Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaklínač a tuny dalších *15*
  • Heya, muj osobni subjektivni zebricek her roku 2012:
    1. Diablo 3
    2. Dragons dogma
    A pak uz nic, protoze me zadna jina hra z roku 2012 nezaujala natolik, abych ji tady vyzdvihl. Cimz ovsem nechci rict, ze ty ostatni tady zminovany hry jsou spatny!
  • walltar
    Tak ono se to z psaného textu dost těžko poznává .... a na internetu sem slyšel i horší názory, které lidi mysleli vážně.
  • janchor
    To je demokracie, ve které volili babráci.

    A naštěstí ne případ naší volby, kdy vyhrála jedna z celosvětově nejoceňovanějších her loňského roku.
  • fizola
    Plne rešpektujem nazor redakcie a niektore hry čo som nehral by som si istotne zahral.

    Len jak späte pozeram do diskusie tak dufam že nie som jediny komu sa Mass Effect 3 naozaj pačil, aj pôvodný koniec, som si aj poplakal dosť. Proste je to uzavreté dielo svojich autorov a som rád že sa oň podelili
  • BelaJBB
    To nie je demokracia, to je babráctvo , no offense. *3*
  • Viktor_H
    Ehh? Naprosto všechny přírodní vědy a velká část i těch humanitních/společenských používají jazyk matematiky. Bez určitého matematického modelu nemůžeš myslet moderní vědy, tudíž ani moderní společnost. Ale to máš jedno, moje reakce na Lukáše byla pouhým šprýmem...
  • Viktor_H
    Jak člověk za větu nenarve smajlíka, tak jsou jeho výroky automaticky interpretovány jako vážně myšlené. *7*
  • Viktor_H
    Napiš mi jednu hru, která má v základu výrazně více konců než tři.
  • Redakce games začíná fetovat, protože tohle už není normální.... guys WAKE UP!
  • BelaJBB
    To je možné a vzhľadom na priemerný herný čas, ktorý recenzent hre môže venovať, aj pravdepodobné.
  • walltar
    Co se dá dělat ... to je ta demokracie. *1*
  • BelaJBB
    A tak se stane, že redakce motomagazínu vybere za auto roku trabanta.
  • walltar
    Jak už se řeklo asi 1000x ... recenzi píše i s hodnocením jeden člověk

    Hru roku vybírá celá redakce ... takže pokud se redakci bude líbit hra co má hodnocení 3/10 tak to ten jeden recenzent kterému se zrovna nelíbila asi moc nevytrhne.
  • Nie, vážne nekapím ! By som poprosil vysvetlenie, medzi hodnotením v recenzii, a hodnotemín v takýchto koncoročných rebríčkoch. Pretože aj keď sú recenzie subjektívne, aj keď číselné hodnotenie je len číslo a treba čítať celý text, ak keď sú hry v rôznych žánroch, TAK AJ VTEDY, by to malo aspoň trochu zodpovedať. Takto je to celé len jeden veľký guláš.

    Už čakám, že kedy vyhrá hru roku anketa s 6 - 7 kovým hodnotením.
  • "Pozastavuješ se nad 700h hraní MMO hry?" Obhajuješ sám sebe že je to normální ? Že nejsi závislej? nemocnej ? mít od doby vydání GW2 700h fakt neni normal.."Já zas nad bilionem hodin strávených tady na Games...že Knoxxi" Očem to mluvíš ? "Děláte čest týhle komunitě a stránce." Opravdu nemám potřebu dělat čest týhle stránce nebo komunitě..
  • sleepless
    Když svůj názor či kritiku napíšeš slušně, tak není důvod to mazat. Když ne, jako ten první, tak jde pryč. Kapiš?
  • Ináč už dlhší čas nesúhlasím z redaktormi na Games.cz. Jeden príklad za všetky. Neustále obraňovali koniec ME 3. Vraj čo sme scenáristi, vývojári, že čo im máme do toho kecať ?

    NO PÁNI REDAKTORI !!!
    Tu sa vôbec nejedná o to. Jedná sa o to, že hráč (zákazník) bol manažérmi klamaný. Bol zavádzaný. Vyjadrenia C Hudsona... atď. Vyjadrenia, ýe hra nebude mať knce A,B,C, že rozhodnutia budú mať vplyv (ýe je to alfa, a omega série).

    Keď redaktori nepochopia, základné dôvody nespokojnosti hráčov, tak ako ich môžu komentovať ?? No predsa, oni ich komentovali, a hráčov nazývali rozmaznanými deťmi, alebo niečo podobné.

    Správate sa až príliš suverénne. A to Vám môže sakra uškodiť.

    Reload.
  • Áno, áno. Tu sa mažú komentáre, pretože redaktori su nepripustia kritiku. Ja som im len napísal, že sú ignoranti (zistiť si prosím, že ignorácia, neznamená hanlivé označenie), pretože očividne a jednoznačne ignorujú určité žánre, a do minúty bol komentár zmazaný. Týkalo sa to ignorovania NBA 2K13 v top športových hrách.

    Inak k téme. Journey som nehral, a ani neplánujem, pretože ak by som sa riadil podľa top hier od Games.cz, tal by som strávil nehorázne veľa času pri hrách, ktoré za to nestoja, pričom napr. pri športových hrách (z tejto témy bol aj môj zmazaný komentár) by som každý hrok hral len futbal a hokej. Nehovorím však, že hra Journey je zlá, ale po nedávnych rebríčkoch u mňa stratili kredibilitu. Názor, že hra nemusí mať adekvátnu dľžku neobstojí. Tiež neobstojí prirovnanie k návšteve reštaurácie, kde sa nemusíte najesť do prasknutia, aby ste boli spokojný. Áno nemusíte, ale odchádzať z reštiky hladný, tiež nie je bohvie čo. A zažil som už aj to.
  • walltar
    No já bych spíš řekl, že názory jsou to co odděluje člověka od plevele .... ten tvůj je zrovna jeden takovej plevelnatej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit