Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 12.říjen bude dobrý den *4*
  • Pokud je X-Com nejlepší stategie E3 dle games.cz. Proč není o ni nějaké reportáž jako byla na Assasin creed atd.? Popřípadě proč není alespoň zmíněná ve fight clubu atd... Na to, že to dostalo ocenění nějak málo informacíá.
    • sleepless
      Materiály z E3 budeme zverejnovat postupne minimalne dalsich 14 dni, v zasobe toho je k napsani a sestrihani dost :)
  • Erien
    Ten by dal té a ten zas jiné hře. O co jde? To že redakce neudělí vaši oblibené hře nálepku, tak je bezcenná a už si ji nezahrajete? Tohle je prostě jejich názor navíc ty hry (alespoň většinu) měli možnost hrát. A to vydá za víc než tisíc gameplay videi, fotek nebo článku.
    • 'navíc ty hry (alespoň většinu) měli možnost hrát' ...pochybujem, mohli kukat tak akurat na komentovany gameplay. a fail tohto vyberu je skor ten ze to ani neni vyber, best of e3 je proste kazda vacsia znacka co tam pomaly bola...dokonca aj sr@cky jak crysis3 a nfs :)
      • sleepless
        Ano, spoustu z tech her jsme meli moznost si zahrat a take zahrali.
  • lol to co je za blbost toto ? :) a neslo vam nahodou len o to urobit sebe reklamu? tak ste rozlepovali games.cz nalepky po billboardoch pri ktorych stalo najviac ludi. dost fail panove
    • Erien
      Tak určitě cílená reklama, po E3 stoupla návštěvnost o 500%. Protože každýho kdo tam byl, zajímá kdo vlastně tu nálepku tam lepí!
      • RakeW
        *1*
  • Úplně vidim ty vývojaře jak se někde sejdou a: "Ty vole! Naše hra dostala od games.cz The Best of E3!!!" A druhý na to: "To si děláš p*del ne?!? Naše to dostala taky!!!" "Tos p*sral..." Asi něco jako když se příjde na to, že ženská chrápe s více chlapa a všem šeptá, jak jsou její jediní...
  • Planetside 2 nikde?

    Winner Best of Show: Game Informer
    Best Shooter, Best Free to Play, and Best PC Exclusive: GameSpy
    Best MMO Game and Best PC Game: IGN
    Best MMO - Digital Trends
    Best Shooter and MMO - Flesh Eating Zipper
    MMO of the Show - Massively
    Game of the Show - MMORPG
    Editor's Choice - Polygon
    • Tak tak, Planetside 2 a End of Nations. Absenci infa dokážu pochopit, absenci nálepky nikoliv, minimálně v prvním zmíněném. *10*
    • Keyz
      Došly nálepky
  • Vzdyt jsou tam skoro vsechny hry z E3 ale paradoxne ty dve nejlepsi tam nejsou - Beyond a Last of Us
  • já se tedy nejvíc těším na South Park: The Stick of Truth!
    • Erien
      South Park neměl stánek.
      • což mi snad nezakazuje těšit se na něj *3*
        • Erien
          To ti nezakazuju. Já se těším taky. :) Jen jsem myslel, že narážíš na to, že to nedostalo nálepku :).
  • LOL, takže všechny hry co tam byly + sr4čky jako Halo 4 nebo Tomb Raider. LOLOLOLOL
  • Kein
    NFS: Most Wanted? RLY?
    • jindra.veliky
      0:38 --> moje reakce

      http://www.youtube.com/watch?v=MyKQwnnxooA
      • Kein
        No mě úplně fascinuje jak je redakce GAMES.cz vyplesklá z toho, že NFS konvertovalo na Burnout...To jsem opravdu nečekal.
        • Ocelot
          Hrál si to snad?
          • Kein
            Hrál jsem Burnout. Viděl video MW. Bohatě mi to stačí, abych zase smutně zapl NFS 5 Porsche (jelikož NFS IV pod WIN 7 nejedou) a odjel si svou miliontou trať. Problem? *5*
        • Keyz
          Arkáda konvertovala na Arkádu to je teda fakt síla. *4*
          • Nebyt Watch Dogs, tak to kandiduje na nejvetsi prekvapeni E3 ;)
      • Keyz
        Zde to borec více protáhl.

        http://www.youtube.com/watch?v=5BsFfr4WvYA
        0:30
      • http://www.youtube.com/watch?v=MyKQwnnxooA#t=38s
        Fixed that for ya, bro.
      • Jestli jeste jednou dneska uvidim ty mimina a missku co chlasta vodu... Tak se na to vykaslu a pudu spat..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit