Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcomik
    Hele mi staří co makáme za to běžně platíme a věř mi já se za platícího zákazníka skutečně považuji ale jsou mladí co chodí do škol a ty těžko budou mít měsíčně na dvě tři MMO litr na stranu to snad asi chápeš proto existuje systém jako je F2P mi co toho tolik času nemáme si občas něco koupíme a umožníme tak hrát hru i těm co zas nemaj peníze ale hodně času a ty nám to vracejí například v podobě většího počtu hráčů rychlého složení groupy nebo farmení třeba pro guildovní banku atd. Takže tvoje myšlenka je blbost že :-)
  • USER47
    Je tam buď stanice, nebo hangár, nikdy obojí:).
  • Viktor_H
    Mrtvej svět je teď o poznání živější, když je tam víc hráčů, ale souhlasím, že obrovská planeta a příležitostně postávající skupinky nepřátel působí i tak dost mrtvě... Ta hra je fakt obrovská a po čase to prostě ke generickým questům sklouznout muselo, jsou jich přeci jen stovky, možná i tísice. Přeci jen mi to ale přijde mnohem lepší než v jiných MMO a třeba i lepší než v takovém Skyrimu. Ale rozhodně to neobstojí v porovnání s ryze příběhovými RPGéčky, s tím souhlasím, jen nějak nevím, jak jinak by se to mělo udělat. Některá NPC mi přijdou zajímavá hodně, companioni Jedi Knighta rulezz a některé důležitější NPC postavy jsou taky super.

    Suma sumárum, ta hra je prostě trpí tím, že je MMO.

    BTW, o poznání více intense z hlediska atmosféry a podání příběhu jsou flashpointy a operace.
  • Ellendway
    Co je tedy GW2?
  • Viktor_H
    Ne, limit jsou čtyři.
  • Tak to jsi dobry, ja vydrzel od prosince 2011 (early launch) do pulky brezna 2012. Pak jsem to zabalil a odinstaloval.
  • Viktor_H
    Wut? *8*

    Asi tak 2/3 tebou vyjmenovaných věcí v bodech 1)-3) prostě nejsou pravda.
  • Prave jsi vyjmenoval veci, ktere kazdeho prastily do oci jiz pred rokem pri vydani. Je smutne videt, ze se absolutne nic nezmenilo. Btw ty naprosto idiotske presuny mezi planetami, kde musim POKAZDE probehnout ohromnou prazdnou stanici, z ni se presunout do ohromneho prazdneho hangaru a z nej teprve na planetu, kde musim probehnout cele mesto, abych se dostal k rychlemu transportu to pro mne zabily. Mimo tuny dalsich bugu a nedodelku. By mne zajimalo, kde jsou ted vsichni ti biodroni, co nam tu v diskusich nadavali, ze si dovolujeme plivat na nejlepsi MMO vsech dob. Ano, Huhi a Vrooku, vas mam na mysli.
  • USER47
    1) Load je na každý planetě jen jeden. Ať už přiletíš do hangáru nebo se to řeší těma nesmyslnejma orbitálníma stanicema, všechny přechody kromě základního loadu probíhaj okamžitě.

    3) Naprostej nesmysl. Nemůžeš používat jen vzácný fialový předměty, na který stejně po většinu hry nenarazíš. Jinak můžeš používat cokoli včetně oranžovejch. Lišty bývaly jen dvě, což v zásadě i celkem stačí, nicméně nedávno ten limit pro všechny f2p hráče zvedli na čtyři lišty, což už musí stačit úplně každýmu.

    4) V zásadě souhlasím, hra jako taková žádnej zázrak není, hlavně kvůli mrtvýmu světu, nezajímavejm NPC a záplavě těžce generickejch questů.
  • To se pletes, fps s lagovanim nema nic spolecnyho. A jim to laguje jak svin. Co vic, servery padaj a naprosto chapu specielne platici hrace, ze nadavaj. Ja bych byl taky nasran neskutecne, kdybych si to platil a v nedeli, kdy si konecne po tydnu muzu zase zahrad padnul server a rozjel se az v pondeli ... (zrovna se o vikendu stalo - dokonce nekolika serverum). A podle ofiko forek to neni nic vyjimecnyho.
  • A to mas odkud? Paac zrovna o vikendu sem to zkouma a vsude mi to cpe, ze si je mam koupit.
  • To rozhodne idealni neni, protoze na omezeni narazi prave tak +- po tom meisci (obcashyho) hrani. Smo pokud si k tomu sedne na tejden durch, tak driv. A nvidim duvod proc platit za neco aby clovek po tejdnu (nebo mesici) zjistil ze to je big fail (jako ze je)
  • Presne - prazdnej mrvej svet.
  • To je prave omyl - lidi musi platit dobrovolne, protoze maji pocit, ze si plati neco co chteji hrat. POkud maji pocit, ze platit musi, aby vubec hrat mohli, tak jednoduse odejdou - je tu spousta jinych her, ktere lze hrat zdarma. Co vic, hromada f2p games umoznuje ziskat vse i zdarma - trebsa tak, ze jednoduse neco tezis, a prodas to za "realny" prachy nekomu, kdo si plati, a nechce se mu travit mesic kutanim neceho co potrebuje na vyrobu.

    SWTOR je navic velmi spatna hra, viz vejs.
  • Ale ty si je nemuzes povolit, muzes mit DVA, a treti uz si musis KOUPIT.
  • Je, krome toho si nemuzes nastavit zobrazovanej titul - to si taky musis zacalovat. Nemuzes odesilat postu (pokud zacalujes jednorazove, muzes posialt pouze itemy, ale ne prachy, na to musis paltit mesicne ...) ... mno jako f2p hrac nemuzes do lv 15 trebas ani behat ...lol a vozitko si muzes poridt az na lv 25 (a lepsi uz nikdy, protoze je drazsi nez tvuj cap)
  • Limit je 200k, 350je pro hrace kteri poslali alespon nejaky prachy. Na tech 200k narazis na +- lv20. Stejne tak je limit na marky sbirane na planetach (20), na coz narazi taky hned kazdej.
  • Maly detail - pokud pouzivas stejny acc tak nejsou taky uplen f2p hrac, omezeni ktere mas nejsou tak nechutne.
  • pokud se to dobře udělá tak na tom vydělají i platící hráči
    mají proti komu hrát pvp, mají s kým hrát pve, a mohou prodávat svou nakoupenou měnu free hráčům za tim vyžší ceny čim víc free hráču ve hře je
  • No na druhou stranu, myslis si ze to je spravne, ze za to nic nechteji a ty to hrajes zadarmo, pripadne za penize tech druhych ? Me cely system F2P prijde spatny hlavne tim, ze lidem umoznuje prave zadarmo hrat. Jeste to chapu treba u GW2, kde si clovek musi koupit aspon tu hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit