Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BelaJBB
    Vyzerá byť na only PC. Práve som hral coop a nejaký ... to pustil insane s cheatom, mal som nekonečno munície, tak som sa musel odhlásiť. Hra roku :D
  • eeeee
    Matematika je tautologie, je uzitecna, ale nemel by se ji prikladat prilis velky vyznam, protoze pak jsou lide spise odtrzeni od reality a jsou zmateni, kdyz pak nejde neco vycislit.
  • eeeee
    Aha, tak to je problem. Je to multiplatformni chyba nebo pc only?
  • Veskoslav
    Reaguješ na Codyho:) Trola, co si neustále vymýšlí:)Nehrál ani jednu z Těch her:)
  • walltar
    Hmm tak s grafikou a hratelností souhlasím ... je to důvod proč tu hru nehraju. Ale nemyslím si, že je na tom něco špatného ... pokud hráče baví hrát strategii tohohle typu tak pochybuju, že by si s chutí zahráli klasickou strategii. Navíc pokud by hru udělali tak aby si ji užii hráči jako sem já ... tak jim korea vyhlásí válku. *1*
  • Aha, takze kdyz kuchari budou tvrdit ze hov.o chutna dobre tak si ho budes davat k veceri? Ja myslim ze muze tvrdit kdo chce co chce, ale jak neco chutna nebo na cem se mi hraje lip je moje vec... zkus se nad tim zamyslet. *3* Kdybys napsal ze Xcom je udelanej na gamepad tak nereknu pul slova. Ale ten nesmysl s tim ze na gamepadu se neco hraje lip a ja si ho nechci koupit protoze blabla... je fakt nesmysl. *15*
  • je to fakt at uz chces nebo ne. Pokud to totiz tvrdi vyvojari tak me to staci. borec nad tebou psal ze bude hrat starcraft 2 na gamepadu, sorry
  • Na tohle nemá cenu reagovat, úroveň tady opravdu klesá *7*
  • Nauc se cist, o SC jsem nic nepsal. Nedelej ze sebe vetsiho vola nez jsi. A za druhy, co se me jak hraje je jenom muj a subjektivni pocit, zadnej tvuj fakt na tom nic nezmeni. *7*
  • BelaJBB
    Je úsmevná vynaliezavosť hráčov, keď prišli na to, že bugy a záseky v coope vyriešia iba hromadnou samovraždou celého týmu. *3*
  • Viktor_H
    Matematika odděluje lidi od plevele!
  • Je to zvláštní...u každýho nového Counter Striku lidi nadávaj na každej odklon od CS 1.6 ale u StarCraftu nadávaj, že se ta hra nezměnila .))
  • No...já s tebou souhlasim ve všem...já to taky ještě nedohrál...furt si řikám, že se na to musim vrhnout a dodělat to, což neznamená nic jinýho, než začít od znova...největší problém pro mě byl, jak říkáš, málo věcí okolo a jen mise za misí (jak já se těšil, že si budu číst ufopedii:( )...ač se to zdá přestřelený, tak jsem si připadal jako v nějakym koridoru, ze kterýho nemůžu uhnout (alespoň abych měl pocit...jako v původním UFO)...přirovnal bych to k Warhammer Mark Of Chaos...to mělo taky strategickou mapu ale jediný co si na ní dělal, bylo to, že si šel s panáčkama misi od mise a sem tam se stavil v kovárně kvuli vylepšení nebo v knajpě abys nabral vojáky...nevyváženos obtížnosti mi taky kolikrát rvala vlasy když mojeho ostřílenýho snipera zabil hubeňour přes celou mapu ruční bambitkou...pak mám já osobně ještě problém s výběrem misí ze tří a naprostou hloupostí toho systému...kdy se ti panika sníží v zemi kde si zasáhl ale zvýší se napříč celým kontinentem u misí, které si odmítl...to je pro mě hrozně demotivační prvek, je prostě hloupý když splníš všechny mise a na konci měsíce ti vystoupěj z projektu 3 země...naopak mi tolik nevadil ten "tahový systém" to je cesta kterou by se mohly tahové hry vrátit...je to svižný a i taktický, a osobně se mi i líbila customizace vojáků...víc si to člověk bere, když mu tam zařve jeho kamarád .))))
  • me to naopak prijde jako spíš zlé, dale se mi nelíbí ani grafika, samotna hratelnost; za zlo to považuju protože ta hra prebrala komunitu jinym strategiim a svym komerčním uspechem dava zly priklad jinym spolecnostem
  • Skaven tyvole zapni an chvilku mozek. Xcom je budto zakladna kde pouzivas jen minimum veci nebo tahovka kde jen presouvas z bodu a do bodu b a strilis jednim stisknutim tlacitka (potazmo dvouma) Total War je polovina tahova mapka a zbytek real-time boje. Mysli ty lamo
  • BelaJBB
    Ja som zbrane de facto mal, ale nemohol som ich použiť. Fungoval len útok zblízka. Mŕtvole som zbraň vzal, ale v rukách sa mi neobjavila. Takýto problém nebol na fórach Ubi výnimkou, rada znela : prepnúť do offline. Blbosť ktorá nepomohla, lebo ja som hral singel len offline.
    Nemám nič proti hre ako takej, celý víkend som hral privátny coop, ale :
    1. Hra podliezla úroveň nastavenú FC2. Deštrukcia išla dole. Skúste odstreliť list aloe, aj požiare sú nemastné neslané oproti 2.
    2. Hra je nevyvážená.
    SP som si zopakoval viackrát, ako pozerám v coope som nahral cez 270 hodín, dá sa povedať, že viem o čom hovorím.
  • eeeee
    skaven: no, pak by se to pc dalo lepe vyuzivat s televizorem, coz je treba cil valve. Z gamepadu se pravdepodobne stane univerzalni meziplatformni ovladac, viz ruzna rozsireni k tabletum v posledni dobe.
  • ja u SP take na zadny bug nenarazil, ale MP je jedna velka tragedie, kdyz pominu velmi malo hracu (pro nektere mody neni vyjimkou 1 herni mistnost a v ni sotva 3 hraci...) tak totalni tragedie a bugshit neustale odpojovani, hledani hostitele, koop kampan hrajete a dohrajete misto aby jste pokracovali dal, hodi vas to zase na zacatek a to mel clovek stesti ze za tu pulhodinu hrani dostal aspon XP a ne hlasku 5 minut pred koncem "migrace hostitele" nasledovanou "hra ukoncena pro nedostatek hracu" (a to neni proto, ze by se vsichni odpojili ,ale jen proto ze ubisoft server) *16*
  • walltar
    O těch prvních dvou se s tebou přít nebudu, ale můžeš trochu rozvést proč je vydáni SC herní zlo? .... Já ho osobně nehraju, ale celkem sem pochopil že SC2 je vlastně jenom vylepšená grafika na stejné hratelnosti jakou měl SC1 což mě příjde špíš dobré.
  • walltar
    Abych pravdu řekl tak já sem to ani nedohrál ... nějak mě to asi tak v půlce přestalo bavit. Apocalypse sem ve své době hrál strašně dlouho a pořád dokola. Já bych osobně u té hry uvítal víc věcí kromě misí ... protože jít z jedné mise do druhé pokud je každá mise prakticky stejná mě nějak nechytlo. A potom ještě obtížnost ... jedna hodnota byla příšerné lehká ... až tak že sem se nudil a ta hned nad tím zase spustila "ultimate alien cheat mode" a zabíjema mě jednoho vojáka za druhým critama na jednu ránu takže zrušila veškerou taktiku toho, které vojáky pošlu dopředu a které budu držet vzadu pokud sou zranění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit