Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jeste jedna vec - pokud je nekorektni, musi chapat, ze dostane nekorektni pripevky v komentech. Vzdyt pod vetsinou jeho clanku a recenzi je flame. Snad si zdravej clovek musi zabrat v hlave, ze to neni vinna okolniho sveta. Tady mi napise, ze se ho snazim poskodit, jinde zase psal, ze to je smutny, jaky prispevky se mu tam schazeji a jak ho lide napadaji. Ale jinde nic takoveho neni.
  • Jasny. Ja jen rikam, ze vetsina ceskych hernich firem nema tak strasny pristupy, jak se vsude pise, Spis si myslim opak. Nemyslim si, ze to je jen vyprazdnena floskule - to je nakonec to, co celou dobu kritizuji, protoze jsem se setkal jen s opravdu dobrymi pristupy.

    Ja si nemyslim, ze vetsina ceskych hernich vyvojaru v praci trpi.
  • oprava: takhle das za 3 hodinky pekne deravej pribeh kde z kteryho si zapamatujes dve jmena na zbytek nebyl cas (nebo misto na bluray jako u l.a. noir?). kdyz se k tomu prida fakt ze nejzabavnejsi na hre je sledovat cutsceny tak si rikam jestli to nemel bejt film
  • 13_11
    To já bych zas tvrdil, že historicky je to obecně moc pěkný období, o kterém leckdo zvenčí ví. A je-li to narážka na ‚české dějiny‘, pak se podívej na úspěch obou Wiedźminů, kteří navzdory svým slovanským kořenům udělali díru do ‚amerického‘ světa. Možná za to mohly ale právě ty kořeny! A taky schopnost podat působivý příběh, svět, atmosféru, postavy a vlastně cokoli, co hráče na obou Wiedźminech tolik baví.
    Já bych se nebál.
  • je jasne ze penize jdou vzdy prvni ale porad lepsi dobra hra na pc co udela milion diky ohlasu o svych kvalitach nez vyhypovany marketingovy s r a c jako mafia 2. kdyz vidim to mesto a slysim hudbu z radia tak si rikam jaky to melo potencial. takhle das za 5 hodinek pribeh a smitec. jestli to ma byt tedy i pro konzole tak at se pocka na nove zelezo.. tahle generace proste na stredovekou bitvu alaa total war nema.
  • Zapominate na jednu vec. Dan Vavra se nerovna Mafie1. Dan Vavra a team ktery ridil = Mafie 1. To je dle meho sakra rozdil. Ja mu to samozrejme preji (opravdu, uprimne). ale neverim v to. *3*
  • nikde jsem nikoho neoznacil za nulu. To pozor. Pouze rikam, ze v jeho pristupech a vyjadrovani je neco, co jsem zatim nikde ve svete nevidel *3*
  • Samozrejme ze kydam jedovaty hnuj a delam to jen u tebe. Nechci te poskodit - pouze ti rikam veci na rovinu. Ale stejnou kritiku ty snasis na ostatni :D Ono vis co. Je zajimave, ze i jineho herniho vyvojare bych to nikdy neudelal. K vetsine z nich mam respekt. Coz se ale obzvlast u tebe rict neda.
    Nepsal jsem, ze to je nenavistny clanek (nevkladej mi prosim slova do ust). *3* Tady bych rekl, ze si neco domyslis ty.
    Take jsem nikde nepsal, ze se nedostavam do pozice toho, co kritizuji. *2* Jsem si toho vedom *2*
  • Cahir
    Přesně tak. Jsme takovej národ chytrolínů.
  • nevim co je to za level. Ale hodne let zpet. Neplival na ne. Jen se jal rozebirat priciny jejich padu, aniz by v tom studiu delal. A tohle sem opravdu nevidel nikde ani ve svete, kde jeden herni vyvojar zacne rozebirat ostatni teamy a zneuzije k tomu jeden z nejctenejsich platku. jenze on se poustel odjakziva do vseho, vcetne Bethesdy s Falloutem 3 - asi nej *1* Tim nerikam ze nema pravo na osobni nazor.
    Aale tohle je uz hodne mimo tema toho clanku. Pokracovat v tom nehodlam. :P
  • Co říkám? Že by jim žádný investor nedal ani korunu ^_^.
  • jasny. Spis by mne zajimalo, kolika lidem to bude neco rikat, krome cechu :P
  • dost bylo fantasy pohadek na hrdiny. cas na dospelou hru ze stredoveku. snad bude dost penez a casu na vsechny dobre napady a autori co mozna nejvic naplni potencial ktery maji (pokud sem tedy jejich zamery odhadl dobre). jestli se tvurci rozhodnou jit svou cestou jako v pripade cold war crysis a mafie, tak mame naslapnuto na peknou pecku. doufejme ze to nedopadne jak s mafii 2 a ze autori pocitaji s tim ze az tahle hra pujde ven tak uz se bude parit na dalsi generaci konzoli. ja bych jim poradil udelat to jen na PC *1* co rikate?
  • Na strategie sere pes :-)
  • Raziel_cz
    Tak opakuj, za zkoušku nic nedáš. *3*
  • Pane rýpavý, tohle jsem napsal proto, jelikož jsem počítal s tím, že pod jeho příspěvkem se může vytvořit diskuze... Takže jsem chtěl naznačit, že se stačí posunout v diskuzi trochu dolů, nic víc.

    Pro Vás, slovutný Unreal, samozřejmě přiznávám, že se jedná o obrovské osobní selhání a jdu tedy zpytovat svědomí nad obědem.
  • Víš Nicku, ten zlý jedovatý vyhořelý Dan Vávra všechno co píše a říká dělá pod svým jménem a na rovinu. Každý mu může napsat na jeho veřejný email co si myslí a většinou mu pak Dan Vávra i odpoví. PLatí to tady a platí to i třeba i v diskusích na iDnesu. Dan Vávra taky obvykle kritizuje ideje a práci a nelustruje jejich autory. Ty jsi se naopak svou kritikou dostal do pozice přesně toho co kritizuješ. Anonymně kydáš jedovatý hnůj na někoho koho osobně ani neznáš, kvůli věcem které sis jen domyslel a za účelem ho poškodit. Jinak pokud by měl někdo zájem o zmiňovaný "nenávistný" článek o česých vývojářích, vyšel nejspíš v prosinci 2006, nebo lednu 2007 a pojednává o Altaru (s jehož zakladatelem teď pracuji) a Plastic Reality, se kterými jsem v té době seděl ve stejných kancelářích a mohli si to se mnou osobně vyřídit. S láskou Dan Vávra.
  • "pár příspěvků níže"
  • Pokud půjde o dostatečně chytlavé zpracování, tak hru gamebusiness pobere prostě jako "reality-based fantasy RPG" a francouzským nebo americkým hráčům bude ukradené, jestli je námět vymyšlený nebo je z dějin nějakého podle nich bezvýznamného národa.

    O finance se asi nestrachuješ jediný - škoda že ještě nemám stálý příjem, odváděl bych jim měsíčně alespoň tisícovku (jako satisfakci za wareznutí Mafie:CoLH v době jejího vydání). Sice by to byla kapka v moři, ale i ta kapka něco znamená.
  • Mne prijde jako skvela zprava, ze to dokazali dat dohromady:). A vzhledem k poctu ostrilenych veteranu v tymu to vypada, ze by mohlo vzniknout neco zajimaveho. Drzim pesti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit