Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsi byl tak dlouho?!
  • Trol.diskuzni
    Tu sratchzku ještě někdo hraje? Sláva Diablu 2, vy lamíci! *14* *5* *6* *7* *11* *12*
  • Zapomínáš že skill v D3 je umět kajtit kolem monster, mít vybrané skilly, vědět kdy a jak je použít v kombinaci s ostatními, jakej máš gear a tak. Se nedivím, že zdrhli. Stále se propracovávám dál a dál, jenže mě při tom někdo vyruší, tak začínat znovu a znovu, ale to mi nevadí, goldy a gear na prodej se sypou dál a za 2-3 hodinky si kupuju novej gear :) Mě to baví :) Investujte do magic find. S +80 už se to dá celkem dobře :) O gold nouzi nemám (jako jiní lůzři kteří kvůli tomu nemůžou hrát - neuměj a hned jsou mrtvý) tak mě to baví :)
  • sankuri
    Ty si me trochu spatne pochopil D3 = totalni fail, GW2 nej hra kterou jsem za poslednich 15 let hral.
  • Nic proti, ale na inferno moc skillu nepotřebuješ.Dá se říct, že ani o něm moc není.Je to farmení gearu resp. goldu na gear.Dny a týdny farmení na nej. věci.Ani sebevětší skiller neuteče těm hordám potvor, které na něj běží.
    Vetšina známých co D3 vlastnila, skončila právě ve druhém aktu z důvodu absurdní "obtížnosti" pokud se tomu tak dá říkat a nechuťi farmít.Včetně mě.
    V normalních RPG hrách hraní na nejvyšší obtížnost vyžaduje skill a taktiku.D3 ne.D3 vyžaduje spoustu času nebo peněz :)
  • Už jsem to tu psal, ale přeju si, aby ti co hrají a baví je to, nerespektovali argumenty těch, co nehrají na inferno. Funguje to tak skvěle na Blizz fórech. Jsou to bábovky co nevědí, o čem to je.
  • Chápeš že challenge je o tom, že nezabiješ všechno co potkáš? Že se musíš bát a vyhýbat se některým? Typicky Invul,jail,firechain,fast. Jediné řešení je DPS a rozdělit je. Popřípadě zdrhat, zdrhat, farmit, koupit lepší equip a pak na ně jít. Naučit se taktiku... Ale když si představuješ barbara jako týpka co klikne levou myší a mačká 1234 tak se pak nediv, že si noob jak poleno. Takhle se na Infernu hrát nedá. A neexistuje dobrá kombinace skillů, záleží jak kdo hraje, jakou taktikou, to bylo možná v D2, ale v D3 je vše jinak... Barbar akt 1 a DH akt 2 (inferno - názor kohokoliv kdo nehraje na inferno je irelevantní)
  • Amylee.Anderson
    Ale ten, co psal komentář, na který jsem odpovídala, psal o cheatech obecně...
  • Jinak sorry za ten text, bez carek, chybejici pismenka atd. :) jsem unavenej z prace, radeji valim spat.
  • Co je uzasnyho na zrychlenych elitkach ktery maji molten, a mortar a nebo retezy. Obihaji te velice rychle. A kdyz jsi melee tak je hitnes jednou jestli vubec a chcipnes. TO neni moc challenge. Aspon, ze se v parte nebude jiz zvysovat dmg mobek. Uz na hell jsem dostaval za barbara drsny instanty. Na inferno se slabsim equipem instant skoro taky ale od normalnich mobek :), kdyz prisel nekdo do party dalsi byl to jistej instant.
    Rozhodne je toho na D3 hodne, co vylepsit a predelat.

    Nestezuju si na to ze chcipam, ale nekdy je moc az prilis. Hra neni tom chcipat a zdrhat pred moby, ktery se nedaji zabit a kdyz se nahodou zabijou tak doufat ze z nich padne item se statama, co se daji pouzit nebo prodat. :) Dyt i na inferno mi padaji veci, ktery bych neoblik na nightmare.
  • iste, no Diablo 2, ktoré som hrával tiež dosť, som podľa môjho názoru neprešiel dosť do dnešného dňa. O Diable 3 to s rovnakým odstupom času nebudem môcť povedať. Je to hra pre jednoduchých jedincov.
  • Shania
    Blazníš, reakce CM na oficiálních forech jsou to nejlepší čtení :) Strašně mě baví když nějakemu whinerovi napíší něco vtipného:)
  • Asi uz jsem ospalej, ale nikde tam nic o potkach nevidim. *8*
  • Přesně tak, noobíci si stěžují na jednoduchost, ale pak když přijde challenge, tak nadávají. Holt děcka, co neví co chtějí, hlavně že prezentují názor. HC budu hrát později, chcípal jsem jak na běžícím pásu. Minimálně až dohraju aktuálně za DH inferno (2. akt - 1 hit - instakill)
  • Na jednu stranu řekneš že je normal a nightmare jednoduchý, na druhou se ti nelíbí, že nelze dokola chlastat potky či vyhnat rezisty do stropu aby si to ještě více zjednodušil.
    A v HC zbaběle zdrhnout před smrtí, jaky by pak to HC mělo smysl?
    Ty budeš asi hloupý Honza, viď?
  • Bludr píše česky a ne maďarsky, vrať se na jih od dunaj :D
  • A toto čo má ako znamenať? Buďte takí láskaví a prestaňte tu druhým nadávať a ešte k tomu tak škaredo. ŽIADAM Admina aby gg a Hmm dostali na par dní ban za škaredé vyjadrovanie. Máme síce slobodu slova, ale odtiaľ potiaľ vážení.
  • Po pár tydnech hraní mám rozporuplné pocity. První zážitek ze hry... šok a zklamání. Další dny se šok změnil v nadšení. Nadšení vydrželo týden. Teď jsem ve fázy, kdy přemýšlím, jestli D3 hrát dál, nebo se vrátit ke starému dobrému D2. D3 je vmnoha ohledech vyspělejší, nicméně mi v něm chybí řada zásadních věcí. Nechci tu porovnávat D2 z D3, tak jen zmíním pár stěžejních a pro mě největších "průšvihů". Nemožnost rozdělovat body(částečně vykompenzováno volbou brnění/zbraní). Téměř žádná znovuhratelnost stejného povolání(když nepočítáme jednostlivé obtížnosti). Žádné požadavky na staty u jednotlivých postav(přizpůsobeno mechanice D3) a s tím souvisí žádný lvl požadavek na super gemy. Defakto normal a nightmare s ogemovanými věcmi projdete bez nejmenších obtíží a vše kromě bosů dáte téměř na instant. Co se týče HC, tak je takřka nemožné vyhnat postavě 75% blok či 95% rezisty. Block neredukuje všechen dmg, nýbrž relativně malé procento dmg z každého útoku(příklad 3700dmg ze stormshieldu). Bráno k úrovni Ifnerno, kdy obyčejný mob vám dá dmg mezi 10-20 000. Žádná poslední záchrana ve formě Save+exit dělá z HC zábavu pro masochisty. Žádná opravdová mele+ranged postava viz Amazonka z Diabla 2. Diablo 3 je opravdu skvělá klikačka, ale RPG prvků tu je x-krát méně oproti už tak akčnímu Diablu2. Shrnuto a podtrženo. Blizzard udělal kvalitní hru, která pro mě nelogicky nepoužívá již zaběhnutý a fungující systém z Diabla 2, nýbrž se snaží být originální a co nejlehčí, což zrovna neladí mému vkusu. K nutnosti býti stále online se raději vyjadřovat nebudu, jelikož to byl snad největší krok vedle, který Blizzard za posledních pár let udělal.
  • Další warezák brečící že si nezahraje ? :D
  • Napsal si to trochu nešťastně. Cheatovat můžeš, ale nesmíš zasahovat do kódu hry (trainery, editory, hacky). Jediný, co se tomu snad vymyká jsou boti, ale to je snad taky nějak ošetřený, protože to bezpochyby ničí hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit