Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sandra27

    Narozeniny

    Všechno nejlepší Jackie!
  • nik011

    happy birthday

    si super herec! a vsechno nejlepsi k narozkam preje Nikolka
  • Happy Birthday

    Dnes má Jackie Chan narozeniny.Je mu 55 let.Mám rád akční film jako je Křižovatka smrti.Vše nejlepší,Jackie!
  • marcooos

    ja

    zdravim fandy jackieho nevim jetsli se tu už nikdo nenapapsal že na cz torrentu je plno jackieho filmu v avi jak říkam nevim jestli se nekdo zminoval ale kouknete se
    • nebo na kinotip.cz
    • 4ndilek

      Re: ja

      nebo rovnou na ulozto.cz
  • belisauria

    Re

    Díky digitální televizi je poslední dobou docela slušná možnost vidět pár filmů s Jackiem. Ale informace o něm se pořizují docela těžko. Většině z nás bohužel dává anglina zabrat.
    On fakt asi nějak zastavil čas A nejen, že nějak nestárne, ale jeho práce a výkony jsou pořád vymakanější. Je víc než dobrej. Projíždím na netu vše dostupné a nakonec si v klidu vychutnám nějaký jeho dobrý film.
    Zaslouží obdiv a je dobře, že fandové přibývají. On obdiv zaslouží. Vtom co dělá je špička.
  • belisauria

    poděkování

    Ahoj lidičky, jsem moc ráda, že se ozvalo dost lidí na mou výzvu a poradili, jak, kde a co hledat. Mám pár filmů, ne moc známých, připravím je ke stažení a dám k dispozici. Mějte se všici fajn a jestli máte něco ve své filmotéce podělte se! Jackie je těžký kalibr, pořád něčím překvapuje a určitě chceme vidět co nejvíc.A je na co se dívat! Ten chlap snad nestárne, ale zraje jako dobré víno.
  • tichluk

    info

    zdárek lidičky..pro hudbu a klipy zkuste link: www.jackiechanmusic.com
  • Info

    Zdravím všechny fandy Jackieho. Nepročítal jsem všech 5 stran diskuse, takže nevím jestli víte o cz strankach Jackieho Chana. Najdete tam trailery na jeho filmy, par videoklipu k filmum a hlavne spoustu informaci o Jackiem, tak tam mrknete - treba se dozvite neco noveho.

    http://jackiechan.me.cz/
  • belisauria

    Výzva

    Ahoj členové klubu, ráda bych Vás všechny poprosila o lepší spolupráci a chuť vycházet si vstříc. I já jsem požádala pár lidí, kteří nabízeli hudbu nebo filmy J. Chana, ale nikdo se mi neozval. Nemusíme přece pořád jen psát, že se nám Jackie líbí,ale vnímat se navzájem, doplňovat si sbírky filmů, hudby. Co Vy na to?
    • já bych to bral protože jsem je viděl jenom na pc a chci je mít i do své sbírky a třeba i hudbu klidně.
    • jery

      Re: Výzva

      Ahoj, já souhlasím. Bohužel sama nemohu nic nabídnout a proto bych taky chtěla poprosit touto cestou, jestli by někdo měl třeba odkaz na net, kde by se dalo stáhnout cd nebo nějaká písníčka Jackieho.Předem moc dik *3*
      • no přece na ulozto.cz
  • Nejlepší herec na světe, kam se hrabe jet li!

    Čaute. Je to ten nejlepší herec na světě. Nebere si dublera, vše dělá sám. Umí bojobé umění. dělá šálené akrobatické scény. Škoda že už mu je tolik let, doufám že natočí ještě spoustu filmů (-:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší