Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekupuj, vzdyt je tolik lepsich a levnejsich her....ktere i funguji
  • Kokott je pro slováka lichotka.
  • Anarcha
    Souhlasím hlavni Bossové jsou i na Hell směšně jednoduchý , za to některý elity s určitejma postavama člověk jen tak nedá spíš momentálně nemá šanci. Když si k celkové nevyváženosti hry a charu přičtu momentální problémy hry skoro lituji těch peněz co jsem za hru dal.
  • Voláš sa kokott
  • Aha, takze ti co napisou treba v SC1 do chatu "power overwhelming" tak porusujou licenci. *15* Proto to tam ti devs davali.
  • Anarcha
    Na co u hry kde je angličtina , která se učí na základní škole na prvním stupni potřebuješ češtinu.Sice se říká , že co se týče pohodlnosti a zdegenerovanosti je na tom společnost dost blbě , ale že by to bylo až tak zlí , že potřebujeme CZ i na hru typu Diablo 3.
  • GlaDOS
    Evidentně nechápeš, co znamená Terms of use. Na cheatování právo nemají i v singleplayeru. Jestli si myslíš, že když si hru koupíš, tak je tvoje a můžeš si s ní dělat co chceš, jsi na omylu. Koupil sis pouze licenci k užívání. Asi se ti to nelíbí ale nic s tím nenaděláš.
  • GlaDOS
    Podle tvého pravopisu usuzuji, že ti D3 nejspíš kupovali rodiče, takže bych si až tak nestěžoval.
  • tesil jsem se na mnozstvi ruznzch questu, generovane prostredi, na mnohokrat profanovane znicitelne prostredi a celkovou pestrost hry. Tohle mi prinesl akorat prvni act a cast tretiho, jinak jsme gamedesignem opravdu velmi zklamany. Zejmena act 4 je jako pest na oko.
    Navic mi nikdo nevymluvi, ze kdybi udelali mensi ale celkovy betatest tak by se vyhnuli velkemu mnozstvi soucasnych problemu se hrou.
  • mám nahratých 20 000 hodín, nelaguje to ani raz mi to nepadlo...ani internet netreba k tomu...prešiel som inferno...pohoodka...krásne mi padali všetky unikátne itemy....Blizzard mi vôbec nevnucuje aukčný dom....je to super vec vlastne potom pýtať reálne peniaze za nereálne goldy a itemy....hra má i super príbeh a už na normále to nie je pre casual, hra je veľmi náročná....vy všetci ste lamy, že Vám vadí taký super prístup Blizzardu....najdrahšia hra na PC za posledné roky, singleplayer s onlineom a ešte sa sťažujete.....snád Vám už vadí i to že zmizlo pridelovanie bodíkov....ts ts ts....

    Volám sa Diablo "Slepec" Fanboy......
  • V bete bohuzel nebyla videt ta nevyvazenost melee/ranged a rozbity progress inferna. Nicmene do patche(ů) pauza a pak se uvidi.
  • To mas pak se sebou tezky, ne?
  • FeebeEWN
    výrazně rozdílný? je to to samý :D a lepší!
  • Búú, búú, někdo není hotovej z Diabla 3.

    Já zas nemusím fanboye. Ať si zůstanou ve hře či fansitách.
  • Kdy ten datadisk bude za 5 let?
  • neurazej debile, hru sem si poctive koupil a hral, ale je to tezce precenene zbozi a kdybich ji nemal na stjnym uctu jak wow davno sem ji prodal
    hral jsem se betu, takze jsem doufal, ze vim do ceho du, bohuzel vysledny produkt je virazne rozdilny
  • no vidis, me zase stvou lidi, co nejsou schopni videt, ze ta hra neni dokonala a jsem rad ze trcej ve hre a neotravujou v realu
  • Obavam se, ze diablo trpi daleko vaznejsimi problemy.
  • I tak vydrží déle než kdejaká jiná hra co projedeš za 5h navíc se určitě dočkáme datadisku *4*
  • Po několika diskuzích tady na games.cz jsem sakra rád, že dotyční hateři (teď nemluvím o všech, co tu hru kritizují) tu hru nehrajou. Idioty nemusím v reálu a ani ve hrách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší