Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radar

    Pane Troška , brojite proti americkému radaru a vubev američanům. Uvědomte si prosim , nebýt jich , těžko by jste se mohl hlasit veřejně ke sve sexuální orientaci. Chováte se populisticky necharakterně a mněl by ste se více soustředit na svoji práci , abyste netočil takové braky jako je kamenák. Je to škoda prace lidí i materiálu.
  • čte to tady někdo?

    Opravdu si myslíte, že tohle pan Troška někdy čte??? Není tu jediná odpověď a všichni pořád píšou jako o závod *15*
    • Re: čte to tady někdo?

      jakej zavod nemužeme tu psat co ................maš problem ženskej co.. tady nejsou dostihove zavody jako ve slušovicich............... na moravě *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Dotaz

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde v Itálii se natáčelo Slunce, seno, erotika. Díky
  • Troskovi filmy

    Panu Zdenkovi Troskovi 100X DIK za nadherny filmy. *3*
  • Prosíííííííím čtěte

    Zdravím pana režíséra ale i všechny co čtete můj příspěvek. Pane Troško moc bych vás chtěla požádat jménem svým ale i ostatních dětí zdali byste nanatočil třetí díl Princezny se mlejna a do této pohádky neuskutečnil konkurz třeba na Terinku apod. Mě je 15 let a moc bych si v nějaké vaší pohádce zahrála. Ovšem o ten kounkurz nejde tolik jako o tu pohádku moc se mi líbí a přála bych si pokračování.Děkuji za odpověď Radana
  • e-mail

    pro všechny příznivce Zdeňka Troškina mám dobrou zprávu...po x letech Troškin vstoupil do 21 století a zřídil si internet a tudíž i mejl jež zní: zt77@seznam.cz
  • E mail

    Dobrý den, jsem studentem Carnotova lycea v Dijonu a snažím se dát dohromady kontakty na všechny bývalé studenty, včetně Zdeňka Trošky, můžete mi někdo pomoci? Děkuji s pozdravem Mira
  • Námět na film

    Dobrý den, mám prosbu, rád bych Vám poslal námět na film, můžete mi mailnout Vaši mailovou adresu? Moje je phejl@lednice.org . Díky Petr Hejl
  • Praha před 25 lety

    Ahoj Zdeňku je to otom že jsem zůstal sám po 25 letech.
    Však víš jak je život krásnej.
    Hodně štěstí
    Vlastik.
  • schrek

    Dobrý den pane Troška.Je možné se zučastnin castinku na vaši nově připravovanou pohádku?Udajně jsem dvojník Davida(Schreka)Šmída z velkého bratra.Předem děkuji za odpověd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit