Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No moc toho neni. Už asi tuším jakej bude ten konec světa *1*
  • Umaroth
    Redakce se vyhla stánku SONY ? V článku není ani slovo o hrach jako BEYOND a The Last of US, což pro mě ještě s Forza Horizon (a ještě AC3 vypadal slibně, nebo spíše atmosféra americké revoluce je cool) je zlatý hřeb E3?
    • Veskoslav
      Beyond je pouze PS3:)Takže osobně pro mě nezajímavé Když už to není na PC, tak aspoň na Xbox. Ale když to není ani na to, tak to povětšinou obcházím obloukem.
      • som nevedel ze sa to ma riadit podla toho ake systemy mas k dispozicii ty
        • Veskoslav
          On je spíše problém u těchto her, že je to pouze na jednu platfomu a co si budeme nalhávat, opravdu není možné se zavděčit všem.
          • Umaroth
            exlusivky prodávají konzolu více než konzole sama sebe jako HW.
      • Umaroth
        Hele já měl stejné dilema, dřív jsem byl zarytý Pcčkář, pak mi to ale nedalo a kvuli konzole-only hrám sem si koupil x360, rok jsem si spokojeně hrál na xku (na PC jsem skoro přestal hrát) a nastalo stejné dilema ovšem tentokráte kvuli ps3-only hrám, tak jsem si koupil i PS3, takže jsem asi nejspokojenější hráč. Žádná dobrá hra mi neunikne (mám všechny 3 platformy) a nemusím být naštvaný.... *5*
        • SnakePlisken
          Jenže ne každý utratí plno peněz na PC, pak za Xbox a ještě k tomu za PS3. A to nepočítám, kolik peněz musíš utrácet za hry. Gratuluji k tvé spokojenosti, ale ne každý si může dovolit vlastnit všechny tyto přístroje.

          btw: Uvažuješ o investici do Nintenda? :D
          • Umaroth
            Nejsem hráč z cílovky Nintenda...a propo ani mě to nemrzí myslím si že na 3 hlavnich platformach mi sucho nehrozní (hraju jako normální člověk cca 10-12 hodin týdně, né za den *5* )
        • Přiznám se, že PC, x360 a PS3 by mi nestačily, protože na PSP, (3)DS, Wii (GC) a další podobné vychází (vyšlo) mnoho hodně zajímavých titulů, které se nikdy na velké konzole nedostanou.
          • No jo, ale to pak clovek uz nemuze ani delat nic jineho, nez hrat, hrat a hrat. Coz ja mam taky pc, ps3, psp, ds, a ty hry se hromadi a hromadi a vubec je nemam cas hrat. PC + jedna z konzoli je v dnesni dobe ten nejlepsi zaklad :)
        • Veskoslav
          Jako kromě Killzone mě osobně nic nezaujalo, aby mě to donutilo si koupit PS3.
          • Killzone je zrovna docela trapny, takovy lepsi Call of Duty ;) Jestli myslis koupit PS3 jako konzoli (nemas X360), tak tech dobrejch her, ktery nejsou na PC je tam fakt uz hodne.
            • Tak to je pak pochopitelny :)
            • Veskoslav
              Mám Xbox:) To mi stačí a co prostě není na platformy pc a Xbox, tak jde mimo mě:)
    • Beyond - PS3 only - pro většinu zdejšího osazenstva je to naprosto irelevantní.
  • To jste snad dali každé hře na E3. *15*
  • Last of Us nebo dokonce Beyond nejsou ničím zajímavé. Minimálně kam se hrabou na kulervoucího Residenta 6. Jednoznačně nejlepší hra E3. *7*
    • Veskoslav
      Resident Evil? No pokud to dopadne jako poslední díl, což je akční odpad, tak se doporučují už této sérii vyhnout.
      • Izmæl
        Možná, že je to blbá otázka, ale který díl myslíš? Resident Evil 5 nebo Operation Raccon City? Jestli první zmiňovaný, nesouhlasím s tvrzením "akční odpad", ale jestli druhý zmíněný, tak to jednoznačně souhlas.
        • Veskoslav
          Operatin Raccon City. 5 mi přišla v pohodě.
      • A zahrat si 1, 2, 3, na coz se chystam a tesim :)
        • Veskoslav
          Mě osobně nejvíce bavila Resident Evil 4. Ale osobně se přiznám, že raději sérii Silent Hill.
          • Sillent Hill se taky pekne s temi novymi dily domrvila, ale taky jsem mel radsi Silent Hill, ktery byl vice pribehovy a emotivni. Ale Resident Evil hlavne jednicka se mi vzdycky libilo, ze je to hra klasickyho razeni, parta lidi bloudi po strasidelnym baraku. Jako Alone in The Dark. Nevim proc, ale tohle mi dycky sedlo. Takovou hru by klidne mohli udelat znovu a moderni, i kdyz je to hrozny klise :)
    • Kam se hrabe ten tvuj Resident na Planetside 2 *15* .
  • ale vážně,co Last of us?
  • Kde je Last of Us? Kde je Beyond Two Souls? Tady někdo nemá rád PS3 *7*
    • Izmæl
      Nebo Quantic Dream či Naughty Dog, ale obojí mi přijde jako blbost. Asi měla redakce pocit, že tyto dva tituly už se vůbec nemusejí zmiňovat.
      • Jak muze nekomu prijit Last of Us a Beyond jako "blbost" to fakt nepochopim. To je jak mysleni z nejakyho alternativniho vesmiru, ktery vubec nechapu :)
        • Izmæl
          Blbost mi přijde, že by někdo neměl rád Quantic Dream či Naughty Dog a přesně takhle jsem to myslel. Asi jsi to špatně pochopil, nebo jsem to já napsal špatně. :)
          • Jo tak, tak to sem opravdu spatne pochopil. Sorry :)
  • Letos ? Super ! To minula E3 byla nuda. Far Cry 3 a Tomb Raider naprosto spickove tituly na kere se moc tesim.
    • A Ty bys tam snad chtěl jet osobně na takovou akci? To je podle mě zbytečné, všecko info je vždycky na netu a je pak jenom otázka jestli Ti ty davy lidí stojí za tu chvilku vyzkoušet si hratelnou verzi, popř. si nakrást dárkových tašek. *15*
      • Veskoslav
        Mě to baví na takové akce jezdit. Nejezdím sám:)

        Třeba loňský Comic - Con 2011 v San Diegu byl luxusní:-D
        • Jezdíš teda s princeznou Leiou? *15*
          • Veskoslav
            Ne, ale skoro jsi se trefil. Spolužák měl Darth Vader, já měl akorát Jedi oblek (klasická tunika+ hnědá kápě, půjčené). Ale po pravdě jednou stačilo:-D Ale zážitek na dlouho.
    • zapomělo se na náš Carrier Command, ten bych vůbec nepodcenoval...
  • RakeW
    Jako co Black Ops 2???

    Ok, teď vážně. Překvapení se nekoná, marně jsem čekal, že jsem nějakou pecku přehlédl, nestalo se. Na druhou stranu silácký kecy o tom, že to jsou "všechny hry E3" jsou samozřejmě mimo. Mimochodem, u konkurence měli výběr ještě širší, ale hlavně tam nastrkali úplně všechno, o čem v červnu padla zmínka, bez ohledu na E3. Předpokládám, že hry, které mě z jejich seznamu zaujaly nejvíc, aniž bych je předtím znal, zejména Sacrilegium a New Union, na E3 vlastně vůbec nebyly, protože jsem o nich jinak vůbec neslyšel.
    • sleepless
      Sacrilegium bylo pritomno v podobe nekolika obrazku a product sheetu na flashce :) Bavil jsem se o hre s vydavatelem (TopWare), blize predstavovat ji budou az na GC v Nemecku. Do te doby ale stihneme o hre nejaky rozhovurek.
  • Ač nejsem žádný velký fanda závodních her, tak mi skoro nejlepší (až na 1-2 výjimky) přijde Forza Horizon. Jen teď nevím, zda to svědčí o nekvalitě/nezajímavosti těch ostatních her, nebo o výjimečné kvalitě / zajímavosti Forzy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit