Přejít na výpis diskuzí

Eliška Bučková

OSOBNOST 1.2.2008 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eliška je pokrytecká lhářka. Jak jinak byste ji nazvali vy? Jestli je chytrá, to nevím, nemluvila jsem s ní a co se týká krásy, tak ta je relativní (no mě se zrovna nelíbí, připadá mi na obličeji o hodně starší než je).
  • Eliško, Eliško...
    Elišce jsem během Miss moc fandila. Jsem taky věřící, líbilo se mi, že se za svou víru nestydí. ale strašně mě zklamala. Je to neuvěřitelná lhářka, která se ještě všeude chlubí, jaká je to katolička. Kdyby žila z víry, tak by tolik nelhala, nestřídala partnery (není to tak dávno, co se hlásila k sexu až po svatbě - alespoň v katolickém tisku) - případně by si je nevybírala podle majetku (Malina) nebo prospěchu (Noid).
    Jak může jeden den tvrdit, jak Noida miluje a plánují svatbu... a druhý den vyjde najevo, že už jsou několik dní od sebe?
    Jak může několik let tvrdit (a spolu s ní Noid), že žádnou anorexii nemá - že jí osmkrát denně, že si dá večer svíčkovou se šesti, jak miluje Vaškovu kachnu se zelím.... A pak se přizná k tomu, že nejedla třeba pět dní a pak jablko?
    Lhářka ulhaná...
    Možná je to v jádru hodná holka. Ale modeling a showbussiness ji naprosto sešrotoval. Myslím, že rodiče litují, že jí přihlásili do soutěži... Kdyby zůstala doma ve Strážnici, tak mohla být pěkná, zdravá cérka, pracovala by jako kosmetička (což studovala), chodila by s nějakým Jankem... Takhle je nemocná, bez maturity, s opět novým "partnerem" - synkem milionáře s pochybnou pověstí....
  • Lidi jí tady veřejně litují a přejí ji, aby se uzdravila a ty v tom vidíš závist? To svět neviděl....
  • Eliška konečně odtajnila to, co všichni už dávno věděli. Doufám, že se probere a hlavně trochu přibere, hezká je dost, ale ta vyzáblá figura jí to kazí.

    reakce na Evu: Nevím, co by ji měl kdo závidět. Ty jí snad závidíš, že má anorexii? Já teda ne. Lepší je mít pár kilo nahoře, protože to jde lehce zhubnout, ale vylízat se z mentální anorexie už bývá mnohdy větší potíž. Příště se zamysli nad tím, co píšeš.
  • Já třeba chytrá jsem. Aspoň natokil, abych nelezla před kameru a nemlela hovadiny dost těžkého kalibru a ještě si počas přisadila nějakou tu lež. *3* *3* *3*
  • Děs a hrůza...měla by se vzpamatovat!!!
  • Eliška je určitě hodná, kouká jí to z očí. Zda je krásná, to je názor každého jedince, zda je chytrá, to už není tak subjektivní názor, extra chytrá není, ale kdo je, že? Noid je bohém, vedle něhož asi žádná budoucnost není.
  • Tobě se líbí, když se (dle tvého oduševnělého pohledu na svět) zakomplexované ženy/dívky projevují nahlas? Nechápu převážnou část tvého příspěvku: "...Pokud má nemoc jak tu již někteří uvedli, měla by s tím přestat. Pokud však bude štíhlá nadále i bez diet, je to jen v její prospěch. Opravdu mám ráda tluštší ženy, které o sobě tvrdí že jsou krev a mlíko, přitom ideálem krásy jsou opravdu ženy štíhlé, tak nezáviďte" (opsáno i s chybami, paní štíhlá-dokonalá-soudící, víme?). Prosím, již se k ničemu nevyjadřuj, nepřekypuješ právě moudrostí (i když možná kilečky navíc ano, že?...).
  • Co jsem kdy na ni koukala - má jen tu hlavu. Zbytek těla je nevýrazná tenká nit. Vypadá strašně, i nožička lízátka je tlustší.
  • Jinak Eliška to opravdu přehnala, měla by trochu přibrat. Ale at už přibere či ne, je to pořád krasavice a nádherná ženská! :)
  • Mne se líbí, jak sem píše asi mnoha zakomplexovaných žen/dívek, kteří asi mají nadváhu, nebo se přebytečných kil zbavit nemohou, tak Elišce závidí, a ještě to obrátí tak, že se jí vlastně vysmějí. Pokud má nemoc jak tu již někteří uvedli, měla by s tím přestat. Pokud však bude štíhlá nadále i bez diet, je to jen v její prospěch. Opravdu mám ráda tlustší ženy, které o sobě tvrdí že jsou krev a mlíko, přitom ideálem krásy jsou opravdu ženy štíhlé, tak nezáviďte
  • Máte pravdu, krása je subjektivní.Zaléží na celkové komplexnosti člověka. Máte pravdu, mluva vždy prozradí o člověku více,než by si přál
  • Paní, vy jste si nevšimla, že Eliška není ani trochu chytřejší než pan Noid a nechápu, jak jste přišla na to, že ona je krásná a inteligentní. Krásná - no budiž, to záleží na vkusu, ale inteligentní? Slyšela jste ji vůbec někdy promluvit???????
  • Líbí se mi Váš realistický pohled na NOida a začíná Vám konečně docházet, že je opravdu nezodpovědný bohém, který se navíc chová jako rozmazlený maminčin mazánek. Opravdu jste nejen krásná ale i inteligentní, máte navíc!!!!škoda Vašeho promarněného času vedle takového kašpara exota - extraverta, který umí nejraději strhávat pozornost sám na sebe svoji hloupostí.Noid se choval vedle Vás jak ňouma,sobec a narcista U něm byl a vždy bude je prvním místě jeho "umělecký"bohémský život, takový sobec sám pro sebe.
    Škoda promarněných 2 let, než na to člověk přijde sám.
    Příště na prvním místě vždy ocenit charakter člověka, pamatujte!
  • Ta holka jestli nezačne jíst, tak špatně dopadne. Velká hlava proti tělíčku a fanatický lesk v očích....to už je trochu moc!
  • Třeba na to, že přijdeš ty se píše zvlášť a s j. *4* *2*
  • na co přídešty *4*
  • *2* *2* *2*
  • Ta na nic nepříjde, nemá na to mozkovou kapacitu. *2*
  • Eliško vzpatuj se. Podivej se na fotky před 4lety kdy si vyhrala miss a podivej se na fotky ktere jsou aktualni. Dej si je vedle sebe a porovnavej , treba na neco příjdeš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit