Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mít Boha v srdci je mnohem více než se k němu veřejně modlit a dnes a denně jeho zákony porušovat.V církvi je spousta lidí, kteří mluví jak je Desatero skvělé a mezi řečí vyplyne, že polovinu z toho neplní a ještě svatokrádežně chodí k eucharistii. Přijde mi to horší, než člověk, který v Boha věří, ale do kostela nechodí a žije si podle svého svědomí. Aspoň takový člověk ŘÍKÁ A ŽIJE TOTÉŽ.
  • Citace Eliščiných slov z daného článku:

    "Protože zklamat sám sebe, to bych možná ještě unesla, ale zklamat lidi, kteří ve mně věří, svoji rodinu, známé salesiánské spolupracovníky, tak to bych neunesla."

    Eliško, vzpomeň si na svá slova!
  • Pro ty, kteří netuší o čem je v předchozích příspěvcích řeč, doporučuji rozhovory s Eliškou z roku 2008 a 2010:

    http://www.acet.cz/rekli-o-acet-cr

    Chápu, že před lety byla Eliška naivní osmnáctileté holka a prošla vývojem jako snad každý v tomto věku... Ale ona se prostě otočila o 180 stupňů. Je jí škoda....
  • Chryzantémo, souhlasím s Tvými názory. Ale podle mě nejde jen o to, že Eliška žije s Noidem. Znám několik věřících párů, kteří také spolu žijí bez svatby - a nijak jim to nezazlívám, ty vztahy jsou krásné.
    Ale Eliška celkově svým životem nemluví pravdivě. Podle rozhovorů s ní je pro ni na prvním místě její vzhled. V Bibli se říká: "Rovněž ženy ať se oblékají slušně a zdobí se prostě a střízlivě, ne účesy a zlatem, perlami nebo drahými šaty, nýbrž dobrými skutky, jak se sluší na ženy, které se rozhodly pro zbožný život. "(1Tim2,9-10) Eliška se však chodí za "dokonalou postavou", vlasy umělé, prsa umělá, spousty neinvazivních liposukcí, botulotoxin proti pocení atd.... Kde jsou ty dobré skutky? Když vyhrála Miss, kasala se, jak je jí blízká charita, že podporuje Papežské misijní dílo, SOS vesničky... A teď? Má spoustu kontaktům mezi celebritami, které by mohla využít ve prospěch potřebných... Pravděpodobně má i dost peněz, když nevádá investovat desetitisíce do svých plastických úprav....
    Možná mě tady někdo odsoudí, že jí to závidím a nepřeju. Ale já jsem z ní jen prostě zklamaná. Jsem stará skoro jako ona a když vyhrála Miss do jisté míry pro mě byla takovou vzpruhou, že jsou věřící, kteří se nebojí o víře mluvit nahlas. Teď si myslím, že "lepší" je můj přístup, kdy o víře moc nemluvím, ale snažím se podle ní žít.
    "Tvoje skutky křičí tolik, že neslyším co říkáš", milá ELiško!
  • Já klidně s čistým svědomím prohlašuji, že by se mi to stát nemohlo, protože jsem asexuál a v partnerském vztahu žít nechci ani nikoho nehledám. Ten, kdo má zájem založit rodinu, to má těžší, uznávám, ale to není důvod všechno vzdát a žít si jako "všichni". Můj osobní názor je takový, že věřící by měli hledat partery mezi svými, to je věřícími, jinak se jim může přihodit to, co Elišce a to by určitě nikdo nechtěl.
    Bůh je náš Otec, ať chceme nebo ne, ale určitě to není vousatý děda, co sedí na obláčku, jak ho např.přibližuje pohádka Anděl Páně (to je opravdu dětský pohled).
  • Možná že by se měla omluvit, ale proč by to dělala? Svět, ve kterém se ocitla ji prostě semlel a nevím, kdo z nás by mohl prohlásit, že jemu by se to nemohlo stát. Já si ale myslím, že už to její prohlášení, že Boha si představuje jako svého tatínka dalo tušit, že s ní něco není v pořádku.
    Jste optimistka, Chryzanténko, ale to je jen dobře, jinak se v tomto světě žije jen velmi těžko. Myslím ale, že katolíci jsou v podstatě slepí k tomu, co jim církev nalhává ve srovnání se skutečností. Zda jsou zlí bych si netroufla posoudit, nic není jen černo - bílé.
  • Já osobně jsem konvertitka a myslím si, (uznávám, že možná jsem optimistka), že těch dobrých lidí v církvi (i když je jich málo), je víc. Věřím, že ti dobří nakonec přemůžou ty zlé, Bůh si to už přebere. Lidi jsou prostě jen lidi, s tím nikdo nic neudělá, Eliška by se ale měla věřejně omluvit, že nedostála svým slibům, co slibovala nám mladým.
  • Lidi, já nevím, co jste čekali!!! Eliška se chová naprosto stejně jako církev. Nebo snad někdo chcete tvrdit, že církev vám nelže? Nechápu, jak můžete po ní chtít, aby byla morální a všechny ty bláboly co tu píšete, když církev lže na každém kroku a to nejen o morálce. I když co se morálky týče, co to všechno zneužívání dětí a žen knězi? Nebo snad chcete tvrdit, že o tom nevíte? O Elišce čtete, ale o pochybení představitelů křesťanské církve už ne? A kdo je tedy pokrytec? Jen Eliška?
  • Ze začátku se Eliška chovala jako ta nejslušnější holka, která ví co chce, bude si stát za svými názory ať se děje cokoliv a co je z ní teď?
    Husa, která naletěla na prvního chlapa, kterého potkala a bez rozmyšlení s ním šla do postele.

    Na lidi, kterým slibovala, že bude světlem v předmanželské čistotě zapomněla a ani se jim veřejně neomluvila. Když někdo něco slíbí, má to dodržet...když nechtěně poruší slib...má se zvednout z "prachu" a dál zkoušet přiblížit se ideálu. Ale za žádných okolností nehodit flintu do žita.
  • Máš pravdu, Kláro. Nevěřící ať si dělají co chtějí, je to jejich volba, ale když někdo hlásá, že bude dávat dobrý křesťanský příklad a pak se chová přesně opačně, společnost si toho jasně musí všimnout dát jí to najevo, protože Eliška je velmi vzálená slušné katoličce. Takhle se věřící holky nechovají. Já si lidí, kteří něco slíbí a pak se podle toho nechovají vyhýbám na sto honů. Někteří věřící lidé jsou pokrytci (jsem katolička a s pár takovými jsem se setkala), prostě církev je pestrá směska lidí všech charakterů.
  • Souhlasím, dělá ostudu ostatním věřícím, kteří si stojí za svými názory!
  • A ještě jedna věc.... Myslím, že je taky pěkná lhářka. Že má silikonová prsa pozná každý, ale ona to popírá. Nebo je kost a kůže protože se jí všechen tuk přesunul do prsou? :-)Nechci jí osočovat z anorexie, ale podle mě má problém s jídlem nebo je nemocná. Vždy byla štíhlá, ale to jak vypadá teď už je moc... A její prohlašování do médií, že jí osmkrát denně je fakt trapný - v tom případě je její porce list salátu.
  • Tento týden jsem si přečetla rozhovor s Eliškou a Noidem v časopisu Glanc. Hrdě prohlašuje, že se hlásí ke katolické církvi a přitom se nechá fotit v prádle s Noidem v posteli. V rozhovoru se probírá, že Noid spí nejradši nahý a nejlepší uspávadlo je pro něj sex.
    Tohle, že je katolička???
    Když soutěžila v Miss, podávala rozhovory křesťanským médiím o tom, jak bude jiná, jak si bude stát za svou vírou, že nebude předvádět prádlo, že dodržuje sex až po svatbě, s přítelem, že by před svatbou nebydlela, že chce evangelizovat showbussiness. A teď???
    Radši měla držet hubu!
    Jsem katolička, nikde svoje zásady neplakátuji, ale dodržuji je. A z takovéhle "katoličky" je mi poněkud mdlo. Neodsuzuju lidi, kteří mají sex před svatbou, žijí s partnerem apod. Plně to respektuji. Jen já vím, že to chci mít jinak. Ale Eliška je kam vítr, tam plášť.
  • Ztrácí se před očima. Je to anorektička, která se akorát neustále vymlouvá na střevní potíže *7*
  • Kdyby bylo co závidět. Já bych si nedala upravit nic, protože vím, že upravení jako zvětšení prsou, odsátí tuku nebo dokonce plastiku nikdy potřebovat nebudu. Pokud to nebude po nějakém úrazu např. pokousání psem tak bych do toho nikdy nešla. Přírodní krása je nejhezčí.
  • Jo a Ježíše nikomu nevnucuji, jestli sis nevšimla, tak se Eliška stavěla od začátku jako katolička, teď když se tak nechová, ji chce člověk pouze napomenout. Dělá nám věřícím jen ostudu. O tohle mi jde. Nevěřící ať jsi jdou do pekla když chtějí, já nejsem Svědek Jehovův, který něco někomu vnucuje.
  • A nejen do salesiánského časopisu...Celostránkový rozhovor v jednom katolickém médiu a když si vzpomenuna ty nadšené a emocionální reakce části katolíků, s prominutím tupých jak vidle, kteří horlili, že konečně svět uvidí, jaké krásné jsou holky katoličky, tak se směju a zároveň se mi otvírá kudla v kapse. její chování je ostudou katolické víry a měla by už nějak veřejně prohlásit, že se zříká své víry i církve. I když je fakt, že by to mělo udělat asi víc katolíků - Eliška sice hřeší veřejně a na očích, ale řada hřeší stejně, ale méně viditelně. Pravda, má vzor. Takto zjevné chování by asi chtělo buď hodně velké pokání nebo exkomunikaci. Co vy nato, páni biskupové, strážnický pane faráři, salesiánská rodinko? Pořád je dobře, že tato dívka bude evangelizovat showbyznys? Eliško, kdy jste byla naposled u svátosti smíření?
  • Mě se Eliška vůbec nelíbí a nikdy se mi nelíbila, jen chci reagovat na tu blbku se základkou. S tím taky souhlasím, ale uvědomte si, jak nás, obyčejné, poctivé lidi utřela. I bez vzdělání vydělává tak, jak my, maturanti, nikdy vydělávat nebudeme. Zdá se, že tento svět je nastavený úplně jinak, než by bylo normální. *11*
  • Ahoj! Ne schizofrenii nemám, ale někdo jsi vypůjčil mé jméno, nebo spíš přezdívku. Komentář začínající slovy: Dřív jsme ji měli rádi...jsem skutečně nepsala. Slovní zásobu mám o hodně lepší a sprostě zásadně nemluvím ani nepíšu *4*
    Navštívila jsem tyto stránky až teď od svého prvního příspěvku z 5.4.2012
  • Byla nádherná, teď je jen hezká , ale nejhorší je, že vypadá na 35 , když ve 20 vypadá takhle a je posedlá dokonalostí co bude holka dělat ve 30,40? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší