Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to skvělý herec, ale o jeho soukromí neví nikdo nic? Víte někdo něco? Kolik má dětí jestli také hrají ve filmech atd?Děkuji.
  • Ahojky, teď jsem brouzdala na odkazové stránce jackiechan.com a v podstatě jsou tam všechny informace o Jackiem, na které se dotazujete. Vřele doporučuju se tam podívat. *4*
  • Chuing tuing lui ton don gin.
  • Jackie je fakt boží herec! Viděla jsem Rytíře ze Šanghaje, Cestu kolem světa za 80 dní a Smoking a musím uznat že hraje fakt skvěle!
  • Mám taky sbírku

    Jackie je nej... *3* a to ví každej, kterej se na jeho filmy koukne *3*
    • Re: Mám taky sbírku

      Kdybyste videli opravdu ty jeho nejlepsi filmy, vedeli byste, ze taky existuje napriklad Sammo Hung a Yuen Biao, kteri se mu svymi schopnostmi vice nez vyrovnaji. Kdepak Jackie je sice dobrej, ale neni sam. Mam Jackieho filmy rad, ale tady to vypada, jakoby jste nikdo nevideli Dragons Forever, Twinkle, Twinkle Lucky Stars, nebo Drunken Master 2.
  • Nevíte někdo jaký umí bojová umění??? *14*
    • Re:

      Podle toho, co Jackie rika v dokumentu My Story, se ucil krome jineho styl kudlanky nabozne (tong long quan) a Pak Mei (styl bileho oboci). Ale co se tyce jeho operni skoly, tak to byly pohyby z nejruznejsich severoshaolinskych a jihoshaolinskych stylu prizpusobene pro jevistni teatralni vystupovani. To se pak pro filmy upravovalo do ponekud realistyctejsi podoby. Pro filmy se ale Jackie ucil vsechno mozne od Taekwonda, pres Karate, Aikido, Hapkido...az po zapadni Box a Kickbox. On musi umet vsechno, aby jeho skala pohybu byla co nejsirsi.
  • super herec, a ma dobre filmy. fakt bobmba.
  • Medailon

    Mě se Jackie hrozně líbil ve filmu Medailon *3* *3* *4* *15*
    • Re: Medailon

      A pritom Medailon je jeden z tech slabsich filmu. Nejlepsi filmy natocil Jackie v obdobi 1978 - 1994. U nas drtiva vetsina nikdy nevysla.
      • 4ndilek

        Re: Re: Medailon

        no Vapet to napravil a většina jich vyšla v češtině na dvd :D
  • si nej *15*
  • BIDA

    Vy tady mate forum o Jackiem ale vy o nem vubec nic nikdo nevite a ani jste s nim nic poradnyho nevideli. Jak je to mozny? Kdyz jste takovi fandove, proc koukate jen na ten odpad v dvdpujcovnach? Tuxedo? Medailon? Cesta kolem sveta? To nema s jeho dobrejma filmama co delat. Proc si neporidite Project A, Young Master, Dragons Forever, Miracle, Fearless Hyena nebo Drunken Master 2? A je toho mnohem vic, co byste meli videt. Pak byste videli jeho skutecne dobrou tvorbu. Aspon tu Bozskou Relikvii 1 a 2 si kupte. To u nas vyslo a je to levny. Stoji to za to.
    • 4ndilek

      Re: BIDA

      souhlasim, ty starší filmy jsou nejlepší..... Project A 1 i 2, Navěky drakem, Drunken Master 1,2 atd atd..... mam všechny a jsou opravdu lepší než ty nový.. ;)
    • Re: BIDA

      ahoj chtěla jsem se tě zeptat jestli by si mi pár těch filmů dokázal/a sehnat ... když je vypisuješ asi si je viděl/a...odepiš plsky :)
    • Re: BIDA

      Kdyz jsi ten znalec tak porad prosim. Uz je to hafo let co jsem videl film Blazniva mise nebo tak nejak se to jmenovalo. Neni to nahodou prave Project A ??. vim, ze bylo vic dilu.. Zacalo to tim jak do nejakyho bytu vlitlo hafo malejch vrtulnicku a sestavil se z toho robot.. uz je to fakt moc let a tak si napamatuju jestli to bubec bylo s Jackiem.. ale myslim, ze jo.. Jinak Drunken Master je fakt moc hustej.. ale nasel jsem jenom Legend of the drunken master..dvojku jsem nikde vubec nevidel. *9*
      • Re: Re: BIDA

        Cauko.Chcem sa len opytat ako si pokrocil z hladanim tych filmov?Tiez si nane pametam,mal som ich na kazetach a daboval to jeden clovek.Volalo sa to BLAZNIVA MISE 1,2,3,4,5,6 vsetky som nemal ale ak si dobre pametam tak toho bolo 6ks. Jaky mal super auto,potom jazdil na takych malych motorkach a tie roboty co sa skladaly boly na tu dobu pecka.Ak viec nieco nove ,daj prosim ta vediet.diky
      • Re: Re: BIDA

        V Bláznivé misi (Aces go places) hrál Samuel Hui, nikoliv Jackie Chan.
        • 4ndilek

          Re: Re: Re: BIDA

          jo, to už jsem tu taky někde psala.... koukám, že tady ty lidi fakt o něm skoro nic nevědí... :D ani dke hrál :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit