Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej ;)
  • Jackie

    Ahojte všichni, moc prosím, kde bych mohla sehnat plakát Jackieho Chana? děkuji
  • Film

    Ahoj nevíte někdo jak se jmenuje fil kde Jackie Chan stavel roboty nebo neco tak...rad bych zhledl znova tento film
  • Jackie

    Jackie Chan je fajn a je fakt dobrej,že všechno v těch filmech dělá sám. Inspiroval mě a proto chodím na kung-fu a moc mě to baví. Mě baví hlavně komedie s Jackiem (třeba Rytíři ze Shanghaje). Ale nejradši mám Gen X Cops tam hraje Jackie sice mrnavou roličku na konci filmu, ale jsou tam fakt vynikající efekty a ty mladí čínani jsou taky náhodou hezcí! *3*
  • Krásné narozeniny

    Dnes má Jackie narozeniny.Je mu už 47 let.Je to dobrý herec.Líbil se film Medailon.Chci mu k narozkám blahopřát.
    • Re: Krásné narozeniny

      Jackie dobre narozeniny
    • Re: Krásné narozeniny

      Jackie Chan se narodil 7.4.1954 tudis mu neni 47 nybrz 54
      • Re: Re: Krásné narozeniny

        Díky za opravu.Spletl jsem se.To se občas stane.
  • Film studio Gatteo

    S JACKIE CHANEM jsem se osobne sesel!Je to mooooc fajn clovek,A mel jsem tu cest snim trenovat KUNG-FU.Jackie si na nic nehraje,kdyz mu neco nevijde je nastvany sam na sebe,a ne na lidi z film.stabu.Jackie je proste super kdyby nekdo chtel jeho podpis sezenu
    • ja chci podpis prosííííííííííííííííííííím! moc prosím.
    • Re: Film studio Gatteo

      chtel bych jeho podpis
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ §
  • ken

    Stahnete si krizovatku smrti 3 ZADARMO!!!

    Ahoj, tak jestli jste jeste nevideli krizovatku smrti 3 s Jackie Chanem, tak tady na tehle strance si ji muzete stahnout ZADARMO!!!

    http://www.iskladka.cz/download.php?file=1214777411_krism3-hunts.avi

    Staci to jen skopirovat a vlozit do adresy! Pote se objevi iskladka.cz, pod kterou bude napsano:stahovani bude zahajeno za 10sekund. Pockate a pote uz jen vyskoci okno a vy date ulozit. Neni na tom nic tezkeho:-)
  • Luky1987
    Vyhasl
  • jackie

    Bože víte o něm vůbec něco?
    • batqa

      Re: jackie

      No to by si sa cudoval co ja všetko viem o Jackiem *4*
      • 4ndilek

        Re: Re: jackie

        nápodobně *1* *1* *1*
  • úžasnej chlap

    Je to super herec.Miluji jeho filmi a jeho samozřejmě taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit