Přejít na výpis diskuzí

Daniel Landa

OSOBNOST 31.12.2006 
524 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau Dane. Myslím si o tobě,že si ten nejfantastičtější zpěvák na světě. jsi můj idol. Tvá Čili :)
  • dan je nejlepší zpěvák všech dob
  • great discovery

    He's the best rock vocalist I have ever heard : ))
  • Landa

    Dan udělal pro Naší hudební scénu víc než dost a doufám že ještě udělá.Jeho muzika má hlavu a patu.Myslím že takového člověka jako je Landa si musíme vážit... Kéž by bylo víc takových!!!
  • Daniel Landa!!!!!!!!

    Nejlepší zpěvák!!!!!!!!! Nevim proč ještě nevyhral zlatého slavíka!!!!!! Je fakt nejlepší!!!!!!
  • Dan je nejlepší rockovej zpěvák na světě!!!!!!!
  • Pocta Danovi...

    Dan Landa je jeden z nejlepších(konkrétně nejlepší) zpěvák co se objevil na naší české scéně a můžu říct,že znám i ty co se jim Dan nelíbí,ale ti nerozumí muzice...Stačí se zaposlouchat do jeho textů a ta hudba má prostě úplně jinej rozměr....
  • Karel Kryl a Dan Landa

    Karla Kryla poslouchám už hezkou řadu let a mě osobně nevadil koncert:Pocta Karlu Krylovi,ale trochu mě zarazilo to,ze Daneil Landa zpival pisne z papiru ktery mel pred sebou.To je vse.
  • Daniel

    Dane dobře si hrál taky s Orlikama seš pořát perfektní
  • Daniel Landa-To mluví za vše

    Dan je jedinečný člověk v naší společnosti a na hudební scéně. Jeho tvorba je dokonalá a dokáže v člověku lecos probudit. Takových lidí by mělo být na světě víc.... S úctou Pointer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit