Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    držím palce, snad jen to perspektivní zobrazení není zrovna můj šálek čaje
  • Robotron3
    Wasteland 2 je mezník, a kdyby zklamal, už by třeba hráči nebyli tak nadšení do kickstarter projektů. Ale vypadá to přesně tak, jak si hráči objednali, takže chmury stranou :)
    • A přesto se najdou lidi co to vyloženě hatejou :D
      • Robotron3
        To je fuk. To jistě nejsou ti platící :)
  • Hodně slušná částka - Hubologická kápě dolů :) asi příjmy z New Rena....
  • Je cas vytrit si mainstreamem perdel a udelat nejakej hardcore prodejni trhak! *2*
    • smejki
      Když prodáme milion kopií Wasteland 2, budeme pro vás dělat RPGčka dalších deset let!
      ~Brian Frago
    • Keyz
      Bohužel hodně nepoužívá obtížnost tak jak mohla.Málo kdy použiji většinu lékárniček anebo podpor co najdu.V zaklínači jsem nehorázný přebytek lektvarů brusných kamenů atd.
      To samé v Dragon Age.

      Jiná obtížnost funguje jen někdy.Častou pouze zvedne HP a pak je to otrava.Kdyby hrdina i monstra nebyli tak odolný bylo by to myslím více složité.
  • Keyz
    Jsem zvědav na zbraně.Jak vyřeší poškození atd.V každé hře to je jinak.
    Divím,že AK-47 (které má zde má jiné jméno) je oproti SVD Dragunov a nějakému klacku.Tak slabé(dle čísla).Jestli nějak vyřeší přednosti zbraní pak to bude zajímavé.Hlavně jestli se budou poškozovat atd....Když tam nahází DMG a další věci podle náhody pak to je dost na prd
  • PreidaQ
    Nevypadá to špatně, ale přesto se u mě žádný wow-efekt neděje. Zatím spíše pouze silně průměrné.
    • Nevypada to spatne-silne podprumerne. Neodporuje si to trochu?
      btw co je to FS2? Musite porad pouzivat zkratky?
      • lip cti. psal silne prumerne
      • PreidaQ
        Freespace 2. Ta hra, co mám na fotce. Vesmírný "simulátor" z roku 1999. Rozhodně stojí za zahrání.
      • Freespace 2, viz profilový obrázek PreidaQa.
    • Wow efekty nemusím. Samotné FS2 mělo asi dva nebo tři během celé vanilla kampaně xD
      • PreidaQ
        Tak to jsme asi hráli jinou hru. I když je to samozřejmě hodně relativní.
        • Hraju jí poměrně často, tak se můžeme bavit konkrétně :) . Za mě to byl samozřejmě první Sathanas a pak ještě Knossos... mooožná konvoj v Capelle.
          • PreidaQ
            Sorry ostatním za offtopic, ale podle mě je FS2 wow-efektů i různých dějových zvratů plné a jmenovat konkrétně mi připadá zbytečné. Taky proto je to moje nejoblíbenější hra.
            • PreidaQ
              No, já měl wow-efektem původně na mysli to, že mě to prostě neposadilo na zadek. Wow-efekty ve hrách ala CoD jsou samozřejmě něco jiného a něco, co od hry typu Wasteland 2 opravdu neočekávám.
            • Čili se dostáváme k definici výrazu "wow-efekt" :) . No nic, asi to necháme na jindy/nikdy.
  • A taky je třeba si uvědomit že i kdyby se neprodal závratný počet kusu tak stejně na tom už hezky vydělali. :) ale já jim to přeju zatím to vypadá jako můj milovaný původní Fallout. Sice Unity nemám moc rád a ano je to zatím hodně nedodělané, ale věřím že se to povede našlápnuto mají hezky.
  • Zatím sem spokojenej i jako fanda Falloutů protože to přináší i něco (pro mě) nového, respektive něco co tu dlouho nebylo a působí neotřele, není to jen kopie Fallout tactics v lepší grafice tak snad to bude i o to zajímavější. Jedna z mála her, na kterou se opravdu těším.
  • PCfanos
    Na Wasteland 2 jsem přispěl hlavně protože mám hodně rád FNV, Fargo mi byl sympatický a líbí se mi jak byli a jsou otevření vůči komunitě, od samotné hry čekám spíš to, že mě umožní přičichnout k těm tolik vychvalovaným starým hrám v přeci jen přístupnějším, současném vizuálu. Po téhle ukázce se mi to i potvrdilo, takže mého závratného příspěvku 15 doláču *8* rozhodně nelituji.
    Asi se z toho nestane mainstremový trhák a nový trend, ale to nikdo rozumný ani nečeká..
    • ucho
      možná to nebude mainstreamový trhák, ale věřím, že hra bude mít dobrou reklamu mezi lidmi a pokud bude opravdu kvalitní, lidé by si ji mohli kupovat i z principu jako "tu hru z kickstarteru", protože se o ní bude mluvit... tedy šance na zajímavý komerční úspěch tu je...
  • Roy si počká. Do tý doby držkovat nebude. Ani tady ne *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší