Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Jsem v 11. levelu na obtížnost Veteran. Bavím se skvěle. Už jsem málem zapomněl, že u FPS jde vykouzlit i takováhle hratelnost...nejen koridorová střelnice, jak to dneska nejčastěji bývá. Grafika supr a nevadí mi absence DX11, aspoň to rozumně chodí. Jestli tohle není výborná FPS, tak pak už nevím, co by teda mělo být. Není to bez chyb, ale pozitiva jednoznačně převažují;)
  • Je to k smíchu číst si vaše příspěvky. Hádám že většině tu není ještě ani 15 let a hrajete si tu na odborníky. Je jasné že každý je "zapálený" pro tu svou stranu a hájí si jí a shazuje ostatní, ale je t ok smíchu. Tvrdit, že PC segment zahyne a zmizí je dost troufalé, nemyslíte? Je tak na ukázku - na čem by pak lidé pracovali . na konzolích? Napříkald účetní - bude vést podvojné účetníctví na playstationu? To snad ne. PC z her udělalo druh schopný přežití a vývoje a dovedlo jej sem. Jsem rád, že jsem zažil zrovna toto období a měl tu čest hrát první hry a je smutné, že dnes se z tho stal klasický důl na peníze a díky masovému rozšíření se hráčská komunita přeměnila na chátru, ketrá se pak jen takto hadá a neustále kritizuje a sní o "dokonalé hře" ačkoliv nedokáže staré herní klasiky, kterým mnoho dnešních hype her nesahá ani po kolena a kde právě náznaky jisté dokonalosti jsou, ocenit. Je to smutný fakt. Hry už nejsou to co bývaly. Je to jen o pastvě pro oči. To někdy jaksi nestačí. - toto nesměřuji k Crysis 2 jelikož jsem jej nehrál, čili to takto neberte.
    A pokud jde o pirátství - to je na zamyšlení se nad sebou sama. Ano také si hru stáhnu, ale když se mi líbí tak si jí hned koupím. Těší mě fakt, že mám doma originální krabici a že jsem podpořil autora hry, který se postaral a to, že jsem se dobře bavil.
    • Jen tak pro zajímavost, PC z her neudělalo nic. IBM PC tedy určitě ne a starší počítače (Commodory, Spectra atd.) vždy pouze sekundovali konzolím. Pokud něco rozjelo herní biz, tak to byla konzole Atari 2600, arkádové automaty a následně NES, Sega, SNES a PSX. IBM PC se začlo prosazovat až někdy v devadesátých letech a NIKDY nedosáhlo úspěchu jako konzole. Ani nestálo u zrodu 90% herních žánrů, jak si leckterý desetiletý filosof představuje.
      • ucho
        a co Dizzy :)
      • Máte svým způsobem pravdu. Na většině jmenovaných sem kdysi hrával i některé vlastnil. Ano rozeběhly hry jako takové. Ale byly to jen hříčky. Samozřejmě jak šel čas byly lepší a lepší třeba na SEGA Genesis už se dalo slušně zahrát. Ale konzole je pořád konzole. Je to jen pohrání... můj osobní názor. Nějakou vyšší úrověň tomu dodalo právě až PC, když se vyvrtalo ze svých krkolomných začátků.
    • Psychotic
      Tak pomýleného člověka jsem na těchto fórech ještě neviděl.
      • myslíte? Jak chcete
        • Psychotic
          Dík za optání :-)

          To, že PC segment zmizí (o tom silně pochybuji), neznamená, že účetní budou dělat uzávěrky na PSku, ale že se na PC prostě nebudou hrát hry. Váš příklad byl naprosto zcestný.

          A staré hry opravdu nejsou lepší, než ty dnešní, obsahují mnoho a mnoho nedodělků, věcí srážejících herní zážitek, et cetera. Nostalgie a vzpomínky nás u nich drží, ve své době byly skvělé a tak máme tendenci jejich chyby nevidět a mizernou grafiku odpouštět. Dnes jsou všechny herní systémy a prvky gameplaye vyzkoušené desetkrát a ví se, které zábavu v tom určitém žánru dodávají a které ničí.
          • Vy také dokážete člověka pobavit *1* Pochybuji, že zaniknou hry na PC a že se na něm přestanou hrát hry a když vás požádám o argument, co mi řeknete? Pirátství? Myslíte si, že tohle na konzolích není a nebude? *3*
            A staré hry jsou lepší, akorát vy jste ještě moc mladý na to, abyste něco takového pochopil. Nevyrůstal jste na nich, proto to nedokážete pořádně ohodnotit *3*
            • Tak co je dneska lepsi, nez stara dobra serie jagged aliance nebo mechwarrior? Vnimani her je samozrejme subjektivni a kazdy preferuje neco jineho a dnesni hry jsou zamerene na masoveho povrchniho (konzumniho) hrace, coz determinyje vlastnosti modernich her. Zamereni na wow grafiku (ta prodava), filmove pojeti a aby to bylo co nejjednodusi. Pochopte, ze vysledny produkt je pro tzv. hardcore hrace ponekud nestravitelny. Je to stejne jako s filmem, konzumni filmy uspokoji nejvice divaku, ale to ze jsou nejvydelecnejsi jeste neznamena ze jsou nejlepsi, narocneho divaka totiz neuspokoji.
            • Psychotic
              1) Napsal jsem, že také pochybuji, že PC segment zanikne.
              2) Vyrůstal jsem na nich. I když často hraju staré Heoresy, Icewind Daly, Diabla nebo Jagged Alliance a stále mě baví, vidím, že z každého objektivního pohledu jsou horší, než dnešní tvorba a kdybych je nehrál před deseti lety, pravděpodobně bych nad nimi ohrnoval nos. A (bez urážky) myslím, že vy oba taky.
            • Ano, myslím si, že kdo nezažil začátky to skutečně nemůže ohodnotit. Nestíhají v dnešním trendu, ale v jádru jsou to dodnes nepřekonané záležitosti - například Half Life nebo třeba Deus EX či System shock - mají to co by hra měla mít. A jelikož jsem ty začátky prožil a jsem za to moc rád, nenechám si tento názor vzít.
          • "ví se, které zábavu v tom určitém žánru dodávají a které ničí" opravdu? ...nebudeme to rozvíjet. Nemá to smysl. Mě se totiž zdá, že to dnes už nikdo skutečně neví. Snad jen Blizzard a Valve se drží vysoko nasazené laťky a tyto věcí ví....
            • Ano liší. Ještě umí využít trochu toho kouzla a atmosféry.
            • Psychotic
              Blizzard a Valve? Jistě, jejich hry se od ostatních hróózně liší.. Ale co, tak dobrá. Nebudeme to rozvíjet.
  • Ve hře je neuvěřitelné množství chyb a nedodělků. Celkem bych hře dal 7/10, na víc to ani náhodou nemá. Chtěl bych vyzdvihnout super hudbu, která Vás hrou provází, docela slušnou grafiku a celkem dobrý závěr. No, ale pak přchází ty problémy....hra je evidentně udělaná na konzole, a kdo tvrdí, že ne, tak nikdy PC hru primárně dělanou na konzole nehrál. Jdete, a najednou "Crouch", "jump", atp...co to má bejt? jsem snad lama? Věc 2) inteligence nepřátel je sice o něco lepší, nicméně když v řadě jednoho z vojáků strefíte sniperkou do hlavy, ostatní se zastaví a křičí "sniper, sniper!" a čekají, až provětrám i jejich hlavu. X Mike zbraň je docela nanic, vyzdvihovaná jako jedna z nej. Když odhodíte zbraň na zem, jste maskovaní, ani nevzbudíte pozornost, a to zbraň spadne přímo před něj!. Dohráno za dva dny na obtížnost post-human warrior, ale zase nějak těžký to nebylo....to mam dragon age na normal mnohem těžší. Doby slušných her odzvonily. Crysis 2 je ok, Crysis 1 byl lepší, ale co se rozlehlosti a pobíhání po volném světě týče, vede Farcry 1 a 2. BTW tady se Vám prostě stane, že se zaseknete, protože jdete "mimo daný území". Co se několik let očekávaného titulu týče, velké zklamání. P.S: /plně mi v menu chybí podrobné nastavování grafiky ve hře.
    • Mimochodem očekávám plno negativních komentů protože tady objektivnost a trefnost nikdo nehledá. Kdo to nedohrál, tak by to neměl ani hodnotit. Další chyby: Nelze zabít nakažené lidi (a to je krutá chyba, protože to z pohybujících se "lidí" dělá cihly), oblek je až moc dobrý (když víte jak, budete schopni skoro celou hru projít bez boje), pokud hru dohrajete, rozhodně ji nerozehrajete znovu, abyste našli všechny emaily, trofeje, atp). Nejdou přeskakovat in-game videa, která jsou po několikátém načtení už vyloženě obtěžující....takhle by se toho dalo vymyslet až až...
  • Takze strucne.Jednickla byla lepsi jak grafikou,tak pribehem,tak volnosti pohybu,nebo vyuziti vozidel atd,ve 2 stoho nic neni,je to krok spet,asi diky tomu prispusobeni na konzole ci co ja vim.Jedine co vidim dobre je to vylepsovani obleku,ktere v jednicce chybelo,ale to je vsehno.strilecka super,ale kde jsou bossove?nebo ruzni nepratele? cela hra je odkazana na dva typy ufonu plus treti velkej,to je fakt honde :D zlatej doom 3 ;) A co se tyce prostredi tak cela hra jakoby jeden level,o5 v jednicci to bylo aspon trochu rozmanitejsi,zamrzla jungle,korab,letadlovka....
    • Byla lepší grafikou ? LOL tenhle svět začíná být slepější a slepější. Jediný v čem má crysis 1 lepší grafiku jsou asi tak textury ale to je vše. Ty naprosto nechutně vybledlý barvy, no to je prostě hnus. Neříkám že se na tu grafiku nedá dívat, ale crysis 2 mi stínama, světlem a herních effectů připadá mnohokrát hezčí. *12*
  • Single player ma sklamal i ked nie az tak moc ale stale to neni to co 1tka, a multyplayer tiez bohuzial velmi sklamal. Chcel som vidiet velke mapy a vozidla v novej grafike a engine, no dostal som dalsie mini mapy ala Call of Duty, a tie iste hovadiny ako v Call of Duty, velmi smutne jak si nedali zalezat na MP casti hry ktora pre mna rozhodla o tom ci si hru zahram u kamarata alebo si ju kupim a zahrame si s kamaratmi spolu nejaku velku mapu.
  • Parádně napsaná recenze - jako vždy.
    Dane, díky!

    (korektor nezvládl shodu přísudku s podmětem v předposledním odstavci, opravte si to, bije to do očí...)
  • Chtěl bych VELICE POCHVÁLIT autora recenze !!! Již dlouho jsem nečetl tak čtivou a celkově komplexní recenzi! -a to pravidelně pročítám recenze na několika webech. Kromě toho z Crysis 2 mám stejný pocit jako autor. TLESKÁM !!! *1*
    • tak je to nazor, proti tomu zadna, ale s recenzentem v mnohem dulezitem nesouhlasim, chyby jsem mel ve hre na pc minimalni, mozna obcas vypadl zvuk postavy mluvici v pozadi, ale to asi tak vse, jinak sem to doparil cele bez chybicky, zadne sekani atd. nadherna hra, pribeh je stokrat lepsi nez kdekoliv jinde, bavil me i vic nez u singularity, celkove je to nadhera a grafika je orgie, nevim kdo jinej sdili nazor ze je to osklivejsi nez jednicka, to je fakt kravina, dyt jednicka vypada uz opravdu dost ojete, COD2 je taky hezci, no tak asi tak, muj nazor...jo taky je to sviznejsi nez jednicka
  • K tomu videu...nevím co to dělalo za člověka ale nechápu proč k tomu dal hudbu od B.O.B (jestli to teda je on)...vždyť se to k tomu vůbec nehodí...jinak ti co tady píšou prosím Vás, tady je diskuze o Crysis 2 a ne o tom jestli je lepší XBOX nebo PC omg. Tohle téma vidím pomalu v každým článku. Tak si prostě těch rejpálků nevšímejte ne ? A naučte se taky psát pořádně česky protože to bije do očí. Jak malý děti... *7*
  • Jediné, v čem je dvojka horší, je nemožnost ukládání během hry. Když jsem uprostřed masivní akce schovaný za rozbitnou hradbou, tak by se F5 docela hodilo. Grafika je úžasná (přijde mi dost divné kritizovat grafiku na konzoli. Co očekávají?). Na počítači je to famózní,stíny, odraz světla, budovy. Na to, jaké to má požadavky, to vypadá naprosto nádherně. Nuda? Šeď? Je fakt, že Taktická mapa vám pomůže jak sviň, na druhou stranu pamatuju, jak jsem v jedničce zažil bezmoc, kdy jsem hodinu (!) hledal buglýho Korejce za skálou na konci levelu a nic mi ho nechtělo ukázat. Crysis 2 mě potěšila velice. Obsáhlé mapy, vyrovnané zbraně (až na Scar a Scarab, kde ale ze sentimentu vede Scar). Příběhově, pravda, slabší (na Warhead to zdaleka nemá), ale...Cákal jsem před vydáním, cákám teď během hraní a budu cákat, až to budu hrát potisícátéosmé.
  • Nastesti nic velkolepeho jsem od crysis 2 necekal,takze se hranim celkem bavim :-).
    Multiplayer je sice mozna az moc rychly, ale zatim me bavi.
    Btw pokud si chcete v u nas zakoupene verzi zmenit jazyk na anglictinu (menu a titulky) tak:

    V adresari hry crysis 2 vyeditujte soubor system.cfg open a na poslednim radku zmente:

    g_language = English

    Jo a hra urcite potrebuje par dalsich patchu, dost mi pada z MP serveru, nektere servery vubec nenastartujou a lidi jen cekaji v lobby atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit