Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Dobrá recenze, jen škoda že je z PS3 verze.
    Každopádně tahle hra si koupi narozdíl od codů/mohů/homefrontů zaslouží, ikdyž je škoda že se Crytek docela vykašlal na svojí PC fanbase (absence editoru, dx10/11, pokročilého nastavení...).
    • Bavím se:codů/mohů/homefrontů...
  • uf tolik napsanejch rekací a prd se z toho člověk doví *9*
  • Opravdu je to jen o jeden bodík lepší než Homefront? Opravdu je to stejně (ne)zábavné, jako Sniper: Ghost Warrior?
    • Všechny fíčury jdou stranou před celkovou zábavou. Crysis je technologicky i teoreticky mnohem komplexnější titul než Homefront, ale co se ZÁBAVY týče, zas takové terno to není, což je ostatně vidět i z reakcí některých čtenářů a to i ve srovnání s Homefrontem. V textu píšu, že jsem přemýšlel nad devítkou, ale vzhledem k tomu, že tu dostal pro mě osobně mnohem lepší Fallout New Vegas si ji PODLE MĚ (ale i podle celé řady dalších recenzentů ve světě) nezaslouží. A co se Snipera týče, pokud se nepletu dostal u nás 5, takže vůbec netuším proč na něj narážíš (jinak mě překvapivě i přes veškeré nedostatky docela bavil a dohrál jsem ho).
      • No, recenze na Sniper: Ghost Warrior zde na tiscali udává 8/10. Spiš naražim všeobecně na zbytečně nadhodnocené recenze určitých dalších tutulů. Respektive chapu že se nikdy nemužete vyhnout subjektivnímu názoru, to prostě není možné, každý máme nějaký názor. Spiš by bylo rozumnější celkové hodnocení uplně vyloučit, shrnovat třeba jen plusy a minusy, nebo hodnotit u hru zvlášť různé faktory. Respektive zavedení hodnocení publika by hodně pomohlo. Popřemýšlejte nad alternativama, co recenze tady, to hádka a i spousta nadávek na Váš vlastní účet.
        • ucho
          lidi budou nadávat vždy, to už je kolorit diskuzí. někteří to berou patrně jako zábavu. dalším faktem je, že spokojení lidé málokdy reagují. určitě by ale bylo zajímavé hráčské hodnocení zde na tiscali. lidí sem chodí dost, vzorek by to byl slušný, ale kdo ví, třeba s tím zde byly negativní zkušenosti (kdysi to tady bylo) nebo se fičury ještě dočkáme.
  • Takžeee...čím že je tahle hra tak ... nadprůměrná? Level design? To je dost subjektivní. UI? Jaká je v porovnání s původním Half-Life?
    • tak srovnani s HL ustoji jen maloktera hra a crysis 2 rozhodne mezi ne nepatri *3*
      • Cajk
        to teda
  • Víc recenzí od maestra Vávry, píše parádním stylem. Čtivej, přirozenej a přitom na úrovni *4* Jak je občas vidět z diskuzí, jednodušším jedincům je to asi proti srsti. Strohý konstatování bez vlastních dojmů by třeba někomu sedlo víc *1* Co se týče kritiky na neosvěžení událostí z Crysis 1 - naprostej souhlas. Možná tak PC hráči by to zkousli, ale kdo je čistě konzolista a jedničku nehrál, bude koukat jak vyvoraná myš.

    A pro ty, co jsou naštvaní, že recenzoval PS3 verzi: máte snad od redakce slíbenou videorecenzi PC verze, takže to uvidíte v HD na vlastní oči, není přeci třeba remcat. Já byl naopak hodně zvědavej, jak dopadne premiéra Cryteku na konzolích, zvláště pak "problémový" PS3 a jak je vidět, tak velmi dobře.
    • Ani by nevadilo, že autor recenzuje PS3 verzi, ale nechápu obětuje snad třetinu recenze hodnocení grafiky. Stěžuje si, jak dvojka vypadá slabě oproti prvnímu dílu. Žě běží pouze na dx9. A přitom hodnotí dle PS3 verze, která vypadá dle nedávných prohlášení jednoznačně nejhůře ze všech platforem. Vždyť šlape pouze v rozlišení 1024*768(jo někteří tohle nazývají HD) a vše je hodně rozmazané. A i kdyby hra byla v dx11 komplet, tak na PS3 stejně bude pouze dx9. Tak proč to tak v recenzi řeší? Jasně, že jednička nebo Warhead vypadají lépe. Ale to snad každý čekal. Když se chci pouštět do rozborů grafiky, tak přeci musím mít odpodívají verzi. To je jak když člověk krirtizuje grafiku nějaké hry a přitom to má nastaveý na medium detaily.
      • co taj resite furt nejakou grafiku pc vs konzole.. to si nemuzete najit na netu srovnavaci videa z gameplaý, je jich vsude plno.. a snad recenzent musi zhodnotit grafiku hry.. hral konzolovou verzi tak pise o ni co na tom nechapete..
      • Crytek se nechal slyšet, že dvojka přinese na konzole ten nejlepší vizální zážitek, jakej kdy kdo viděl. Prakticky všechno hype od vývojářů se točilo okolo nanosuitu a grafiky (včetně tý konzolový). Tak se nediv, že se jí věnuje takhle dlouho. Kdyby mi v recenzi něco podstatnýho chybělo, neřeknu, ale já tam našel vše, co jsem chtěl vědět *3*
  • takze jsem na konci crysis 2 a muzzu rict jedine. hodnoceni 7 z 10.
    jedina vec kterou bych v 2 vyzdvihl je HMG. paradni pocit sily a nadrazenosti. vse ostatni proti 1 je krok zpet. male levely, lowres textury a horsi grafika oproti hre ktera je o 4 roky starsi. myslim si ze dat tohle na podnos v dnesni dobe je bud drzost a nebo vysmech pc fandum. shrnuti....konzolovy port na pc, kde primarni platforma byly konzole. pomaly nudny rozjezd a lepsi zaver.nuda, sed, prumer. a ted zpatky k jednice.
  • Od zaciatku som na tuto hru nadaval jakozto zatvrdli PC-ckar za ktoreho sa nadalej povazujem.Nadaval som na kozoly ktore sprznia hry (nadavam stale) Crysis 2 uz nieje to co crysis 1.Mimochodom zas podla mna crysis1 ani zdaleka nedosahoval kvalit far cry.V kazdom pripade bez ohladu na horsiu grafiku a snad este linearnejsi svet sa pri crysis 2 skvele bavim naozaj skvele.Dokonca zatial lepsie nez pri 1.Grafika je mne osobne u hier u prdele asi vdaka skvelej hudbe alebo vlastne ani neviem comu si trosku uzivam zabavi podobnej half-life i ked na mile vzdialenej no po tych samych codovinach co v poslednej dobe vychadzaju je to naozaj v niecom ine a posoby ako balzam na dusu(vravim o singli) nieje to rozhodne ziadna revolucia ovsem momentalne na trhu o ziadnej lepsej single FPS neviem.No a len co to dohram zacnem sa rypkat v nastavenich zbrani a podobne myslim ze aspom pre mna je replayabilita zarucena.
    • Ciste k zacatku, pokud C2 neni totez, co C2, pak by to mohlo znamenat, ze prehodnotim svuj postoj, protoze by me to mozna i MOHLO bavit... Coz neni pripad FarCry ani C1, uz nemam cas se kochat uzasnosti, obecne chci neco, proc to budu hrat i po prvotnim ohromeni grafikou, co me potahne dal.
    • Uplne presne jsi to vyjadril! Diky za to
  • MickeyMutant
    Mám nesmělý návrh, který by přispěl ke snížení kontroverze příštích recenzí. Nepište prosím, z jaké verze byla hra recenzovaná. Myslím PS3, Xbox 360 nebo PC. Dále bych odstranil numerické hodnocení, které pravidelně rozdmýchává skoro stejné vášně jako téma PC versus konzole. V textové části by asi bylo vhodné se vyvarovat osobních názorů, zkušeností a postřehů z hraní, které jsou ze své podstaty subjektivní. Bugy, pády, grafika jsou další položkou často závislou na konkrétní sestavě recenzenta. Hodnocení multiplayeru je diskriminační vůči hráčům bez internetového připojení – pryč s ním. Poslední položku ke zvážení je jméno recenzenta. Opravdu chcete svým podpisem zvyšovat adrenalin čtenářů, jejichž karma je nekompatibilní s konkrétním redaktorem?

    Příklad korektní recenze:

    Crysis 2 (hra pro PS3, Xbox 360, PC)

    Systémové požadavky: procesor Intel - Core 2 Duo E6750 2.66GHz, procesor AMD - Athlon II X2 245e, grafická karta Nvidia - GeForce GTX 280, grafická karta ATI - Radeon HD 4870, paměť RAM - 3 GB, volné místo na pevném disku - 9 GB, direct X – 9.
    Pozor, systémové požadavky neplatí pro majitele PS3 a Xbox 360. Ti mají skřítky potřebné k běhu hry již zabudované v krabici konzole.

    Podpis: Redakce
    • Honem rychle si otevři učebnici pod názvem....Český jazyk: Sloh a v obsahu si najdi slovo kritika *7* *1*
    • Jo, přesně o tomhle uvažujeme. Pravda je, že i Systémové požadavky můžou být zavádějící, proto budou dokonale objektivní recenze sestávat pouze z názvy hry a pod tím bude desetihodinové video ze hraní.
      • No to jsem zvědavý jak budou vypadat taková videa z dalších dílů Call of duty, 4 hodiny videa a proběhnete celou hru a co pak? *1*
        • janchor
          Zbytek bude statickej záběr na recenzenta, jak sedí v koutku a usedavě pláče.
      • MickeyMutant
        To bude asi nejlepší. Mimochodem, Crysis 2 by se anglicky mělo správně psát Crisis 2 a ty vaše videa máte v úplně špatném kodeku.
        • Crisis?...si děláš prčku ne?

          *1* *1*

          *11* *11* *7* *2*
        • Ano, krize je opravdu anglicky Crisis, ale Crysis 2 jakožto hra od Cryteku se píše s "Y".... *3*
      • Ale vážně, nechcete se vrátit o pár stupňů níž? TG, jako většina herních webů, má dost nadnesené hodnocení, tak o jeden a půl bodu. Snad žádná AAA hra nedostane méně jak 7, a to už musí být opravdu špatná.
        • 7čkový hry mám rád...a že by byly tak špatný?...tady jde vidět, že ty recenze nečteš.
          • Nemůžu ani pořádně vyjádřit, jak nesnáším tyhle "je vidět, že..." nebo "patrně jsi..." a podobně. Povýšené chování je samo o sobě mírně otravné, ale chovat se povýšeně bez nějakého reálného důvodu . . . argh. Na popravu.

            Opravdu špatná AAA hra je jednooký mezi slepými. Lepší než průměr, ale nic originálního nebo převratného. Ničím ta hra nevyčnívá. A u AAA her se tak nějak předpokládá, že budou něčím lepší, než tu ostatní. Chápou? A navíc, fakt, že tebe něco baví ještě neznamená, že to baví i nějaké větší procento lidí.

            "Je vidět". Bah.
            • No jo, to bychom ovšem museli zahájit kampaň o informovanosti o systému hodnocení *1*
            • Ber to tak, ze tady se hodnoti od 5 do 10 a jednoduse si to prepocitej na stupnici od 0 do 10 :-).
      • Stačí jen začátek, zlom a konec.
    • ty jseš ale přemoudrelej *12*
  • Recenze super.
  • Musim recenzenta pochvalit a rict ze v zasadnich vecech s nim absolutne souhlasim a to i presto ze vlastnim PC verzi. Bohuzel jiste rozcarovani sem zazil ke konci kampane kdy mi v poslednich trech kapitolach zlobily nanobody. Presto ze mi hra hlasila jejich sber, u jejich souctu svitila 0. Pak se to nejak rozebehlo ale po ulozeni hry a naslednem opetovnem nahrani kdy jsem chtel pokracovat v kampani bylo 3000 bodu fuc a opet sem byl na 0. Takze odemceni nekterych vymozenosti nakonec nebylo mozne. Stejne tak me po celou dobu hrani trapilo podivne fungovani utoku na blizko, kdy postava nekdy vubec nereagovala na pokyn prislusne klavesy. Bohuzel se nekolikrat stalo ze jsem na to doplatil. Netusim zda moje potize byli zpusobeny nepochopenim nejakeho zameru tvurcu a nebo se jednalo o bug.?! Ale podle vyjadreni jinych sem nebyl jediny kdo se s tim setkal. *8* *5*
    • filias
      Taky se mi stalo, že mi tam ty nanobody podivně mizely. A to že mi to neragovalo na boj na blízko - tak to se mi taky jednou stalo.... Až po chvíli se to rozeběhlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit