Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím že má hezké písničky , i když se ukazuje nahá a je trochu poblázněná módou, není moje nejoblíbenější ale poslouchat se dá . Tom
  • GAGA je nej.. :3
  • proč doprčic všichni hodnotí vzhled a ne jak pracuje zpívá atd.
  • V Praze byla úžasná.. :3 Byla sem fakt ohromena :3 *14* *3*
  • ARTPOP
    Born This Way
    the fame
    the fame monsters :)
  • lady gaga je nej zpěvačka na zemi
  • :)

    me se na ni libi ze se neboji vystoupit a rozjet to :) ja bych to treba vuuuuubec nedokazala :D
  • Omlovám se..

    Ahoj všichni, jistě víte jak jsem tu byl ironický a nepříjemný..Dělal jsem až trapné fóry o Lady GaGa a ted toho velice lituji...Vím že takoví, cojá tu nemají co dělat a že jsem byl hnusnej a přehnal jsem to..Opravdu mě to mrzí a je mi to líto..Lady Gaga je ůžasná osobnost a dokonalá umělkyně a zpěvačka a to taky cením..Ona je skvělá a chápu vás fanoušci že jí hájíte před antifanoušky..Hodně toho dokázala a nemám právo ani jiní co jí urážejí takhle o ní mluvit..Má nádherný hlas a o jejích hitech ani nemluvím..Prostě dlužím OBROVSKOU omluvu vám fanouškům a samotné Lady Gaga..Zdravím, hezké prázdniny všem =)
    • kuky1299

      Re: Omlovám se..

      hele gaga neni tak supr ale dcl dobra jje ale barunka munzarova je nejnejnejnejnejnej proste nejenjenejehjšjenčnNEJNEJNENJNEJN EJNENJENJNEJNEJNEJNRJNEJNEJNej *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *3* *4* *4* *4* i love baru munzarovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      • Re: Re: Omlovám se..

        To je sice super ale Gaga a jen dobrá??!! Je daleko víc než dobrá ale mysli si co chceš..
    • Re: Omlovám se..

      nevěřím že to myslíš upřímně!!! *5* *13*
    • Re: Omlovám se..

      Měl jsi pravdu, sežrali to. Opravdu jsem nepočítal s tím, že by byli tak blbí a věřili Ti to! Máš u mě Metaxu... *1*
      • Re: Re: Omlovám se..

        ty si nemysli že mi ti to uvěříme! on to napsal sám od sebe a ty se snažíš být zajímavý a proto si sem napsal ten komentář! všichni lidé nejsou takový sprostý aby ti naletěli! ty jsi ubožák! kdo souhlasí? *8*
        • Re: Re: Re: Omlovám se..

          Taky s tebou souhlasim!!! *3* *4*
        • Re: Re: Re: Omlovám se..

          Já bych řekla že to Alík napsal, protože po tom co byl takový tak přesně sedí to co napsal do zprávy..Nevim proč by si někdo jen chtěl vystřelit..
        • Re: Re: Re: Omlovám se..

          Vzhledem k tomu, že to Alik nepsal, tak to bylo jediné řešení, jak dokázat falzifikátorovi, že máme nad ním navrch. Podle mě je daleko horší se za někoho vydávat a psát omluvné zprávy, než to, že si oběť udělá z podvodníka legraci. Alik je neregistrovaný uživatel a dle jeho přání to tak bude i nadále, ovšem pokud se tu někdo chce za něj vydávat, bude mít co dělat se mnou. Co se týče té italské tanečnice. Myslím, že se na ni názory nezměnily. Nikdo vám ji nebere jako oblíbenou interpretku, ale člověk mající alespoň rámcový hudební přehled nemůže s čistým svědomím napsat, nebo říct, že je dobrá zpěvačka, nebo interpretka. Snad pouze redaktoři hudebních časopisů (některých) a dalších lidí v showbusnisu, kteří díky této osobě mají co jíst. A její originalita? V čem podle vás spočívá?
          • Re: Re: Re: Re: Omlovám se..

            Děláš si srandu??!!!! Ona je hodně dobrá interpretka a zpěvačka, ale tvůj názor ti brát nebudu!
    • Re: Omlovám se..

      Seš fakt dobrej
      Většina lidí by tohle nedokázala
      Si super
      Určo si toho všichni cení... včetně mě... *3*
    • Re: Omlovám se..

      To je pravda GaGa je NEJ!!!! Jsem její fanoušek a mooc si jí vážím lidi ona je opravdu skvělá *14* *14* *3* *4* *4* Miluju jí ona forever!!! Taky dete na její koncert?? =) Jinak k tvymu komentari aliku: Sem hodně překvapen a klobouk dolů nad tebou tohle si uvědomit to by nenapsal jen tak nákej antifanoušek, dobrý =)
      • Re: Re: Omlovám se..

        Jj já jdu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jinak Gaginka je skvěláááá Nej prostě ůůžasná!! *14* *14* *14* *14* Taky i love Lady GaGa!! Gaga 4ever!!! =))))) K Alíkovi: Je super cos
        napsal
    • Re: Omlovám se..

      Hej cože?!! To jako fakt?!To sem rada taky ze ses konecne vzpamatoval.. Konecne to je super! =) Jinak dekujeem =)
    • Re: Omlovám se..

      Wow tohle bysme od tebe fakt nečekali..Milý Alíku tyvadoo =)) ..Jojo tak jo, dobře, omluva přijata když si to tk hezky napsal..Snad se to uz nebude opakovat..
  • Úžasnější POP jsem neslyšela! :3 ♥ *14* ale teda pořádně šokuje!! :D Ale tak je to celebrita tak co chceme čekat.. ;) když je Gaga elegantní..elegantně oblečená a namalovaná je QUEEN :3
  • jsi nej lady

    lady gaga je nej americká zpěvačka a moje oblíbená doufám že veše taky. *7* *4*
    • Re: jsi nej lady

      já mam taky ráda lady gaga je fakt nejlepší a yla jsem na 2 koncertech v praye je mi 12 *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší