Přejít na výpis diskuzí

Daniel Landa

OSOBNOST 31.12.2006 
524 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • daniel landa

    dan je jeden z najlepších spevakov na svete jeho hudba pripomína spomienku na Kryla a jeho tvorba je dokonala chcel by som mu podakovatya dobre pradstavenie v česku a na Vltave budem dlhoročný fanušík
  • Oi! Oi! Oi!

    škoda je těch Orlíků !!!
    • Re: Oi! Oi! Oi!

      tak to mas pravdu....oi!oi!oi!
  • seš nejlepší

    mam tvoje písně mocrád .Myslim si že bys měl dostavat zl. slavíka místo Gota a všechny ostatní tituli ty. seš nejlepší spěvák co znám zdar martin
  • Poděkování Danu Landovi za skvělá alba

    Chtěl bych Danovi poděkovat za vynikající písně které nazpíval a které vždy vrátí chut do života.A vy,jeho kritici,podívejte se prosím vždycky na sebe než začnete na někoho slepě nadávat.
  • Jenom malý příspěvek, Kryl se musí otáčet v hrobě.
  • at žije Landa

    Občas si říkám,že LANDOVO vystoupení z chrámu sv.Víta by si měli poslechnout naši politici!Všechny bych je posadila do velkýho sálu a ten projev bych jim tam pustila několikrát za sebou.Aby slyšeli jAk to vypadá,když chce někdo udělat něco pro národ,pro nás čechy.Možná by si uvědomili,proč je vlastně u nás tolik nacistů,kteří chodí a provoloávají slávu hitlerovi!
  • Odpověď všem ...

    Proč na diskuze lezou rádoby odpůrci neonacismu?Asi proto,že jim texty pana Landy taktéž něco říkají?A pokud je to z jiného důvodu,tak fakt nevím,co je neonacismus,jelikož ty vulgárnosti kulturní lidé ani ti tolerantní nepoužijí!!!!!Nebo snad ano? P.S.Tolerance snad znamená taktéž neposlouchat a tudíž nereagovat na nic,co mě nutí odporovat/slušně/!!!!!!
  • poděkování

    Chci poděkovat a zároveň vyslovit chválu k poslednímu CD.Hudba je skvělá,ale texty jsou to co nakopne a povzbudí.Našel jsem v nich sám sebe,je to opravdu emoční šupa.Moc díky a jen tak dál...
  • Novodoby Karel Kryl

    je to clovek ktereho zajima nase vlast lidi si dnesni republiky ani nevazi i kdyz se rika ze je to skinhead a nacek porad lepsi nez kdyby fetoval a jiny blbosti je to opravdu dobrej clovek
  • Zdárek Dáňo.Tebe zřejmě už nebaví číst samou chválu o tom jak všichni co sem píšou tak maj všechny tvý céda a bla bla...jen jsem chtěla říct, jestli si trochu vzpomínáš na svojí minulost??včera jsme byli na místě kam jsi chodil když si ještě byl to, na co asi nerad vzpomínáš.Sójovice jestli ti to něco řiká.Teče tam Jizera a je tam takovej posed.Byla na něm výborná píchačka:o)3.11.se na tebe přijdu mrknout do T-mobile.Seš borec a trochu můj vzor kterej mi pomoh se vyhrabat z těch sraček ve kterejch jsem byla.Mam tě ráda jestli tě to zajímá.Tak v listopadu..zatim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit