Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Vážený pane režisére,jistě máte hodně námětů na filmy a pohádky,ale i přes to bych se ráda zeptala zda jste někdy neuvažoval o sfilmování románu od Kathleen Winsorové Věčná Ambra.Jsem přesvědčena že jedině Vy by jste byl schopen zachytit kouzlo a romantiku tohoto románu.Myslím že by jste tím potěšil mnoho žen.Za Vaši odpověď děkuji Martina Harmertová
  • Nabídka - Prosba

    Vážený pane režisére, Vím že podobných příspěvků jako je právě ten můj je asi mnoho, nicméně musím se Vám s něčím svěřit. Již od svých 7mi let toužím zahrát si jakoukoliv roli v nějakém českém filmu. Bohužel se mi ale nikdy nenaskytla jakákoli možnost nějákého castingu nebo něčeho podobného. Když jsem se dozvěděl otom, že si vybíráte do svých filmů lidi, kteří nikdy předtím v žádném filmu nehráli, rozhodl jsem se na Vás obrátit s prosbou. A to sice takovou, že kdybyste někdy v některém ze svých další filmů potřeboval 16tiletého kluka, který má hubenou postavu (údajně sympatický obličej, smysl pro humor, romantické či tragické scény, a který již točí druhý amatérský film se svými přáteli, klidně se můžete ozvat. Pokud byste třeba chtěl o mě vědět něco více, rád Vám na Vaši žádost zašlu e-mailem svůj životopis,foto a cokoli co si jen budete přát. myslím že mám pro herectví opravdu talent. když vidím některé herci v různých seriálem, tak se chytám za hlavu, jak hrozně vyjadřují své dialogy apod. Takže kdybyste někdy potřeboval nějakou hlavní nebo vedlejší roličku, klidně napište na H.Vik@seznam.cz. Přeji hezký den
  • Národ sobě

    Kdysi jsme se skládali na Národní divadlo, proč se nesložit na naši pohádku, alespoň uvidíme výsledek, ne jako když naše vláda posílá peníze po celém světě a nikdo se nás na náš názor neptá. Pane Troška máme rádi váš humor a jistě nejsme jediní, proto bych navrhovala zřídit účet kam lze zaslat příspěvky. s pozdravem Mráziková *14*
  • Poděkování

    Dobrý den pane Troška. Chci vám poděkovat za to ,jaký jste bezvadný člověk.Vím,že vám není pokaždé do smíchu, ale umíte jej kolem sebe trousit.A v dnešní době to není vůbec málo ještě jednou díky za vše co děláte mějte pěkně. Jitřena z Pardubic roč.1953
  • sága

    Po české zemi se začíná pomalu rozlézat moje knížka "Sága krále Laurina". Občas slyším, že by to mohl být pěkný film a Vaše jméno. Třeba se jednou na kousek podíváte.
  • Krest Jiriny

    Vážený pane Troška, dostali jsme na Vás kontakt od jedné houževnaté paní důchodkyně, která se s Vámi setkala na křtu Jiřiny. Bohužel asi došlo k chybě při opisování a na daném telefonním čísle se ozval někdo jiný. Rádi bychom Vás pozvali na jednu dobročinnou akci v Třebíči. Asi je mizivá naděje, že se nám podaří se zkontaktovat takto, ale kdyby to vyšlo, byli bychom rádi. Ozvěte se případně na mejl v záhlaví. Děkuji.
  • přání

    Dobry den pane Troško melbych moc velke prani a jedine vi byste mi ho mohl splnit jestly bi bylo mozne si zahrat v nejakev vasem svelem filmy vim ze se vas nato pta asi milioni lidi ale chtel bych to skus jestly bych me tu cest a tu velikou sanci si zahrat u vas chtel bych si svami i osobne popovidat a pozadat o autogram s fotografii a musim vas rict ze na svuj vek vypadate opravdu skvele pokud by bylo mozne se svami nejak promluvit prosim vas tak jestly byste mi mohl napsat na moji adresu oskar szaga Štemberova 88 Kyšice 33001 eno na muj skype prezdivka ma je oskar.sz3 a nebo na muje icq 37614029 dekuji do predu jestly byste se mohl nejak ozvat byla byto prome velika cest hrat v nejakem vasem filmi aspon na kratkou dobu a vim ze vas tim asi otravuji a pisou vam oto asi tak velmi spousta lidi a le byl bych rad kdybych stesi na me vzpomel kdyz tak bychvam poslal i nejake fotky dekuji mockrat kdybystemi mohl dat tu velikou sanci dekuji mnohokra naschle snad nekdi se uvidime tesilomne
  • dotaz

    Dobrý den,pane Troško chtěla jsem se zptat zda budete pořádat nějaký cásting,dozvěděla jsem se ,že budete natáčet pohádky,předem děkuji za Váš čas s pozdravem Adéla
  • dotaz

    Pane režisére, velmi ráda sleduji Vaše vystoupení v televizi a ráda bych se dozvěděla, zda také plánujete navštívit s Vaším pořadem Plzeň. Díky. *4*
  • Posametová vesnička,aneb jak chutná samet.

    Hodně úspěchů v roce 2009.V dnešní sobotní příloze Práva,t.j.27.12.2008 ne zaujalo spíše ve vaší zpovědi to, že se do Hoštic s kamerou nevrátíte. Já bych řekl, že jste schopen se vrátit, a stvořit novou veselohru posametového typu.Tá doba nese tolika možností námětu, které by nás přivedly v některých okamžicích až k pláči, který v nás dříme tím,nejsme schopni vylít si své srdce nad nepravostmi, které nám tento samet donesl.Sice ne všem,žijí si někteří nad normální poměry až neuvěřitelně.Posím za nás obyčejné občany, kteří poctivou práci nestačili zbohatnout, o váš filmová komediální příspěvek:"Posametová vesnička, aneb jak chutná samet".
    Díky. Došlík Emanuel Otakar *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit