Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc nekdo kdo ma psat recenze,clanky atd. doporucuje lidem aby prestali hrat hru ? Ja teda nevim, ale prijde mi ze do novinek opravdu nepatri predpojaty nazor redaktora
  • tohle je naprosto dokonalá hra.. :-) cožpak to nechápete?? máte všichni stejné možnosti... nikdo neni v dané oblasti vic nabušený.. záleží jen na vybavení... levely a bonusy z toho jsou totožné... :-) tady se skutečně rozhoduje kdo je opravdový hráč a kdo jen lama... :-) to že to začíná být v jisté části nehratelné je výzva pro samozvané vládce Diabla... :-) už zde neplatí okopírované postupy ze 2... kde se všichni ohánějí stromem ale ve finále ho všichni obšlehli od doporučení na webu... :-) přestaňte kritizovat a začněte hrát... nebo proč jste do toho šli?? nechce te být nejlepší?? máte jedinečnou možnost... :-D
  • Nevím proč ale vzpomněl jsem si na dobu kdy se na Games lidi ptali.. kdo je to troll *1*
  • Trol.diskuzni
    Cítil jsem nutnost stvrdit názor většiny svým skromným dílem.
  • Tak proč lezeš do každé diskuse a píšeš pořád ty samé nesmysly ?
  • Trol.diskuzni
    Nechal jsem vyniknout hodnotné názory jiných, kteří se se mnou naprosto shodují ve verdiktu, že je Diablo 3 velmi nepovedený žert z náruče pana Koticka.
  • Trol.diskuzni
    Cash'n'slash online auction sratchczky pro americké děti ráje zásadně nehraji.
  • A v normálnom živote zabíjaš Diabla? *5* Tiež necheatujem, ale keď má niekto s niečim problém alebo si chce hru oživiť prečo by si (v single) nemohol zapnúť cheat?
  • Spades
    Zadna hra neni dokonala. Definice dokonale hry spociva v tom, ze KDOKOLIV si ji zahraje, toho bude bavit. Takova hra je nerealna.
  • Spades
    --- uz nic
  • Aspoň se zdejším haterum zasměju je vidět že je hra úspěšná. *1*
  • Spades
    Dobrej troll... Do inferna te to pod lvl 60 nepusti
  • Spades
    Kupuj... Lidi co tu hatejou jsou banda tupych kretenu, kteri se vyzivaji na tom, ze odrazujou lidi od tak dobre hry...
  • Spades
    Jeste aby branili lidem kupovat novou hru :D:D:D
  • Spades
    Toto je featura zabudovana do hry. Sice je to cheat, ale v ramci ToS je povoleny (SC2 ma taky cheaty, ale vypnou ti achievementy. Jakmile to hackli, aby dostavali achivy i s cheatama, dostali ban)

    Diablo nikdy nemelo cheaty, protoze to nebylo vuci ostatnim hracum fer. Akorat na SP a Open b.net kazdy kaslal, protoze se tomu nedalo zabranit. Bohuzel kdyby nekdo cheatoval na battle.netu, taky by dostal ban, protoze tim narusuje ekonomiku hry. To mas to same jak ve wowo, nemuzes cheatovat, abys nemel vyhodu nad ostatnima... aukce pvp a tak.

    Jak by si lidem zabranil v pouzivani nachetovanych veci v PvP? A do toho se pocita i maphack, nesmrtelnost atd, protoze ti to pomuze ziskat dalsi predmety
  • Tys to ani nehrál a připadá mi že ani 99% zdejších "diskutujících" *7*
  • Nevím proč by někdo koho nebaví farmit 24/7 měl být lůzr, ale budiš.Budu to brát jako pubertální vylev.Asi si myslíš, že tímhle si cool.To co jsem napsal je prostě fakt.NEní podstatné jestli jsi skiller nebo lama nebo cokoliv jiného.K dosáhnutí "konce" tzn. killu Diabla na inferno "obtížnost" potřebuješ farmit a farmit.To je prostě fakt ( možnost koupit si goldy o china farmerů nepočítám ) .Ať už by jsi byl noob nebo skiller tak by ses bez X dnů farmení gearu či goldu nedostal ani do 2.aktu na inf obtížnost.
  • Ve vetsinu vecech s tebou souhlasim. Zatim jsem dotahl monka na inferno akt III nekde v pulce. Ted jsem nejakej cas nehral a nejak me to uz netahne zpet. Jinak je to dobre pokracovani a myslim si ze blizz to dotahne patchema updatama do lepsi podoby.
  • Spades
    To neni tak lehke. Velke hry maji urcite naroky na hardware a software. Blizzard si proto vzdy servery vyrabel sam. Vsak se podivej jak vypada takovej wow server - je to primo rack s wow logem udelany primo pro blizzard.
  • Spades
    To je ale jedno. Jakykoliv cheat v D3 by ti dal moznost ziskat predmet, ktery by si pak prodal za realne penize. To mas to same jako dupovani, padne ti vec, normalne bys dostal treba 10eur, ale ty si ji nadupujes a dostanes 100 e... to mi nepripada moc fer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit