Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "kurnik tak strašná hra a zase to bude hra roku, jako oblivion a morrowind. ach jo..."
  • Dobrej ban za článek z wikipedie o sojce obecné. No nic, tak zas zítra.

    A Trolle už ten svůj příspěvek nepropaguj, nepůsoví to dobře.
  • Eště bych možná dodal že by možná bylo lepší kdyby byl článek koncipován trošku jinak,Dan by udelal lepe kdyby nejdrive v prvnich par bodech rozebral nejvetsi problemy hry(AI,bugy atd) a az pak se zabýval těmi různými drobnostmi(které jsou ale mnohdy velmi zajímavé a trefné postřehy,navíc je jich tolik že zcela jistě stojí za zmínku) Tím že jsou danovi výtky seřazeny podle toho jaké oblasti hry se týkají a ne podle důležitosti se pádnější argumenty ztrácejí mezi těmi drobnostmi...
  • Po precteni clanku se mi vybavily dve herni znacky ArmA a CoD. Jedna je leta dokola omlouvana za stale stejne chyby a druha, skoda mluvit. *6*
  • Trol.diskuzni
    Pro všechny, kdo chtějí získat další důvod, proč mě obdivovat či nenávidět, nalistujte si pátou stránku od začátku diskuze, kde jsem publikoval naprosto objektivní rozbor této hry *5*
    • Beztak je to Jindrovo další alter ego.
      • Trol.diskuzni
        Jindřicha (/Henryho) bezmezně obdivuji, ale bohužel nejsem ani Kate, ani William. *5*
    • calwin
      a za to ťa uznávam... si multitalentovaný čávo :P
      • Trol.diskuzni
        Tak díx, bro! *5*
    • Většině budeš spíš volnej, protože podle obrázku u komentáře se to automaticky filtruje na "nezajímavé" :D
      • Trol.diskuzni
        Když jsi na mě reagoval, tak minimálně někoho to zaujalo. *5*
    • Hairy_Ass
      To je jak reklama od Pohlreicha: "A další recepty na grilované kuře najdete v mojí nové kuchařce." *15*
      • Trol.diskuzni
        Pravda, +1. *15*
  • První věc, která se mi ve Skyrimu stala byla, že když jsem konečně sešel z nekonečného kopce, kde jsem zabil spoustu vlků, kteří na mne vyskakovali buď rovnou ze stromů, nebo je prvně 10 vteřin pomalu obcházeli, a dostal se do vesnice, kde jsem si měl promluvit se sestrou toho úchvatného rebela, tak když jsem (a není divu, při té ovladatelnosti) do ní omylem praštil, přiběhl prvně úplně jiný chlapík a začal mě mlátit - tak jsem ho zabil... pak teprve na mne vyskočila sestra, kterou mi její bratr pomohl zabít... poté si šel stoupnout do půlky řeky a stál v ní. Tak jsem začal odcházet a najednou šíp do zad... otočím se, a on to ten týpek... tak se mlátíme, mlátíme a on klesne na zem a... a zase se zvedne a tentokrát už to neustojím. Proč sakra nemůže teda umřít, když zjevně všechno ostatní v tomhle světě může... Už jsem hrál i lepší hry... třeba... Prehistorika...
  • Číslo! Kde je ksakru číslo?! Vávro dej tomu číslo!!!
    • Trol.diskuzni
      To je pravda, napiště někdo Vávrovi na facebook nebo kamkoliv! *15*
    • Naopak! Já jsem zásadně pro zrušení veškerého číselného hodnocení. Sice je to nutné když už k ničemu jinému, tak alespoň kvůli metacritics.
    • Hairy_Ass
      Podle té kritiky tak 3/10 - a to jen proto, že je to tak návykové, že i když se mu na tom nic nelibí, tak to musí stejně hrát. *3*
  • Takže Danovu další hru nebude vydávat Bethesda :D Potvrzeno
    • Phillios191
      Ne, Danovu hru vydá Warhorse :)
      • calwin
        horím nedočkavosťou... dúfam že jeho hra podľa podobných merítok obstojí :D... stavím sa že hra bude natoľko realistická že nebudem vedieť či seriem v hre alebo normálka na záchode...
        • Predpokladám že nakolko prikladá Dan toaletám takú dôležitosť , hráč bude musieť pravidelne kadiť , pričom tlačenie bude obstarávať samostatná minihra a objem/hustota/konzistencia exkrementu bude absolútne adekvátna tomu čo postava predtým jedla. Taktiež bude nutné mať pri sebe neustále dostatok toaletného papiera , poprípade vedieť na tieto účeli využiť objekty z prostredia ako je kapradie pretože ak si hráč dobre neutrie zadnicu ( riešené pomocou quick time eventu ) tak to bude smrdieť a postavy sa s ním nebudú chcieť baviť. Kadiť bude samozrejme aj hráčov kôň a ak stúpite do konskéhp trusu , musíte si očistiť topánky , inak to bude mať rovnaký efekt ako pokadenie alebo nedostatočné utretie.
        • Teď je jenom otázka, jestli mu na to někdo dá dost peněz.
        • Phillios191
          ty ses ale tydit
  • Tak ja sa pani vraciam k časopisu SCORE, ako žiadny recenzent odtialto mi vyslovene nesadol, ale tento pseudointelektualny zrkadlovy autoerotik, je proste cez čiaru, myslel som si , že dobre članky a recenzie môžem mať aj zadarmo hmm...splašky egomastrurbanta, ale nech sa pači ušetrite 10€ mesačne, ja už nie, mne STAČI.
  • Asi tak 3/4 všech "důvodů/názorů?" si při hře nevšimnete, když je nebudete schválně hledat a jak de*ent nebudete zkoumat každý kamínek co uvidíte, jestli náhodou není placatý. Ano, Skyrim má spousty nedostatků, ale jestli chcete perfektní hru, jdete ven na čerstvej vzduch a jděte zkoumat kamínky a ruiny.
    Ale proč série TES patří mezi nejlepší? Zamyslete se a přijdete na to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit