Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Princezna ze mlejna

    Dobrý den, Nevíte někdo kde prěsne se natáčela Princezna ze mlejna I a II. Diky za odpovět.
    • Re: Princezna ze mlejna

      Nedaleko Bavorova, ale mlýn byl postaven ze sádrokartonu a těsně po natočení se kulisa zbouirala.
  • Jo a mimochodem, všechny Vaše komedie jsou prostě opravdový český skvost, který se nedá ničím nahradit...
  • dotaz

    Dobrý večer pane režisére Troško,mám dotaz:nepotřebujete do štábu při natáčení pohádky "Nejkrásnější hádanka" takovou "holku/ženskou/ pro všechno"?Jako "holka skoč sem,skoč tam, udělej,zařiď,přines,uvař tohle"? Jestli ano, kontaktujte mě.Vyřídím,zařídím,seženu,odeženu,uvařím pro štáb,vše co bude zapotřebí.Nechci žádnou roli,jen být přitom. Jako režiséra a člověka si Vás velmi vážím a obdivuji Vás.Blbě se to píše,vypadá to jako klišé, ale myslím to upřímně.Mějte se fajn.
  • nejlepší režisér

    Pane Troško,
    Chválit Vás jako osobu? Není potřeba.. Myslím si že pochval a uznání jste slyšel dost. Chtěla bych však pochválit vaše filmy a pohádky. Pokaždé když se na nějaký film či pohádku dívám... přináší to harmonii do mého srdíčka...a za to Vám moc děkuji.. Není na světě lepší režisér pohádek pro děti a dospělé nežli Vy! Jste oblíbený u všech věkových kategorii. Mý rodiče Vás také mají ráda a pořád tvrdí že nikdo jiný nenatočí lepší pohádku než pan Troška!! a je to pravda... Je mi sice jen 15 let... ale už od malička toužím se s Vámi alespoň setkat. No, né jen to ráda bych si zahrála ve vašem filmu nebo pohádce ale to sem nebudu míchat znělo by to jako prosba o roli ve filmu a to bych moc nerada.Doufám, že to takhle brát nebudete pokud ovšem tento vzkaz budete číct. Nevím co bych ještě napsala čím bych Vás více vychválila.. jen mám snad jednu prosbu!!..... A myslím že za všechny lidičky co Vás mají rádi... HLAVNĚ TOČTE DÁL!!
    Děkuji Vám za pozornost pokud si tento článek čtete!!.. Nashledanou snad Vás někdy uvidím
  • Děkuji!

    Dobrý večer,nevím,jestli čtete tyto příspěvky,ale beru Vás jako slušného,rovného člověka,tak doufám,že máte chvilku čas na vaše příznivce.Děkuji vám,za vaši tvorbu,jsem ráda,že existuje tak čistý a přímý člověk,jako jste vy!Vaše filmy mě vždy chytnou za srdce,pobaví.nostalgicky zavzpomínám... Jen tak dál,děkuji za Vaši práci!
  • Poklona

    Dobrý den,
    předem bych vám chtěl poděkovat a vzdát poklonu,za to,že vaše filmy rozdávají sluníčko do srdíček v době,kdy je těžké
    se usmívat na svět!Vždy když se podívám na nějaký Váš film,naplní mne hřejivý pocit,že jsou ještě normální lidé,kteří mají rádi humor a nehoní se jen za penězi!Přemýšlel jsem co tu po člověku zbude,když odejde,po Vás tu zůstane člověčina!Vím,že Vám to píše každý,ale věřte,že ode mne je to upřímné.Můj sen je aby tu něco po mě také zůstalo,aby to neznělo jako klišé,nebo to možná píše každý,zahrát si u Vás ve filmu a tak tu něco zanechat,aby se děti jednou podívali a řekli to je táta,ale možná jsm trapnej a za to se omlouvám,nechci vás obírat o vzácný čas.Přeji mnoho pěkných filmů a pěkných představeních na jevištíchZdraví Martin
  • pekne rano

    pane troska,vase dila se jen tak nevidi,jste skveli rad bych se svami setkal nekde a popovidal osobne,jste sympatak a skveli muz, vas obdivovatel *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Zpráva

    Vážený pane Troško,již delší dobu nosím v hlavě nápad na nový scénář k filmu.Vím,že nápadů máte sám jistě dost ale nevím ,jak bych se s vámi spojila a nápad s vámi prohovořila.Najdete mě na uvedené E-meilové adrese. Děkuji V.Staňková
  • Dobrý den Pane Třoška.Můžete mi prosím napsat E-Mail pořebuji se vás zeptat na něco soukromého.Moc děkuji Robert Vlk Brno.(nar.Strakonice)
  • Ozvi se

    Ahoj Zdendo,prosím ozvi se mi.Radim *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit