Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Berte v potaz dotaz

    Jsem nesmírně zvědavý, zda tyto oboustranné chvalozpěvy, prosby a tužby někdo čte...
    Tak, když jsem to četl já, tak asi přece jen někdo jo..., ale mám za to, že pana režiséra tady nenajdete, neboť pokud bude číst zde, tak se mu jeho "filmotéka" moc nerozroste... Ale, kde jinde byste našli slávu a potažmo peníze, když na FAMU se vám samotným nechce, že? Vždyť koláče lze obstarat i bez práce, když už je ten internet..!
  • :-)

    Bezvadnej réžisér *14*
  • Neusnu...

    Vážený pane Troško,večer jsem byla v Benešově na Vašem pořadu a Vy jste mi dal pusu..Nebudu se mýt...hi..hi... Jste skvělý režisér a hlavně skvělý ČLOVĚK... Třeba si vzpomenete co jsem řekla...Že si Vaše filmy budou pouštět děti našich dětí,jako Vlastu Buriana..Jste nádherný člověk.....
  • pozdrav amalá pomoc

    Vážený pane Troška Srdečně vás zdravím a prosím Vás o malou pomoc.2.06.2006 jsem se setkala na letišti v Praze Ruzyni s panem režisérem Olegem Reifem a on se tam dal do řeč s mojí tchýní,tchánem a s mím synem Tomáškem mela bych na něj jeden dotaz ohledně mého syna a ví ,že jste spolu pracovali.Nemůžu však na něj najít kontakt nebo alesponˇemail.A tak Vás prosím o malou laskavost ,budˇ o předání mého kontaktu 728897538 nebo o kontakt na pana režiséra .Předem děkuji M. kopáčková
  • námět na veselohru

    Dobrý den, vážený a milý pane Troška. Vdávala jsem se v srpnu 68. Zažila jsem podivuhodný, komický rok. Je tam mnoho úsměvných situací které zábavnou formou dnešní mládeži přiblíží celé to dění očima mladé holky. Ozvete se mi? Jinak díky za všechny úsměvné chvilky. Vlaďka
  • Pohádka a přání

    Bratře, mám rád Vaše pohádky i komedie. Nevím bratře, jak Vás oslovit, tak Vás oslovuji touto cestou. Právě s Vámi bych chtěl spolupracovat. Ano, možná dobře chápete, rád bych si zahrál. A ještě bych si zahrál rád s Danielem Hůlkou. Prosím odpovězte mi pane režisére Troško, na mojí elektronickou poštu: brazda.martin@centrum.cz
    Předem díky za předem kladné vyřízení. Martin Brázda
  • Zklamal jste mne...

    Pane Troško, vážila jsem si Vás, že se snažíte zachovat určitý kolorit, který se ztrácí a proto jsem šla s nadšením na Vaše "povídání" s lidmi. Ale zklamal jste mne a to tak, že jsem musela z pořadu odejít. Kde berete tu jistotu, že můžete hodnotit, kdo co vede, zvláště v soukromém sektoru. Proč si stýskáte, že nemůžete sehnat peníze na natočení nové pohádky? Každý soukromník jde do podnikání s riskem, žda se mu vložené peníze vrátí, proč právě Vy byste na tom měl být jinak? Dejte do toho své peníze a čekejte, zda bude pohádka tak dobrá, aby se Vám to vrátilo, my tak také podnikáme, s riskem, s vlastním nasazením a nikoho neobtěžujeme svými problémy. Je mi jasné, že lidem se to líbí, když si stěžujete, ale mne, jako podnikatele, tím rozčilujete a obtěžujete. Zaplatila jsem za vstupenku na Váš pořad 170,- Kč a i když výdeje peněz na zábavu nelituji, 11.5.07 jsem toho snad poprvé litovala. Alena
  • poděkování

    Pane Troška, velice moc děkuji za Vaše krásné pohádky i ostatní filmy. Ještě nikdy jste nezklamal a snad jako jediný, dokážete natočit krásnou, klasickou pohádku. Žádná moderní pohádka není to, co dokážete vy. Jako mladá jsem si přála být herečkou a to se mi nesplnilo,ale to co dokážete vy i s neherci, je obdivuhodné. Dokážete pohladit po duši a při všech filmech, co jste natočil,dokážu zapomenout na vše zlé, co nás obklopuje. Díky, díky, díky. Hanka Fikrlová z Plzně. *14* *3* *3* *3*
  • Důležité a prozebné

    Zdravím pane Troška,
    Je mi jasné, že tyto dotazy nečtete vy osobně. Ale doufám, že se to k Vám nějak dostane. Chci jenom říci, že Vás a paní Růžičkovou zcela obdivuji a když se mě někdo zeptal v cizině na ČR, tak vždy se musím o Vás dvou zmínit. Asi Vám to píše každý, ale je to pravda. Mým snem je zahrát si ve Vaší pohádce a něco dokázat. Sice nemám žádné zkušenosti s natáčením, ale nevím proč kam vlezu tam si mě lidi pamatují. Možná, protože jsem trochu hlučnější a ukecaná. Vlastně co umím:jsem zahradnice a brigádně dělám servírku, barmanku. A zrovna jsem se vrátila z Anglie jako au-pair. Byla bych moc ráda kdyby jste mi dal tu možnost si zahrát v nějaké Vaší pohádce a zároveň Vás poznat osobně:)
    S úctou Vaše divačka
    Zuzka
  • DĚKUJI

    Dobr den mistře,rád bych Vám poděkoval za to,co děláte,za Vaší tvorbu.Myslím si totiž,že jste jediný,kdo zná recept na to,jak rozesmát všechny kolem sebe a vrátit do duše klid a pohodu.Vaše filmy a povídání o nich a o lidech,kteří se kolem Vašich filmů motaj(promiňte mi ten výraz),bych mohl sledovat neustále,hlavně když mám špatnou náladu,je to lék,který by měli doktoři předepisovat jako živou vodu. Za všechno MOOOOOOOOOC DĚKUJI,Roman z Vodňan. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší