Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackie chan?! co je to za herce ? je to snad zapecena kachna ktera se nemuze odlepit? a lidi odepiste nam, DEKUJI!!!
  • Happy birthday Mr. Jackie and very much health *4*
  • Jing jang

    Jackie je fakt KUS, v filmu cesta kolem sveta za 80 dní byl k sežrání, Je to KANEC, moc se mi líbí, umí krásně kung-fu, mám tě ráda Jackie . . . :-)
  • Jackie je jeden Z herců kteří umí překvapit.Viděla jsem skoro všechny jeho filmy a ani jeden mě nesklamal je ůžasný a pro mě vždy ůžasným zůstane je to takový můj Shangaj Kid.
  • Nazdárek lidi,je skvělej,ale nevíte někdo jaké bojové umění dělá přesně???
  • Saigone

    Kdybys četl, co už napsali jiní, věděl bys, že dělá kung fu. A vy ostatní, přihlašte se jako já do jeho českého fanklubu Jackie Chan Fan Club. Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic:-)
  • ninja

    Jackie si prostě borec.Kukám na tvý filmy non-stop a nikdy mě nenuděj.Jsi prostě ten nejlepší herec jakýho jsem kdy na plátně viděl.Musíš natočit ještě moc filmů.Jo abych nezapomněl lidi přihlašte se di Jackieho fan clubu!!!!!!!!!!Jackie ve filmu CESTA KOLEM SVÉTA ZA 80 DNÍ si byl nepřekonatelnej!:-)
    • Re: ninja

      prominte je neldy s nim prdel ale krotitele upiru je debilita a korunovana edison chen nebo tvins sou oba debilni kreteni vsichni tri zasrany smejdi ale jinak je s nim sranda *5* a kdo je pro at napise nepiste nic sproste
  • HJJ

    KONITIWA TBARADYGHJ KONTIWA HONŠUNKONCHUNKUN KISHU KONSAHRTI TAK TO BYLA LEKCE ČINŠTINY VAŽENI PŘATELE
  • Hledám název filmu

    Ahoj.Nevíte jak se jmenuje film s Jackiem Chanem,ve kterém se učí bojové umění a napřiklad nosí vědra s vodou a podpží má nože nebo aby se dostal pro jídlo musí skočit přez vodní příkop.Pokud to nekdo ví at mi to prosím naíše.Předem nekomu děkuju.
  • název filmu

    Odpověď Jakubovi: Myslím že název filmu který hledáš je "36 komnat šaolinu" ale řekla bych že Jackie Chan v něm nehraje. Ahojky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit