Přejít na výpis diskuzí

Martina Sáblíková

OSOBNOST 22.11.2010 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GRATULACE

    Martině patří obrovská gratulace a poděkování!!! Je prostě úžasné co dokázala a ještě určitě dokáže... Držím palce - ať není té jedné zlaté medaili smutno, že je sama:))) *3*
  • ane.tt

    ...

    nejlepší ona *14*1.zlatá medaile na ZOH 2010 *3* je výborná *14*
  • Fanklub Martiny Sáblíkové

    Dnes byly spuštěny stránky fanklubu Martiny Sáblíkové a NowiS Teamu o.s.
    Najdete je na adrese:
    http://martinasablikova.fankluby. eu
  • Poleť fandit do Kanady

    Martina se stala patronkou a nadějí jedné soutěže která se jmenuje "Poleť fandit do Kanady" kde výherci pojedou do Kanady fandit naší Martině! Ta soutěž je vlastně sportovní když se jedná o sport. Samozřejmně sem také v tý soutěži a věřím že to se třídou vyhrajem! *3* DO TOHO! A samozřejmně to musí i naše Martina zvládnout v Kanadě *3*
  • Chodila na stejnou školu..

    Martina chodila před pár lety na super školu v ZR kam ted chodim já :)
    • Re: Chodila na stejnou školu..

      Ahoj všem, především se chci omluvit, že jsem nepoznal Martinu, ale přiznám se, nesleduji sport a tak se můžu brát jako ostuda čechů. Martinka si kupovala v BRENU koberce a já se ještě idiot ptám, co že to trénuje a udělal ze sebe absolutního blbce! Tak bylo mi divný, že ROXY mikinka, Adidas origoš, atd atd... všechno značkový, bylo něco cítit, že není obyčejná a tak se pak ptám kolegů, co že to je zač a oni, to je mistrině světa VOLE!!! Takže se Martince omlouvám, stydím se! *3*
      • Re: Re: Chodila na stejnou školu..

        Ahoj Martino
        jsi výborná, mě rychlobruslení fascinuje od doby kdy u nás bylo popelkou.Jsem lékařka anestezie, pod barákem v Kyjích kde bydlím máme velký rybník,a mým celoživotním koníčkem je cyklistika, ač už je mi 60 let, stále jezdí a ráda bych zkusila rychlobruslení jen nevím kde koupit brusle a za kolik. Mužeš mi poradit?
        Díky a hezké svátky. Dr. Hrubá
  • Bydlí tak, kde já:D

    Martina je moje sousedka *3* její trenér Petr Novák chodí k nám do hospůdky *4* ...borci oba dva... *13*
  • Hradec

    Marto jsi vazne super a u černýho kosa v Jindřichově Hradci se dobře spi *14*
  • gratulace

    Gratuluji a držím palce. A mimochodem: Jsem narozen ve stejný den, měsíc a rok jako ty *4*
  • gratulace

    Gratulace ke 3. místu ME, a taky ke sportovci roku. Zcela zaslouženě vyhrála. A v Rusku byla skvělá, na dlouhých tratích nemá konkurenci a navíc zlepšení osobního rekordu na krátké trati - to je super. Jen tak dál, moc moc fandím. *14*
  • Skvělé!!!!!

    Jsi výborná! Všeci cti doma moc fandíme, bo si nejlepší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit