Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený Pane Troška. U známého jsem viděl vaší knihu.Sháně jsem jsem ji v knize,ale nemněli ji.Nemáte ještě nějaké? Předem děkuj za odpověd. Jan Špatný.
  • Všechno nejlepší!

    Vážený pane Troško, dnes máte narozeniny, slavíte půlkulaté jubileum. Chtěla bych Vám popřát dobré zdravíčko, hodně štěstí v osobním životě i v práci, abychom se mohli těšit z dalších Vašich filmů, naplněných člověčinou, optimismem a dobrou náladou. Mějte se hezky! *4* *3* *3*
  • Milý pane Zdeňku Troško,

    třeba to vyjde a přečtete si moje řádky -velké díky za všechny Vaše filmy! Dnes jsem se chviličku dívala na nový seriál, ale velmi rychle jsem přepnula na - již nepočítaně viděné - Slunce, seno... Škopkovi se sice taky hádají, ale je v tom cítit láska, soudržnost, prostě jen chvilková "pohoda naruby" :-), žádná zraňující agrese, což je důvod Vaše filmy sledovat. Moc Vám přeji, aby všechny problémy pominuly a tím nám, vděčným divákům, přibyly opět nové zážitky. Držím pěsti (více štěstí)!!! :-) Jarka
  • Pozdrav

    Nevím jestli si na mě vzpomínáte.Když mi nevyšel ten compars ve Slivenci,tak jsem si odjel odspívat koncert na Drátofest do Náměště na Hané. Měl jsem úspěch,tak že mě to pak už tak nemrzelo.Kdybych se ale v budoucnu někdy na nějaký compars dostal byl bych velmi potěšen. Ještě mám taky návrh na námět. Jedná se o život u malého cirkusu od dávných dob až po dnešek. Rodinné vazby,prostředí poutˇové ale i zimoviště. Mnoho humoru ale i velmi silné příběhy které spolu souvisí. To by ovšem vyžadovalo delší návštěvu v našich rodinách a naslouchání. Mohu zařídit. Uděláte li si čas , ozvěte se mi prosím na naších stránkách Calibos.krajta.cz Ahoj s úctou Mirek
  • Nedostatek pohádek

    Dobrý den,slyšela jsem Vás si stěžovat,že je nedostatek pohádek.Tak jsem se rozhodla jednu napsat,tedy nejen proto.Nejsem profesionál,ale amatér,který píše celý život do šuplíku.Považuji Vás za odborníka na pohádky a i když vím,že času určitě nemáte nazbyt,tak pokud by Vám někdy vyšla chvila,byla bych Vám vděčná,kdyby jste si mohl kousek přečít.Nevadí,když to nebude možné,budu Vám i tak přát hodně zdraví a hodně práce...Radka
  • Setkání

    Ahoj Zděnku doufám že se nezlobíte za toto oslovení? Nedavno jsme se potkali u vašeho krásného domku v Hošticích byla jsem tam s celou rodinou byl to poslední víkend v srpnu a byl nezapometulný.A to hlavně díky vám. Dobře jsme si s vámi pokecali a jste úžasný člověk prostě takovej normální vesnickej chlap. Když jsem o vás vyprávěla v práci koleginím řekli že jsem takové éro že se diví že jste mě nechtěl obsadit do nějaké komedie nebo tak něco. Chtěla bych vám poslat fotografii co jste na ní s celou mou rodinou je moc pěkná. tak se mějte krásně a pozdravujte maminku která tehdy koukala z okna je to na první pohled simpatická žena. S pozdravem Jana z rodinou (Holubeč u Horšovského Týna) *3*
  • kontakt

    Sháním kontakt na Pana Trošku. Email, či telefon.
  • konkurz

    Dobrý den pane Troška.Nejprve bych Vám i Vaší rodině chtěl popřát hodně zdraví a jen to nej v roce 2006 ,také hodně pracovních úspěchů. Již několikrát jsem se s Váma setkal a pokaždé jste byl ten který rozdával smích,jak to jen děláte.Také pokaždé kdy jsem Vás osobně potkal jsem neodolal a zeptal se Vás na spoustu věcí,které mne zajímají a to je film a vše kolem.Již několik let chodím dělat komparz do různých filmů a reklam.A pokaždé když jdu na nějaký komparz,tak si říkám,kdy už konečně budu spolupracovat s panem Troškou.A pořád nic.Doufám,že se mi to někdy splní a budu moct ukázat,jakej jsem šašek a do filmu jako stvořený. Mějte se moc hezky,točte jen ty nejkrásnější filmy a pohádky a třeba někdy,někde.Když Vás opět potkám,určitě se přihlásím. Váš velký fanda Marián
  • Ľubkam Vás,ste super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Milý pane Troško. Byla jsem se na Vás podívat 20.9.06 v našem městě a chtěla bych Vám říci, jak moc jste se mi líbil, Vaše povídání, vyprávění i vzpomínání na paní Helenku...prostě úžasné. Jste úžasný člověk s veselým a velikým srdíčkem a pokud se k nám za čas opět vrátíte (v co věřím, protože jste nám toho ještě spoustu nestihl povědět)moc ráda se na Vás půjdu opět podívat.Velkou radost jste mi udělal společnou fotografií, tak příště si určitě příjdu pro věnování. Přeji Vám hodně zdravíčka a radosti, protože bez toho Vašeho úsměvu, bych Vás ani nepoznala *4* Mějte se krásně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší