Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice to sem nepatří ale poslechněte si tuhle hudbu (sice do toho mluví ale i tak).
    https://youtu.be/RMqK9fDPmjM?t=949
    Hodně mě to připomíná irskou hudbu. Fakt parádní "song" *14* *14* *14*
    • Zajimavý, že nikdo tady nemluví o hudbě, protože ta mi přijde parádní. Doufám, že bude stejně zapamatovatelná jako u Mafie.
      • Neboj, je nás víc. Hudba bude dobrá a na soundtrack se těším. *4*
  • ucho
    mně v těch otázkách celkem chyběli dotazy na to, jestli třeba nelitují toho, že si vybrali CryEngine a ne UE. určitě u toho CryEnginu narazili na spoustu komplikací, které by třeba UE mohl zvládnout lépe. celkově je mezi vývojáři oblíbenější UE, takže tam jde teoreticky vývoj rychleji kupředu. neřekli si tedy, že s UE to mohlo být nakonec snazší a lepší, nebo si za CryEnginem stojí a neměnili by?
    potom by mě celkem zajímalo to nabírání programátora (nebo jich bylo víc?), který se má zjevně podílet na dokončování titulu. v této fázi projektu je to poměrně zvláštní. měsíc se bude rozkoukávat v kódu a někdo zkušenější se mu bude muset věnovat. a stejně se po tom měsíci těžko pustí do něčeho zásadního (navíc požadavky na tu pozici jsou minimální).
    • Mart9
      Výběru enginu nelitují. Za tu dobu už bylo tolik rozhovorů a videí, že jsem někde pochytil důvody, proč zvolili Cryengine. Ale už si je nepamatuju, sorry.
  • O komunikaci s fanousky bych pomlcel. Horsi "PR" nez co posledni rok predvadi jsem snad nevidel. Jinak se ale na hru velice tesim :)
    • Pouč nás *7*
  • Já se na hru těším, kupuji ji hned po vydání na svou PS4.
  • Animace mi zas tak špatné nepřijdou, jen by to chtělo trochu rozhýbat ten ztuhlý krk a občas mrknout.
  • Bude to naprostá pecka! Vše na čem dělá Dan Vávra, kultovní otec českého herního průmyslu, skončí úspěchem. Už aby to vydali!
    • Mart9
      Bohužel v Česku se úspěch neodpouští.
  • Chybou celého KDC je Vávra, proto tu hru ignoruji a koupím si jí maximálně až bude na Steamu do 10€ . Opravdu nepředpokládám, že se z toho stane fenomén jako Zaklínač nebo bohužel nedoceněná série Metro...
    • Ach ti Zaklínač Fanboys... Mor herního internetu...
      • abych dokázal jak jsou Witcher's Boys hloupí, tak si rozebereme souvětí: "Opravdu nepředpokládám, že se z toho stane fenomén jako Zaklínač nebo bohužel nedoceněná série Metro"...

        Takže baví se o fenoménu Zaklínači pak pokračuje nebo Metro, kterému přidá přídavek nedoceněné, čili vlastně tím popře, že Metro je fenomén. Wau. Děkuji za tebe :)
    • jamar28
      A není to škoda? To si raději nezjišťuj nic o světoznámých umělcích. Hrozně často to byly pěkný sviňuchy a hova*a.
    • Ber to takhle, Vágnerová hudba je taky pořád dobrá... kreativní typy bejvaj nesnesitelný
    • Budeš to tahat z torrentu hned jak to vyjde ty ubohá nulo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit