Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám bohužel ten nepříjemný bug, kdy hra padá bez jakékoliv hlášky, takže nemůžu vůbec hrát. Na Steamu jsou stovky a stovky lidí se stejným problémem, který zatím nikdo nespravil. Vše mám aktualizované samozřejmě. Doporučují nainstalovat nějakou Betu, ale ta v nabídce hry vůbec není, takže smůla přátelé. Ano, mám povoleno e Steamu přijímat Bety než se někdo zeptá.Vyjmečně jsem hru koupil hned po vydání, protože jsem měl volný víkend, ale ouha, čumím na ikonu na ploše jak kkt, protže to náhodně padá, stále dokola.. SUPER Bethesdo!! Díky moc.. Vím, proč hry nekupuju hned při vydání, zase se mi to potvrdilo..
    • Mám nahráno asi 60 hodin. Ani jednou mi to nespadlo. Pouze grafický bug s mizením pipboye nebo zbrane. NVidia, Intel, Win7. Nepřehřívá se grafárna ? Díky špatné optimalizaci, jedou grafárny na 100%
      • Souhlas, nahrano 25h za celou dobu ani jeden pad, ani jedna chyba, error, technicky problem...
        • jestli ono to nebude tim, že se to projevuje jen u určitýho procenta lidí.. ale při tomhle počtu prodaných kopií ti i 10% udělá milion stížností.. a tim už by se asi někdo zabývat měl, ne?
          • Bohužel se tím nikdo nezabývá. Na steamu stovky lidí, na stránkách Bethesdy to stejné, ale bez jakékoliv odpovědi nebo reakce. Otřes. Máte kliku, přeju vám to. Spousty lidí tu kliku neměli.
          • To je výhoda konzolí. Když bug, tak pro všechny !
        • Též bez tech. problémů a buggy jen ty, co jdou zastřelit brokovnicí :)
  • NumberFiveAlive
    souhlasim se sedmickou - RPG system oholenej na kost, konzolovej "dialog wheel" kde dopredu nevis co reknes a odpovedi yes/no/maybe/sarcastic jsou aplikovany skoro na kazdou situaci, sileny UI, bugy, "cernobile" postavy, boj mi porad prijde takovej neohrabanej... neni to uplna tragedie ale spis tu hru posunuli dozadu :D btw - bavi nekoho sbirat ty tuny odpadu a stavet z toho napr. settlementy? ja tyhle aspekty hry uplne ignoruju, vzdycky jenom vyhazim nepotrebny kokotiny kdyz prekrocim maximalni vahu, kdyby se obecne dalo sebrat min veci tak by to pro me bylo jedine dobre :D
  • zavrete uz vsichni drzky, voe. ja vas zabyju voe..
  • Ha! Nikdo me nepredbehl a muj prispevek je porad prvni!
    • nightborne
      Kouká. Byls odhalen a přistižen.
      • Nikomu to prosim nerikej :(
  • Me celkem zaujalo tohle (at uz recenze nebo prispevky) : chybi tohle a tamto, tamto je hloupe a nelogicke, nejsou dovednosti, tam je bug a tam zase tohle, moc si nepokecame s npc a hlavni pribeh nic moc, bla bla, spolecnik naprd....Ale davame tomu 7-8/10 :) Kdejaka jina hra by neobstala po tomhle vyctu a u jinych se resili i pohyb stromu ve vetru...Ale tady to je ok. Pockam si na slevicku a sam si rad udelam nazor jen pisu jak to pusobi...
    • Jo, má spoustu chyb, ale ve finále je zábavnej a návykovej jako ostatní hry od Bethesdy. Já byl ze začátku dost rozčarovanej a vypadalo to, že Falloutu 4 se podařilo zklamat moje už tak dost nízký očekávání, když jsem za 15 hodin nenašel jedinou postavu, která by byla zajímavá (dobře, kromě robota, ten je docela boží), nebo quest, kterej by nespočíval ve vyhlazení všeho živýho. O vývoji postavy nemluvě. Ale to se časem zlepší, většina questů je furt na jedno brdo, ale najde se pár, se kterejma si někdo dal práci. NPC jsou vesměs nudný, ale zase pár jich je zajímavejch (i když dost jich je zas takovejch, že když ti povypráví svůj životní příběh, máš chuť mlátit hlavou do stolu). Moje rada zní, ber to jako open-world explorační střílečku s rpg prvkama. Neposuzuj to jako rpg a už vůbec ne, jako Fallout. Když se na to budeš koukat z tohohle úhlu, myslim, že si F4 užiješ.
      • Tak, je to dobra hra, ale neni to dobry fallout. Ber to jako postapo Skyrim a je to ok.
        • Problem je, ze se to jmenuje Fallout. Kdyby tomu dali nejakej nazev, a rekli ze to je FPS na motivy falloutu, a klidne uplne zrusili perky a dalsi, tak nikdo nerekne popel. Jenze taky by to samo spoust alidi naivne nekoupila proto, ze doufaji ze to mozna bude Fallout.

          Je to presne stejny, jako kdyz ti kola proda "kolu", ktera ale nema s puvodni recepturou zhola nic spolecnyho. Proto trebas amici jezdej kolu kupovat do Mexika ...
        • nightborne
          V případě, že tě baví Skyrim, samozřejmě =).
    • homeles8
      Tak ona se ta hra opravdu do dnešní doby nehodí, je to úplně opačně, než profil moderních her. Opravdu to všechno neni dokonalý, ale jak píše kolega nademnou, je to zábavný to hrát. Jiný dnešní hry jsou technicky dokonalý, graficky krásný, ale 3 hodiny čumění na video a občas mášknout tlačítko je prostě nuda.
    • tomu se rika hratelnost...proste muze to mit spoustu chyb, ale kdyz te to do brzkeho rana nepusti od pocitace, tak si to urcite hodnoceni zaslouzi
      • illy
        A ze me to nepustilo :-) Po ctyrech hodinách spanku mžourám v praci jak suva z nudli.......
      • oka,no su zvedavej...
  • No ja si myslím , že pri hrách tak obrovským záberom sa nedá vyhnúť chybám a ako vždy čo sa hier od Bethesdy týka to moderi "vypucujú" do dokonalosti. Pol roka, niekoľko patchov, tak päťdesiat módov a ešte nejaký dobrý preklad a budeme mať na obrazovke takmer dokonalú hru. Aj napriek tomu , že počítače sa posúvajú neustále dopredu, ešte stále nie je možné vytvoriť hru s tak obrovskou krajinou, v ktorej vaše skutky vyvolávajú odozvu a následky so zároveň špičkovou grafikou a bez chýb. Tak výkonné dnešné počítače nie sú. Buď je to o 8 hodinách hracej doby a dokonalých grafických hodoch alebo o 100 a viac hodinách hrania a musíte obetovať grafiku a prehltnúť nejaké chyby. Zatiaľ sa pomyselnému vrcholu priblížil v článku spomínaný Zaklínač 3 a ešte MGS The Phantom pain. No a tie konce hlavného príbehu to mala Bethesda vždy problém. Taký Fallout 3 a ten jeho koniec...vďaka , že to poriešili potom v DLC. Jednoznačne však vždy dostanete vrchovatú porciu skvelej zábavy. Samozrejme je to len pre tých trpezlivých. Hodnotenie je v tomto prípade zodpovedajúce obsahu.
  • Takže v podstatě, když si počkám na patch, tak potom s koupí neprohloupím?
    • Spis kdyz si pockas, az to bude za $2, jako ten skyrim, tak to bude dobra cena, vcetne tuny modu, ktery to daj do aspon castecne pouzitelnyho stavu.
    • Tak to se obavam ze to nikdo nezaruci.
    • Tilwaen
      Mám z toho podobný dojem. Je to prostě Skyrim 2.0 - všichni na hru remcají, ale ve výsledku v ní klidně strávíš až stovky hodin času. Na Vánoce by to mohlo být ideální.
      • Svätá pravda! Ak dáš vedľa seba nedokonalé a dokonalé, tak ľudia veľmi ľahko spoznajú ten rozdiel, ale ak im ukážeš len nedokonalé, budú spokojní. *3*
      • Ptáček mít pravdu!
        • Tilwaen
          Jako by to někdy bylo jinak.
  • Jack1947
    Ten "So called cenzor je k smíchu" anonym který tu hází SPMA bláboly (z jeho hlavy) ?? si tu vesele tapetuje... to dřív bude v pekle mrznout nebo to necháme narůst a uvidíme?
    *7*

    Noa co mně na F4 vadí že na to jak je technicky hra odfláklá tak teda má neskutečně dlouhé loadingy... *7*
    • neskutečně dlouhé loadingy?

      nemam load mezi instancema delsi nez 5sec, nemas to hrat na kalkulacce
      • nightborne
        Hodně pomáhá (nepřekvapivě) to hrát z SSDčka, když to hraješ z klasickýho disku, dokáže se fast travel loadovat i minutu - a to už vcelku otravný je.
  • Hry mají být celek. Atmosféra, zvuk, náplň a grafika také. Hru jsem smazal jen kvůli tomu. Half Life 2 měl podle mne lepší grafiku i fyziku a jak stará je to hra vs Fallout 4 je to otřesné. Kdybych tady měl toho kdo o tom rozhodl, že tady se bude šetřit trefil bych ho pěstí. Hru jsem si koupil a pro mne to prostě takto není kompletní. Ale prodává se to báječně takže proč by to měnili u Falloutu 5 bude stejný engine jako tento a je to stejný engine jako byl v New Vegas.
    • za A grafika není všechno, ještě minulej měsíc jsem si dal zase System shock 2 prostě proto že je to skvělá hra a že má už hodně obstarožní grafiku jsem vůbec neřešil. za B pokud si dobře vzpomínám tak origoš sykrim taky nebyl úplně top graficky, ale pak se do něj pustila komunita vyšlo pár updatů a pak vypadal naprosto parádně, takže tady očekávám totéž, hra je jen základ teprve komunita z toho udělá hru jakou lidi čekaj.
      • Tak to je pěknej bullshit co jsi napsal :D Je to prostě jen tahání peněz za něco co opravdu nestojí 60€ a pak doufat, že vše komunita spraví, protože my s Bethesdy jsme neschopný a po Skyrimu ukazujeme jak neumíme dělat hry.
        • z *
  • opravdu nechapu tu vecnou snahu omlouvat konzolovou grafiku ktera vypada jako z playstationu 1ky. *12*. a e tu snad nekdo komu vyhovuje to konzolove ovladani a nemoznost si hru vyladit na klavesnici ? vzdyt je to smesne. konzole opet nici PC hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit