Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    A co ARMA 3? Ta není hodna ocenění? Je snad horší než všechny hry které jsou jmenovány?
    Jestli ano tak to je zklamání.Jestli ne tak proč zde není a vůbec se jí nevěnoval žádný čas krom pár slov v podcastu.
    Sice jsem asi zaujatý na české hry,ale tak jsem očekával že když tam jedou Češi tak se budou zajímat u dílo svých krajanů.Přece jsme mála,země a málo herních firem má takový úspěch jako Bohemia Interactive.ˇ
    -Vůbec proč to má snad každé pokračovaný dalšího pokračování které bylo pokračováním předešlé hry.Navíc všechna pokračovaní byla stejná.
    • sleepless
      Vyjde videorozhovor k Arma 3. Navic nedavala smysl resit Arma 3 v casovem presu na E3, kdyz si za vyvojari muzeme v klidu dojet tady u nas. Az bude ten spravny cas.
      • Keyz
        Ten argument je logický to chápu.Když už tedy málo zpráv proč tedy ta nezískala ocenění?Rozhodně pokrok oproti předešlému dílu je velký a řekl bych,že výraznější než některá pokračování která jsou oceněna.
        • sleepless
          "[...]proč tedy ta nezískala ocenění?" Čas Arma 3 podle nás teprve přijde. Uvidíme na Gamescomu a snad už i v mezičase, ale to záleží, jak se tvůrci posunou s vývojem.
    • jindra.veliky
      la gente esta muy loca *7*
  • Nejlepsi hry vystavy? Mi skoro pride, jestli to nejsou vsechny hry vystavy? Dyt sem jich skoro vic nezaregistroval :)
    • Keyz
      To vypadá,že měli moc značek tak to dávali na počkání.Jako když se řekne Best of něco,tak si představím pár věcí celkově anebo v dané kategorii.Je to přece Best of a ne,kam to nalepím tam to nalepím.
      • Jestli to nebylo tak, ze pojdme, nalepime to schvalne uplne vsude a Davidovi Cageovi nedame nic! :)
    • Az na Beyond, koukam, coz je za danych okolnosti trapne... :)
      • sleepless
        Viz posledni podcast. Hra nas proste nijak zvlast nezaujala, tot vse. Je to nas vyber :)
      • Black_Hand
        rrreeevenge is a dish best served cold...i kdyz tedy pochybuju, ze by to jediove v redakci pripustili :).
        • To asi pripustili, kdyz ve vyberu muze byt takova ubohost jako Most Wanted a Beyond ne :)
  • těšim se na X-COM, Crysis 3, Tomb raidera, Quantum Conundrum, Assassin's Creed III, Watch Dogs a nejvíc asi na Dishonored a hele teď na to koukám nechybí vám tam Last of Us?
  • Luxxo
    Tomb Raider - 5. brezen 2012 tak to aby uz bolo *3*
    • Inquisitor
      No to už bolo
      • Trol.diskuzni
        Captain Obvious? *3*
        • Inquisitor
          No jo nějak jsem to hned nepobral :). Za trest si dám mínus.
  • jindra.veliky
    kazdopadne...doufam ze se dockame i nejhorsich her E3?

    Do takovyho clanku bych hrde zaradil

    Resident Evil 6
    NFS: Most Wanted
    Dead Space 3
    Halo 4
    Black Ops 2
    Medal of Honor: Warfighter *16* Takovejch domrvenejch serii. EDIT: a jeste ty Kinect chujoviny *16*
  • To jste to dali v podstatě všem hrám co tam byli...
  • Když vidím v nadpisu článku E3 tak už mě to začíná silně nudit. Další článek o hovnu, ještě tam přidejte Far Cry 3, přejmenujte to na "Všechny hry výstavy" a máte další článek.
  • Máte tam drobnou chybičku, na Carrier Command pracuje pražská pobočka BIS, nikoliv brněnská. Ta dělá na Armě 3 a před tím pracovala na přídavcích k A2. *3*
    • sleepless
      Pardon, opraveny.
  • jindra.veliky
    A NFS Most Wanted OMFG! Prazdny ulice. Zadny jiny auto nic...mesto vypadalo naprosto mrtve. Grafika horsi nez u posledniho dobryho NFS (Shift). Jizdni model vypada uz z videi stejne id**tsky jako v predelavce Hot Pursuit. To bude hra leda pro Ostravaky *16*
    • Kein
      Musím tě zklamat. Jsem "Ostravák" a i plebs jako já, nad NFS ohrnuje ušmudlaný nos.
    • rekni tvym rodicum, at ti zakazou internet. Ulevi se urcite vsem zucastnenym stranam...
      • jindra.veliky
        Cekal jsem ze zkritizovani Most Wanted bude v plusu a naopak HALO 4 v minusu. Dneska jste me mile prevapili *5*
        • Kein
          Procvič si shodu podmětu s přísudkem.
  • nejlepsi hry? Jednoznacne Contra z roku 1988!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit