Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V televizi řekla, že bude volit Schwarzenberga. To by mi nevadilo, jo, ale důvod, proč ho bude volit je k popukání. Prý proto, že není komunista. A Zeman je komunista? A odkdy?Chytrá taky není Pokud bere levici jako komunismus, pak tedy berme pravici jako fašismus... vidíte tu absurditu?
    Sám podporuji spíše pravici,ale někdy nestačí odsoudit jen podle stran, někdy je potřeba podívat se na věc detailněji.
    Takže Eliško, když někoho podporuješ, v tomto případě pana Schwarzenberga, tak si zjisti podrobnější informace, proč ho podporuješ.
  • Jo, vypadá příšerně. Možná její rodiče už litují, že ji přihlásili do téhle soutěže a jsou tedy nepřímo zodpovědní za to, co se s dcerou děje. Křesťané!!!! *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Tak jsem viděla její nejnovější foto - obří hlava, drobounká, vyhublá postava. Velký nepoměr hlavy s tělem. Není to náhodou příznak anorexie nebo bulimie?
  • moje řeč...
  • Část jejího životního mootta:..buď svá...,jí není zrovna podobná.
  • Tak tady se jen potvrzuje, jak povrchní ta slečna je... Od Noida dostala super dárek *1*. No já bych se z takového SUPER dárečku zbláznila :-)
    http://www.super.cz/18362-tomu-neuverite-tenhle-neskutecny-vanocni-darek-dostala-eliska-buckova-od-sveho-noida.html *1* *1*
  • Když si odmyslíte všechny její plastiky, liposukce, přidělané vlasy, řasy, nehty, solárka apod, tak zjistíte, že je to obyčejná holka, je to smutné, jak se někdo nechá plně ovládat svým zjevem, špatně skončí holka, když už v 22 chodila botox a podobně, stačí se podívat na její fotky (někde jde vidět před par lety znatelně vrásčité čelo, teď už ho nemá), tak nevím co chce dělat v 40 letech, to bude mít za sebou už tak 100 plastik, na moje slova dojde..
  • Taková to byla krásná a sympatická holka... Teď mám pocit, že už jí ten nedostatek jídla leze na mozek....
  • Tomu že nemá anorexii nevěří snad nikdo. A pokud ji nemá, tak má bulímii, takže to vyjde na stejno. A lhát se nemá, že jo!!!! *1* *2* *7*
  • Bučková může tisíckrát prohlašovat, že anorexii nemá, ale já tomu neuvěřím.
  • Vždycky to byla moc hezká holka, ale poslední dobou se ztrácí před očima. Měla by se trochu najíst nebo se za chvíli vypaří...
  • Moudrý je ten, kdo říká a žije totéž. Eliška evidentně moudrá není... *15*
  • Je strašně hubená, nelíbí se mi, když supluje pomůcku ke studiu anatomie.
  • Třeba nejí, protože to bere jako pokání za své hříchy *2*
  • No, asi se někomu líbí anorektičky, což je jistě každého věc až na to, že tím anorexii přímo podporují. *8*
  • Ať váží kolik chce je to její věc!!! Je moc hezká a s Noidem jí to sluší a i zpěv jí jde :)
  • Tak prej E. B. přibrala tři kila a má NAD 50 KG. Kolik že měří? Kde se proboha vzala tahle koncentráčnická móda?
  • vypadá jako někdo, kdo nemá všech pět pohromadě, ať už je vychrtlá nebo ne.
  • Je strašně vychrtlá, vypadá hrozně.
  • Chryzantema
    Každá organizace má své klady i zápory. Lidi nejsou roboti a k dokonalosti budou mít vždycky daleko. Církev udělala spoustu chyb v minulosti. To je pravda. Ale lidstvo se stále vyvíjí k lepšímu, což říkal i Darwin. Dřív se církve mezi sebou hádaly dnes je tu snaha o ekumenismus. Darwin měl skutečně v tomhle pravdu. A nejen o psychickém vývinu, ale i o fyzickém vývinu lidí. Ale to sem nepatří. Ale je to každého věc, jak to chápe. Jsem tolerantní (doufám :-) a dokážu pochopit, že někteří lidi si myslí, že církev by měla být svatá. Ježíš však přišel pro hříšníky, spasit je, ne pro spravedlivé.
    Ale taky se mi zdá, že ne všichni, co chodí do nějaké církve budou spaseni, protože někdy se chovají hůře než ti "venku". To už hold závisí na lidech...

    Desatero je těžké zachovávat, ale v křesťanském životě se člověk má pouze blížit ideálu, člověk, který byl zachovával dokonale Desatero by musel být Bůh a ne člověk :-)Zdá se mi to logické snažit se být v životě prostě dobrým člověkem, nejen podle lidským měřítek, ale i podle měřítek Božích.Já osobně ke své víře církev potřebuji, protože jak jinak naplňovat Ježíšova slova při poslední večeři:To konejte na mou památku?

    Je škoda, že někteří křesťané dávají špatný příklad a chovají se jako kdyby Desatero neexistovalo. I takoví jsou lidé. Bohužel. Ještě, že jejich souzení není na nás na lidech, ale na Bohu, inteligenci, které se dá věřit.I tak věřím, že na věčnosti se dozvíme víc, celé tajemství života a toho, proč každá věc na zemi má své stíny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší