Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se blíží pátek, hra je na prodejně, stačí jen nakoupit Red bully (nebo něco podobnýho), pizzu a nachos a de se pařit. Ještě projet Keep a zbohem mizerný skutečný světe. Tři dny vás tady nebudu otravovat *1* *1* *1*
    • neni to na tebe moc barevné?
      • Jack1947
        Ne jenom tam "saltujou trpaslíci" jinak v poho ? nebo se pletu. *2* Já jsem si myslel že ti vadí salutující trpaslík, sem si řikál pořád sakra to je chyba pak by došlo salta. Lol . Tak je to i tak vtipné. *15*
        • TheGGG
          přesně, to byl jediný velký problém.
  • 1) Není to na STEAMu
    2) Co má být sakra pravdy na té ochraně ničící SSD?

    Hry kupuju už roky, ale poslední dobou co předvádí velcí vydavatelé, to je až hanba. Proč mají tak velkou potřebu ždímat platící hráče a ve výsledku je trestat?

    Na STEAMu mám 250+ her, na Originu 10+ a na GOGu 30+ aby tu zas náhodou nebyl někdo duchapřítomný kdo by mě chtěl napadat z podpory pirátství.
    • Piráte!!! *16*
  • miluju ty patnáctileté americké dementy na metacritic
    http://www.metacritic.com/game/pc/dragon-age-inquisition

    hra je buď 10 nebo nebo 0. Žádná snaha o objektivitu, žádná snaha o srovnání s jinýma hrama. Hru jsem nehrál, ale naprosto nevěřím tomu, že zaslouží 0 bodů. Takoví trollové pak znevěrohodní celou stránku a jejím hodnocením se nedá věřit. Na druhou stranu nejde zcela věřit ani profesionálním recenzentům, protože ti můžou být určitým způsobem uplaceni, aby nadhodnocovali hodnocení. Prostě nezbývá než si hru otestovat sám. A po zkušenostech s DA2 to udělám (DA2 mělo taky katastrofální recenze a hra nakonec nebyla tak špatná)
  • Keyz
    Dragon Age Inquisition : Port Report
    https://www.youtube.com/watch?v=lu0XRSTRayo&list=UUy1Ms_5qBTawC-k7PVjHXKQ
  • Takhle měl sakra vypadat ME3 *10*

    edit: Omluvám se za nedorozumění. Neměl jsem namysli grafický vzhled, ale styl a obsah hry. Pořádná diplomacie, otevřené lokace, budování základen a vlivu, snažit se vybalancovat vztah se všemi frakcemi, atd. *15* Nevím, jak vy ale já si právě takto ME3 představoval. Jenže jsem místo toho skončil s mizernou vykrádačkou Gears of war. No a štve mě to o to víc, že ME je pro mě větší srdcovka než DA (jediná postava v DA, která skutečně za něco stála byla Morrigan, protože zatímco všichni ostatní se na vás dívali skrz prsty, když jste se zachoval jako sobecký parch4nt, ona si naopak stěžoval že se chováte moc málo, jako h4jzl *14* ). Každopádně DA:I dopadl dobře, Bioware dokázal, že umí, a já mám opodstatnění důvod, proč vyhlížet ME4.
    • S tímhle názorem můžu jen souhlasit a doufat ve stylem podobný ME4.
    • Na 7 let starý engine ( nevím přesně jestli je to už 7 let ) mi připadá ME hezčí.
      • frostbite 3 má 7 let?
        • ME všechny tri dily bezi na Unreal 3 enginu..
          DAI na frostbite enginu...
  • Gratuluji BioWare k vynálezu bezkonkurenčně nejdementnějšího ovládání hry v historii PC...
    • Ani zdaleka. Jediný závažnější problém vidím v tom, že si postavy nedojdou po stisknutí myšítka k lootu, když jsou daleko.
      • V Origins se dalo bez problémů vystačit s myší a dal se udržet přehled o dění i v soubojích, co samy o sobě vydaly za malou strategickou hru.
        DA2, pokud člověk pojal spíš jako svižnější mlátičku, byla docela slušná hra a hlavně tam dobře fungoval auto-target/attack.
        Ale tohle?
        "Taktickej" režim zobrazí v lepším případě 3*3 metry kolem postavy, nezřídka ale člověk zírá na detail vlastní hlavy. Bez šance sledovat, co se děje okolo, nechci-li se neustále přepínat mezi postavama a nebo do zblbnutí pauzovat a kroužit kamerou.
        Ale s pauzováním se evidentně moc nepočítalo, to by rozhodně nebyl defaultně namapovanej CTRL.
        A že postava na kratší vzdálenosti ani neráčí popoběhnout, ale jen se tak courá vycházkovym krokem.. Škoda slov.
        V "akčním" režimu postava neumí udělat krok k nepříteli a zaútočit, takže se za nim musí futr dost nepohodlně běhat a útočit do zblbnutí. Pakárna.
        A když přidám, že nejde jednoduše kliknout, kam chci jít/sebrat/použít, ale zato umí hrdina naprosto zbytečně kdykoliv a kdekoliv máchat frajersky zbraní.
        Nechtěný odzoomování do "taktickýho" pohledu, kdy najednou místo pohybu postavy jede kamera někam do*rdele, je taky dost pruda.
        Takže si stojím za svým. DA:O fungovalo, DA2, i když úplně jiný, taky fungovalo, ale tohle je prostě stěží použitelnej paskvil...
        • Zatím uvažuji o koupi, ale teď nevím. DAO mě bavilo právě protože se soubojovým systémem blížilo starým infinity hrám. Sice nebyl dost dobrý přehled kvůli nedostatečnému zoomu, ale dalo se na to zvyknout. Je v této hře plná kontrola nad celou partou? Vůbec si neumím představit, když bych měl třeba tři melee charaktery, že bych musel každého hlídat, jestli nemlátí do vzduchu. Z toho, co tu čtu, to ale zní, že je asi parta automatická? Jako představa, že kliknu se svojí postavou, přepnu na jinou a s tou kliknu.... se mi úplně nezdá.
          • Taktický mód s plnou kontrolou tu je, ale ten má tak malé odzoomování, že ho nedoporučuju.
            Jinak máš základní příkazy (útoč na mého nepřítele, stůj,..) pro celou partu a pak se samozřejmě můžeš pŕepínat pro zadání konkrétních rozkazů. Dál můžeš určovat používání skillů v nastavení chování. Rozhodně bych DAI nehrál stylem, který vyžaduje neustálé rozdělování příkazů partě, spíše je nasměrovat správným směrem a v případě potřeby opravit jejich chyby.
        • me se tohle naopak libi ze clovek musí postavu skutecne ovládat, ono takoveto pasivni, kliknu na 20 metru a postava dobehne, taky není zrovna velka zabava, spis jde o to ze na to byl každý zvykly. Ono je vcelku logicke ze když chci něco sebrat, tak k tomu napred musim dojit. Takticky pohle nepouzivam skoro vůbec, pouzivam jen občas klasickou pauzu (tohle se pise malokde, pauza a takticky pohled jsou oddelene, kazde ma svoje vlastní tlacitko/klávesovou zkratku.)
          Ale pravda je ze ovladani je krapet zvlastni, ale nemyslim ze nejak vyrazne spatne, jen si na to clovek musí trochu zvykat, po 20 hodinách hrani mi to uz ani moc neprijde. Ze zacatku jsem pravidelne místo pauzy poskocil, clovek je zvykly ze pauza je na mezerniku, jenze tady se mezerníkem skace :)
          Udajne pomaha prehodit tlačítka mysi v options, pro ty co neustale machaji mecem:)
          A ne nezustalo to zachovane, při stisknuti obou tlačítek mysi postava stoji jak parez..bohužel..

          PS: nejlíp se to asi holt bude hrat tim joypadem...
          • Ne, opravdu mi nepřijde normální v takovýhle hře mít za nejdůležitější úkol hlídat, jestli nestojím půl kroku od nepřítele a nemlátím mečem do prázdna..
            Tohle může fungovat na nějakou triviální obtížnost, kdy je fuk kdo co vlastně dělá... To si klidně stačí stoupnout do kouta a počkat, až to ti tři zbývající vymlátí.
            Při obtížnosti takový, kdy bude potřeba efektivně využívat vlastnosti a skily všech členů, už tu bude dost komplikovaný zadávání úkolů přes nic neukazující "taktickou" kameru a bez slušnýho přehledu o celkový situaci.
            Podobně i sbírání lootu. Tam kde by každej člen zaběh sebrat jednu hromádku a je hotovo, to člověk musí oběhnout všecho sám nevo se zase crcat s "taktickou" kamerou...
            To ani nemluvim, když chci poběhnout krajinou někam dál, že nestačí kliknout "do dáli" a cestou si jen točit kameru a rozhlížet se, kde se co válí, ne, člověk prostě musí ja trotl celou dobu běžet na klávesnici...
            • podla mna ta hra vyzera natolko dobre ze mi taketo kravinky absolutne prekazat nebudu.

              a rovno si to idem stiahnut aby som zistil ci je to az taky obrovsky problem ako to tu vykreslujes
            • Holt se prilis zvyklej na zavedenej postup ovladani co tyhle hry mivaj, jako nic proti, ale me to vazne nijak hrozny neprijde. me ohledne sbirani pomohlo dat si sbirani a další akce na klávesu E, takze nemusim nic honit kurzorem a staci se k tomu postavit, je to o dost prijemnejsi. me by zase vyhovovalo kdybych nemusel při behani drzet tlacitko mysi pro otaceni kamerou.
        • v Originu bylo naprosto dementní, že člověk tam musel manuálně držet tabulátor aby mu to zvýrazňovalo předměty a nebyl způsob jak to ze hry zapnout automaticky. Nakonec jsem klávesu zatížil nebo založil sirkou.

          Jinak na Bioware hrách jsem vždycky měl rád, že běhat se tam dalo držením obou myších tlačítek současně, takže hra se dala téměř celá ovládat myší bez klávesnice. Doufám že to tady zůstalo zachované
  • Jsem hrozne na vazkach. DA1 jsem dohral a celkem me bavila, DA2 jsem odinstaloval po par hodinach a litoval i tech blbych par stovek co jsem za ni dal a byl jsem rozhodnut, ze cokoliv s DA v nazvu uz ani vidlema :) Ale ted takova pozitivni recenze od Alese, jehoz herni vkus je blizky tomu memu, tak jsem na vazkach. No uvidime. Pokud stihnu dohrat Wasteland 2, Divinity a Grimrock 2 drive, nez vyjde Witcher 3, Eternity a Torment, tak to v nejake akci vyzkousim, ale jsem dalek tomu, abych cokoliv od Bioware kupoval za plnou :)
    • oprava, cokoliv od EA
  • devítka na úrovni současných Bioware konzumních sraček( Mass Effect 2, 3, Dragon Age, Neverwinter Nights 2) nebo devítka jak za starých časů( ono těch dobrých her zas tak nebylo, ale Kotor si ultimátum zaslouží)
    • Mass Effect byl pro mĕ nejlepší herní zažitek. Příběh a soundtrack neměl konkurenci. Jen škoda toho zmršeného konce. Původni Dragon Age taky super, ale dvojka to už je o něčem jiném, to se hrát nedalo:-(
      • myslíš ten příběh: Objevila se pra-archaická skupina mimických zlounů, kteří byli považovaní za vyhynulé a najednou nás chtějí opět zničit, proto musíme vytvořit skupinu hrdinů, kteří to všehozlo porazí, přitom budeme třikrát zrazeni. Opravdu to nemá konkurenci..
    • NWN 2 nedělalo Bioware, ale Obsidian.
  • Jakožto milovník RPG, jsem velice zklamaný. Původní dragon age jsem dohrál mnohokrát a na tuto hru se velice těšil dobré recenzce, samá chvála...no čekal jsem na nové PC. Stalo se, mám nadupaný stroj, jdu se do toho pustit....jako zkušený hráč kterému za posledních 25 let neuniklo snad žádné dobré rpg už lecos poznám na hře a to velice brzy....nic naplat, hře jsem moc času nedal pravda.....a možná to je super rpg, ale hned od samého začátku jsem narazil na spoustu pro mě podstatných ale. zaprvné nasnáším u PC her převzaty konzolový interface, s tím jděte to háje...chcete ušetřit za vývoj? pak nebudu platit plnou ale poloviční cenu za PC hru. Ale to bych ještě skousl.
    Co je ale na této hře zcela zmršené jsou souboje. Pokud chci zážitek z jedničky, rozdávat ukoly, a pozice pak musím přepnout to taktikal modu. jenže tam je zcela debilní kamera, je to nepřehledné, blbě se to ovládá a zážitek z bojů které tvoří velkou podstatu hry je nula. Opět debilní optimalizace z konzolového provedení......

    ta hra šla z disku po hodine a pul hraní a to jsem si koupil originálku....škoda
  • To je ten samej typ sarkastického hodnocení 9/10 od Aleše Smutného jako byl u Rome 2?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit