Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo no

    Lidi neviem kdo spisoval zoznam filmogravie ale chyba vam tam film *9* *13*
    • 4ndilek

      Re: No jo no

      chybí tam moooooc filmů ;)
  • písničky

    na CCTV se můžete podívat,jak zpívá,dávají to i na internetu na ruské verzi cctv.com *3*
    • Re: písničky

      zdravim mam prosbu *7* schanim jeden film s jackiem ale nemohu si vzpomenout na nazev *9* ve filmu bojuje proti robotum ovladanych na dalku myslim ze tam jsou i auticka na dalkove ovladani na kterych jsou pripevneny vybusniny. myslel jsem ze nazev je "blazniva mise. nebo v prekladu "mad mision. ale nikde to nemohu najit *9* *9* *9* nevedel by nekdo *7*
      • Re: Re: písničky

        tento film se jmenoval v televizi blaznive poslani
      • Re: Re: písničky

        Film co myslíš se jmenuje ŠÍLENÁ MISE(anglický název je ACES GO PLACES).Na youtube máš ukázky na všech pět dílů.
        • 4ndilek

          Re: Re: Re: písničky

          jmenuje se to bláznivá mise..... ale tam neharje Jackie Chan, ale Samuel Hui, kterej mu je docela podobnej... ale Jackie to fakt neni. ;)
    • Re: písničky

      je to tam i s ruskými titulky,tak si to můžete přeložit-vlast se ta píseň jmenuje,s nějakou krásnou ženou to zpívá
      • 4ndilek

        Re: Re: písničky

        on zpívá hodně...... vydal snad přes
        30 alb. v číně patří mezi největší star pop-music..... kromě jiného... :)
        na youtube je hodně jeho písní ;) i klipů
      • Re: Re: písničky

        teda-Země se to jmenuje,ta píseň
      • Re: Re: písničky

        Liu Yuan Yuang se asi jmenuje,ta zpěvačka
  • veroun

    Nevíte..?:D

    Nevíte něco o něm, co jiní nepíšou na jeho stránkách a podobně..? *4*
    Je neuvěřitelný jak se naučil ty kousky..:-D Nevím jak to pojmenovat *1* *1*
    • 4ndilek

      Re: Nevíte..?:D

      stránka na Facebooku - Jackie Chan CZ..... přijď a dozvíš se toho myslim dost ;)
      • jackiechan1

        Re: Re: Nevíte..?:D

        víc se dozvíš na http://www.facebook.com/pages/Jacki e-Chan/139130329463119#!

        a na http://jackiechan.mypage.cz/ *15* *3* *4*
        • Ahoj
  • CHYBÍ

    TI TU FILM : City Hunter z roku 1993 *1*
  • Jackie Chan - Fans

    http://www.lapiduch.cz/klub.php?klu b=jackie_chan___fans
    • Re: Jackie Chan - Fans

      http://www.lapiduch.cz/klub.php?klu b=jackie_chan___fans
      • Re: Re: Jackie Chan - Fans

        V té webové adrese v tom druhém slově klub nemá být ta mezera. Kdo chce tuto adresu použít, měl by tu mezeru zrušit. Nemělo by tám být slovo "klu b", ale "klub".
  • hledám film

    Ahojky všem před x lety jsem viděla s J.Chanem film bohužel nevím název ale hrozně ráda bych ho chtěla sehnat pamatuji si že musel držet v rukou hrnec s horkou vodou a pak na zápěstí se mu objevil drak, pak musel proběhnout mezi železnýma sochama nebo co to bylo který měli hroty líp to popsat neumím *4* mějte se fajn a předem dík za odpověd Jana *15*
    • já vím co to je za film jmenuje se křížová cesta šaolinem
    • Re: hledám film

      Podle krátkého popisu mi to připomíná Amerického shaolina, ale tam jackie chan určitě nehrál.
    • elpibecz

      Re: hledám film

      ahoj,vic veci z toho filmu si nepamatujes? ja s nim videl hodne filmu,ale tohle mi opravdu nic nerika... *4*
      • Re: Re: hledám film

        ahoj víc si toho nepamatuju viděla jsem to pře 20 lety pa pa *3*
        • 4ndilek

          Re: Re: Re: hledám film

          asi to bude jeden ze starších filmů...... zkus se podívat na filmy s JC na www.csfd.cz/herec/37-jackie-chan/

          mě napadá např. Mladý mistr, Pán draků, Škola hada, Mistrův syn a podobně... něco z toho yb to mohlo být ;) Mističky s horkou vodou držel ve víc filmech, patřilo to k tréninku kung fu ;)
  • nicky0012

    ...<3...

    Ahooojky tak abych pravdu řekla já vietnamce bo čínany (to je skoro tto stejný)k smrti nesnáším ale jackie je vyjímkou prtž on je vážně božskej prostě jak hraje viděla sem snám spoustu filmíku a u každách jsem se chlámala jak divá a když hraje s owenem wilsonem(mají spolu docela dost filmíku)tak to je prostě nejlepší dvojka na světe!! *15* *1* *14* *14* snima je upa velká prdel mám jackího a owínka mooooooooooc ráda!!
    • 4ndilek

      Re: ...<3...

      mají spolu spoustu filmů??? promiň, ale 2 mi nepřijde jako spousta... to už má jackie víc filmů s Juenem Biaem a Sammen Hungem (asi tak 10 smích) a nebo s Danielem Wu... z američanů pak před Owenem vede Chris Tucker, protože Křižovatky smrti jsou přecijen 3.....

      S Owenem Wilsonem hrál pouze v Tenkrát na východě a v Rytířích ze Šanghaje, což je pokračování navazující na Tenkrát na východě *3*
  • Nejlepší

    jackie chan je nejlepší a nejkrásnější zpěvák, herec, choreograf i kaskadér na světě, jackie je prostě boží, protože ho sem seslalo samo nebe *4* *14*
    • fleur-flower

      Re: Nejlepší

      Stačí říct, že je úžasný =)
  • dřeváky

    Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje ten film s jackiem, jak se tam pere na tržnici v takových těch dřevákách. Díky moc.
    • jmenuje se mstitel beze jména . můžete se mě zeptat i na víc filmů protože jsem viděl skoro všechny
    • jackiechan1

      Re: dřeváky

      *1* je to první rána *1*
      • jackiechan1

        Re: Re: dřeváky

        jmenuje se to první rána
    • Re: dřeváky

      Mstitel beze jména *3*
      • 4ndilek

        Re: Re: dřeváky

        jj, Mstitel beze jména (v originále Who am I?) *3*
    • nicky0012

      Re: dřeváky

      myslím že se to jmenuje ritíři ze šangaje!
  • prisera

    narozkyyy!!

    kurňa to to letí... Jackiemu je padesát pět... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší