Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v configu vypni glow a nastav vsechno na max a vypada to lip .. a taky beha svizneji pochopitelne .
  • Jen reaguji na nejlépe vypadající hru dneška - tou je totiž stále Crysis 1 (neoficiálně, samozřejmě - druhý díl se ještě do žádné podobné oficiální "hitparády" nedostal). Nevím proč, ale na i na Hardcore nastavení mi hra přijde přeefektovaná, rozmazaná (i na místech, kde se to nehodí) a v takovém zvláštním, snovém oparu... Hra je to opravdu hezká, s neuvěřitelnou optimalizací, kdy na mé 5770 běží ve fullHD naprosto bez problémů, ale nejlépe vypadající si nemyslím.
  • S recenzí i hodnocením víceméně souhlasím, protože přes povedenou grafiku a "všeumějící nanooblek" pro mne hra od prvního dílu ztratila své kouzlo "skoro-taktické akce". Jednotlivé mapy jsou veliké, ale prostor na kterém se skutečně bojuje se rapidně zmenšil a akce (jak recenzent správně podotýká) se pro mne stala více chaotickou - dobít oblek, střílet, běžet, dobít zase, střílet, schovat se, dobít, atd. - chybí mi možnost zalehnout (přesnost zbraně se tím logicky zvýšila, byli jste méně vidět) a využití vozidel je zde také nadbytečné (kam zmizel pohled z kabiny???). Co mi ale opravdu schází je nějaký silný, zajímavý moment, jako byla tanková bitva (skutečně bitva s desítkami vozidel nepřátel i spolubojovníků) nebo zamrznutí celého exotického ostrova. Neříkám, že to není výborná FPS, ale první díl v mých očích nepřekonala (dodnes se drží na HDD a rád si ho spustím kdykoliv), což by pokračování myslím si mělo. Nesmrtelným králem "otevřenějších akcí" se tak asi nestane. Ale to je jen můj názor.
  • Když se ti líbí slaboduché céčkové zápletky, tisíckrát recyklované a zabalené do rádoby luxusního hávu, tak se jimi kochej do zemdlení, to je tvoje věc. Jen si neber do úst lidi s jiným názorem, kteří vyžadují trošku originálnější zápletky a nechovej se jako rozmazlené děcko, kterému někdo sáhl na jeho oblíbenou hračku. Protože když budeš všechny dokola nazývat idioty, tak se nabízí jedině parafráze slavné věty Forresta Gumpa: "Pro idiota, každý idiotem." *3*
  • dobrý vkus na to abys poznal dobrý scénář? wtf? pakliže někdo dělá svojí práci špatně, nemůžu si pomoct, je to idiot... A tvůj výblitek o rozpoznání kvality scénáře díky dobrému vkusu naznačuje, že i ty si idiot... Neboli jak chceš hodnotit špatný a dobrý vkus? Kde by byla míra? chytráku číslo 2.
  • Mě se tedy recenze líbila, pan recenzent předvedl nedostatky i přednosti a v závěru hodil naprosto adekvátní hodnocení. Tady pana ALL považuji za jednoho z těch týpků, kteří si myslí, že jen jejich názor je ten bezchybný a nejobjektivnější, a když nemáš stejný názor, tak seš idiot. Dnes jsem si četla diskuzi u nějakého článku o Fukušimě a musela jsem to zavřít, protože tam byli uplně stejní machři a odborníci, kteří jen pindali o tom, že Japonci jsou blbí, proč stavěli elektrárny na pobřeží. A to nemluvím o magorech, co tam furt tahaj naši politiku (ale to jsem teď odbočila).
    Prostě, videorecenze fakt dobrá, diskuze už mi ale čím dál víc začínají hýbat žlučí.
  • za poslední roky vyšlo jen pár velmi dobrých multiplayerů, které svojí hratelností připomínají "staré" dobré časy. Z mé strany to vidím snad jen na TF2 a BF:BC2 (dodám, že jsem nehrál úplně vše).. Tyto hry mi ještě spolu s Q3A a CSS plně vystačí na multiplayerovou zábavu. Tudíž MP mi nepříjde jako stěžejní součást nové hry, která obsahuje kvalitní singleplayer (viz HL:2, crysis 1 či GTA4). O této hře se to ale říci nedá. *3*
  • no teda... pamatuju si tě více kritického... doba pokročila, člověk stárne a už nemá čas ani náladu hledat či všímat si chyb *3*
  • MickeyMutant
    Jestli myslíš uniklou betu, tak tu podle kreditů celou sám vyvinul nějakej Placeholder. Jinak je to stejný.
  • MickeyMutant
    Gratuluju Ankito, nachytala jsi pár lidí. Snad se dobře bavíš.
  • 13_11
    To je furt dokolečka: no tak se předveď, blamáž, a všem ukaž, jak se to má dělat! Čtenářské recenze tudy -> nebo jestli tě baví štěkat do prázdna? ...
  • Ty tomu říkáš nechuť, já to vidím jako profesionální nadhled zkušeného pařana, který se nenechá opít prvoplánovým pozlátkem.... *3*
  • Aj ty mne KNECHTE *2*
  • No tak si do denníčka zapíš hodnotenie 11/10, daj pusu oteckovi a neotravuj tu vzduch, ok?
  • Presne, už nemam chuť ani reagovať som totalne znechuteny...
    Ludia všimli ste si, že toto je Crysis 2 inak najlepšia FPS sučasnosti ??
    či si nevidite ďalej ako špička vašho nosu ??
    Ďakujem.
    Mimochodom ja som hru hral a viem aka je a na recenziu sa možem vykakuškať, ako aj na vaše komentare len tolko-tato hra si zasluži o vela viac...
  • Oh, ale tak jsem to vůbec nemyslel. Na té videorecenzi jsem si fakt nevšiml, že by se to Janchorovi hrát nechtělo, jenom, jako vždy, odlišná interpretace. Co kdo proboha čekal? Identický názor?
  • Nechvali-kritizuje AI a pribeh, tak nevim co trepes. 8/10 jinak = vyborna hra a kvalitne vypadajici engine je vyzdvihovan u toho strileni z tanku. Cely tvuj komentar je napsany s takovou nechuti, ze uz bych te komentovat nenechal *2*
  • Presne, ani recenzentovi sa to nechcelo hrať, ani recenzovať a je to na tej recenzii aj vidieť tak načo to ku*va potom robi ?!
  • Další kritik. Bylo by příště lepší k tomu videu prostě přečíst text z původní recenze?
  • Tak sry-po cely čas hru v podstate chvali, lebo musi, a nakoniec 8/10...
    -ked už sa mu uračilo spomenuť grafiku, tak mimochodom zabudol povedať že tato hra je zatial nejlepšie vizerajuca hra čo vyšla...
    cela recenzia je robena s takou nechuťou,s akou je aj pozerana a tohoto recenzenta by som už nič recenzovať nenechal...
    -nie toto nie je recenzia na Crysis2 ale parodia na recenziu-pripadne ukažka toho, ako sa to robiť nema...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit