmorky jsou nej nej nej seriál *14*
  • sssss

    Gilmorky je ten nej lepší serial ....nebo aspon z nejlepších..není to slátanina a ty jejich hlášky sou BESTOVI *14* *14*
  • THE BEST

    Gilmorky jsou THE BEST!! ten seriál miluju!!! Ty jejich hlášky jsou prostě megaaaaaaa *14*
  • roselafendo

    Gilmorky

    Fajn seriál.
  • Re: Re: Jak to bude s 8. řadou

    no já jsem zas četla, že Lauren Graham to podepsala, ale že se do toho Alexis moc nechce.. Takže je fakt těžké spekulovat o tom, co je pravda.. To se uvidí
  • nééé:D

    přesně, když jsem četla ten popis, tak jsem se místy musela smát *1* vypadá to, jak by to psal někdo, kdo chodí do páté třídy a je to napsáno tak krkolomně, že se to nedá *1* Jeden příklad hovoří za vše, prej: Ale Lorelai nemohla najednou splatit školné proto se obrátila na své rodiče s kterými ale moc nevychází vyhověli ji pod podmínkou že k nim budou každý pátek chodit na večeři. *1* *9* *1*
    jinak Gilmorky 4eveeeer *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit