Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj bože.. no a, že je tak trochu švihlá?? :O Má talent a něco dokázala, a na vzhledu přece nezáleží *7* A navíc, z vlastní zkušenosti vím, že ti všichni švihlí ''blázni'' jsou zkrátka nejlepší... Znám pár celebrit, který jsou mi opravdu blízko - charakterem, stylem a nebo jsou mi jen sympatičtí;-) a všichni jsou tak trochu blázni:-) *4* *14*

    xx, little monster forever..
    • souhlasím! :3 ♥
  • je dobra ale každy ma svuj názor ,pro mě je simpatická a i ten vzhled je celkem dobrý ,ale stejně proč když ju někdo nesnáší proč sem vůbec chodí
  • Lady Gaga jinak není az tak spatná zpevacka, nejvíc se mi od ní líbí písnicka Dance In The Dark
  • Nebudu tady někomu vyvracet jeho názory k této velice talentované umělkyni.To,že si vzala hovězí maso,bylo jen kvůli upozornění na sebe a taky umění,které GaGa podporuje všemi směry (pro spokojenost odpůrců,maso ze šatů bylo předáno jednomu americkému psímu útulku).Každý je nějaký,a když Lady vnímá umění takto,tak ať si ho tak vnímá.Je alespoň svá a nikoho nekopíruje.Tvoří vlastní muziku a plně se věnuje svým fanouškům(neodmítá je,neštití se jich,jako některé jiné celebrity).Mně se její hudba i styl oblékání líbí,obdivuji její krásnou chůzi na vysokých podpadcích. PAWS UP! mom ♥ *14*
    • Smím se zeptat, co je uměleckého na tom dát na sebe kus masa? *7*
  • love007
    Zajímalo by mě jakej bude další klip *14*
    • Já jsem si toho všimla ;) a co k Gypsy?Ona bude mít klip k Gypsy? :O :3 a nevíte něco o tom že by měla nazpívat s někým písničku?Možná jsem se popletla někoho s Gaga ale nevím.. :) *14*
  • kdo to tam tak stupidně dal?když kliknu na Joseph Germanotta mam tam Lady Gaga a Natali že je jejich OTEC ano je jejich otec pravda ale kdyz dam Lady Gaga tak prej SYN! :DD
    • pravda,asi blbec
  • Vše nejlepší Lady Gago , ale to je dobrý že je teď 28. a jí je 28 :-)
    • jojo *3*
  • katkabl

    tricko s GaGou

    Cus, treba te bude zajimat, ze na modapromlade.cz maji tricka s Lady GaGou *3*
  • Ona je prostě královna. :3
  • záhada

    Myslím že je nesmysl aby skládala pro New Kids On The Block....vzhledem k jejímu věku, i přesto že začala psát tak brzo.Máte důkaz?? *3*
    • Re: záhada

      Jistě, že skládala hudbu pro NKOTB. Stejně jako PET SHOP BOYS a mnoho, mnoho dalších skupin na konci 80. let a začátkem 90. A důkaz? Říká to Lady Gaga, takže to musí být pravda:-). Copak by nám lhala?:-)
      • lady23gaga

        Re: Re: záhada

        jasně! sama říkala, že by pro svý fanoušky udělala cokoli. tak že by jim lhala? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší