Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!

    Lady GG je skvělá. No a ? tak měla na sobě maso, ale má svůj vlastní, neobyčejný styl a nikoho nekopíruje! *4*
  • Bad Romance

    kdo miluje tu jeji novou pisnicku BAD ROMANCE jako ja?? :D

    GaGa, Dance, Disco, Pop, Culture, Fame, Monster, Money, Free, Space - 4eveer!! :D
    • Re: Bad Romance

      JÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!A taky miluju no way, filthy pop a alejandro
  • heath.4ever

    album Born this way ke stažení

    všem, kteří nechtějí čekat do 23. května, posílám odkaz, kde si můžou stáhnout album,pokud ho ještě nemají...
    www.lewis99.webovastran ka.cz
    • heath.4ever

      Re: album Born this way ke stažení

      akorát bez té mezery ve slově stranka...nevím proč se mi to tam ukázalo :-//
  • Všetko najlepšie,milujem ťa,si obrovským vzorom :*
  • eriel
    Koncert v Praze byl úžasný.. skvělá atmosféra a Lady Gaga si podmanila celou arénu. "Hvězdy" během Dope snad museli vehnat slzy do očí každému přítomnému. Děkuji jí za tenhle úžasný zážitek <3. Jsem hrdý na to, že jsem LittleMonster
  • Luky1987
    Lady Gaga má talent a její písnicky se mi líbí
  • jsi boží *14 *14* *14* *14* *1*
  • Luky1987
    Lady Gaga je moje nejoblíbenější americká zpěvačka
  • LADY GAGA

    Bad romance je ta najlepsia pesnicka od Lady Gagy ake kedy mala da sa pocuvat stale a nema chybu aj ten klip ma dobry hlas ked spieva takisto ton hlasu ma perfektny. *4* *3* *5*
  • brit-nuska

    čo je na nej zaujimave???

    Uznavam že niektore songy ma pekne...ale väčšina z nich sa mi hrozne podoba všetky su na jedno kopyto...a zda sa mi byť uletene tvrdiť o sebe že je niečo take ako nova madonna lebo na nuu nema....väčšina spevakov musela na tom tvrdo pracovať aby sa niekde dostali a teraz pride nejaka kopirka a svet jej pada k noham???...čo je na tom že si sklada texty..hentake texty ake ma ona by dokazal každy zložiť...spievať naozaj nevie...pekna neni...a tancuje ako koza žadna choreografia..no tak toto ma byť nekoho idol???
    • lady.gaga.tereza

      Re: čo je na nej zaujimave???

      mozno sa ti to len zda alebo si hluchy songi ma ine nez ostatny a ja si myslim ze ovela lepsie podla mna sa na madonu nepodoba lebo je ovela ovela lepsia ....je pekna...spievat vie...a nie kazdy vie dobre tancovat a len tak pre zaujimavost choreografie si ona nevimysla a skus zlozit take pesnicky ako ma ona som velmi ale velmi zvedava a je tanapr. aj Môj idol
    • Re: čo je na nej zaujimave???

      jo to je idol!!!!!!!Můžeš se těch několik 100 000 fans na tohle zeptat!
      • Re: Re: čo je na nej zaujimave???

        Jistě, dětí je ve světě spousty. A její "hudba" na úrovni dětských říkanek je pro děti. *1*
        • lady.gaga.tereza

          Re: Re: Re: čo je na nej zaujimave???

          No ta potom ke si taky mudri tak kto jepsi nez lady gaga.A je az velmi zaujimave ze taky debili co ju nemaju radi tu pisu.No ta mi vysvetli preco tu pises ked ju tak nenavidis som velmi zvedava
      • veronnyka

        Re: Re: čo je na nej zaujimave???

        s tým počtem fanoušků možná eště přidej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit