Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Pan Vávra kritizuje pěkně, jenom z toho mám pocit, že volá po něčem, co v dnešní době snad ani není technicky možné, nebo možné je, ale bylo by to děsně drahé. Udělat open-world v podobném rozsahu, dát tam mraky propracovaných questů, s namluvením jak od BioWare v grafice třeba Battlefieldu 3, bez bugů a aby to bez závady běhalo na dnešní generaci konzolí... No nevím, ale taková ideální hra ještě asi dlouho nebude. Skoro se až bojím toho, až takovou hru dostanu do pracek. Teď se u Skyrimu skvěle bavím, takže až budu mít ono boží dílo ve svém PC, tak mě z té dokonalosti nejspíš švihne *1*
    • Phillios191
      Ne, pan Vávra je jeden z mála rozumných osobností, pohybujícíh se v herním světě a ještě nedostal herní nemoc. Navíc moc dobře ví, co řiká :) Je to jeden z mála lidí, co plně respektuji.
    • proto taky tu druhou hru nedodelal, odesel a nechal nas mejt v kaznici hajzly tlacitkem E :) hvezda jedna
  • A1akhai
    Klasický ultimátní Dan Vávra se špetkou bulváru, ve spoustě bodech má 100% pravdu, ale ta se dá většinou lehce aplikovat i na předešlé díly TES.
    Já osobně jsem měl tenkrát velký problém přehlédnout spoustu nedostatků jak Morrowind vypadá a jak se chová, protože namlsán z obrázků mi došlo, že jsem byl (z)klamán v kontrastu s tím, jak to s ní je za pochodu.
    To samé u Oblivionu, který mimochodem pan Vávra vychvaloval v jámě pekelné a já si říkal, proč tu veškerou demenci, co ta hra umí, přehlíží? Skyrim je podobně postižená hra jako její předchůdci, ale je asi přístupnější? Víc hrající na efekt?
    Nevím, ale tak nějak mi přijde pokrytecký až dnes vykřikovat, lidi, proč tu demenci přehlížíte? Čekal revoluci? V rámci jedné generace? Pan Vávra s nohama na zemi?
  • Heh. Nemuzu uverit tomu, ze s Vavrou zcela souhlasim. Chtel jsem si koupit skyrim, ale diky bohu bylo vyprodano (Ano, diky bohu), tak jsem z nedockavosti skyrim stahnul a rekl, ze si ji pozdeji koupim. Po par hodinach hrani jsem si rikal "Delate si srandu, ze tahle hra dostava vsude hodnoceni 10/10?".
    • Phillios191
      Diky bohu za crack...hned jsem si udělal názor a vývojáře jednoduše NEpodpořil :)
    • MrSanta
      Vy*er se na hodnocení, čti si recenze, názory od hráčů v debatách, jukni se na videa a použij vlastní mozek při rozhodování zda koupit, či nekoupit.
      • Precti si to jeste tak 100x a nahlas.
        • MrSanta
          Nějak nechápu tvůj příspěvek. Proč bych si to měl číst 100x a ještě nahlas?
  • Z těch 100+ je asi tak 15 legitimních, rozebirat napřiklad jeden problém do 6ti bodů je dětisnké až hanba. Autor očividně šel hrát Skyrim s cílem všechno poplivat. Chtěl jsem se trochu rozepsat, ale asi to nemá cenu. Autor se jednoznačně chtěl ztrapnit, tak proč to dále rozebírat. Jinak musím říct, že bych něco takového čekal od jednoho z těch děcek co sem chodí dělat drama a nadávají na všechno, co je lepší než mají oni. Ne od dospěleho člověka... možná by bylo dobré hledat chyby na vlastním díle...
  • Phillios191
    Já se nejvcíc zasmál u smradlavé bloncky :D :D :D ale má recht a musím konstatovat, že Dan není sám, komu se hra nelíbí, asi jsme marťani, nevim....
  • najlepsia hra v galaxii
  • No říkat si můžete co chcete, ale v podstatné části to trefil naprosto přesně a má pravdu (ne v tom, že je ta hra úplně špatná, ale v těch jednotlivých chybách). Mimo to jsem se u toho článku výborně zasmál, takže jednoznačně +1 pro Dana *1*
  • Vavro najdi si praci a priste udelej poradnou hru. Az udelas neco z poloviny tak dobreho jako je tato hra tak si sedni a napis klidne 200 bodu :).
    • až ty napíšeš z poloviny tak dobrej článek jako Vávra, tak pak piš komentáře do diskuze *2*
    • Myslím, že už to udělal. První mafie posadila na pr*el dost velký počet lidí *4*
  • Nevim proč tohle komentuje zrovna Vávra, ten jehož hra (pro mě nejočekávanější česká pecka) Mafia2 dopadla jako naprosto šílený propadák. Zkrátka ať chce nebo ne a nesnáší Skyrim bude určitě kandidát na hru roku, a Mafia 2? Vávra by radši měl jít brečet do kouta, tohle se mi zdá jako čistá závist...

    Jasně, v něčem má pravdu, a jestli se člověk zaměří na hledání bugů nebo si Skyrim chce užít (tak jako já) to už je na něm.

    Tenhle článek naprosto zbytečněj a trapnej, radši by se měl soustředit na tu svou novou hru, aby to nedopadlo jako minule...
    • Jakej propadák? Ta hra v lecčem překonala i jedničku.
      • to by mě zajímalo v čem, myslíš v tom že ráno zazvonil telefon, pak se někam jelo, cestou to bylo nudný a pak ses vrátil zpátky?

        btw, jedničku sem miloval pro mě jedna z nejlepších her vůbec, kéž by se 2 nejmenovala Mafia...
        • Když ráno jedeš do práce, tak se skvěle bavíš?
      • Treba v hardwarovy narocnosti :)
        • Skoro všechno tam bylo lepší a náročnost se k té krásné grafice hodila, ne?
          • Phillios191
            Nic nebylo lepší, možná trochu lepší engine, ale jinak propadák!! Ale nemůžete to házet na Vávru, ten za to nemůže!!!
            Už jen ty tuny DLC, co měli být ve hře rovnou a ne za ně dražit dolary...
          • Nejsem zrovna hater Mafie 2, koupil jsem si ji a nektery casti hry se mi libily, ale rikat, ze vsechno bylo v Mafii 2 lepsi oproti jednicce to teda urcite ne. Mafia 1 mela i z dnesniho pohledu technicke zastaralosti lepe odvypraveny pribeh, s kterym se hrac mnohem lepe ztotoznil, nez ve dvojce.
            • Jednička byla taková pohádková. Dvojka je v tomhle lepší a určitě nikdo nestál o to, aby byl tupej zabiják. Můžeš si to prožít nebo nemusíš.
  • Ono by se stačilo podívat na MAfii 2 kde byla stejná textura trávníku po celém městě, možná jeden opakující se špatně vymodelovaný strom, stejné lavičky, jeden slunečník na trhu atd. Umělecký dojem mafie taky moc nezanechala, ale zapoměl jsem to určitě též seškrtal vydavatel.... Ale jinak má Dan Vávra ve 2/3 pravdu, zbytek pramení z jeho neschopnosti skyrim hrát.
    • Mafia II má jen cca dva nebo tři modely pro každou "vrstvu obyvatel", takže vůbec není problém narazit například na skupinu deseti siamských trojčat. Umělecký dojem je na bodu mrazu, ta hra (Mafia II) je ráda, že existuje. A ano, to seškrtal vydavatel, dokonce to jasně řekl pan Kolář na jeho přenášce minulý rok - vývoj se dostal do bodu, kdy ve 2K řekli DOST, MÁTE ODTEĎ "nějaký čas" NA DODĚLÁNÍ.

      I potém, kdyby ve 2K nebyli oslíci, tak už moho být vše "opravené", ať už přes patche nebo námi modery. 2K se na Mafii II vyflákli zvysoka, nějaká česká ptákovina jim za to nestojí.

      V tom je potřeba pochválit Bethesdu. A velice pochválit. Když už nic, tak nebrání lidem si produkt přizpůsobit.
      • A ty cutscény, který skoro nemají konkurenci jsou co? Většina her takové nemá doteď.
    • Hairy_Ass
      Ale on od tvorby Mafie 2 v jejím průběhu odešel, takže je z obliga, ne? *1*
      • Trol.diskuzni
        Ano.
      • Jenže Mafie 2 je svkělá hra, celkově jedna z nejlepších minulého roku. Teď právě nevím, jestli za to může nebo ne? :D
        • calwin
          vec vkusu...
          • Mě zajímá, jestli za to může i on, že je tak dobrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit