Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem prave mel quest kde jste museli vykostit tri baraky po sobe, pak vas chlapek odvedl do sklepa. tam byla zenska a tu nekdo znasilnoval, ale kdyz jsem tam vesel, tak mne pobidli at to delam, ja. Meli jste nekdo ten quest ?
    • ja jsem to mel, ale kdyz jsem dal ze nechci tak mne zabili hned.
  • Hmmmmm Nice!!!! *3*
  • http://www.dailyfailcenter.com/376414
    • Tak ten obrazko/komiks je celkem vystizny. Kdyz se na to ze sveho pohledu vsak podivam, tak to asi i nechtene muze odpovidat te apokalypticke realite. Proste po atomovem vybuchu je nedostatek zbrani, brneni a munice a dostatek mutantu. Na boj s nimi je potreba zbrane/brneni/munice. Aby je clovek ziskal, musi si je vyrobit/dovylepsit/dokraftit. Na to potrebuje material, ktery se tezko shani a tak kazde misto proleza a vsechno bere s sebou... Ano Fallout 4 neni Fallout 1,2. Je to uplne jina hra, stejne jako si myslim, ze byly Fallout 3 a Vegas. Je to uplne jiny zazitek. Chcete isometricke RPG? Tak co takhle super Pillars of Eternity?
      • Myslis ze postapo realite odpovida to, ze v prvni vesnici najdes zcela funkcni (po 200letech) zbroj, potkas manika s plasmovou puskou, od mrtvyho vandraka seberes laserovou ... jen tak z plechu si zbouchas vetrnou elektrarnu ... a pritom nejses schopnej vyrobit strelnej prach a par naboju do pistole?
        Myslis ze zazitek ze hry umocnuje to, ze do svy robozbroje potrebujes kazdejch par minut baterku ... ale tvuj agregat na elektriku si proste bezi jen tak na vzduch?

        Podivej se prave na F1/2 ... zbroj mela vlastni reaktor, auto si musel dobijet, ale vydrzelo pomerne hodne.
        A jak sem uz psal, zkus si svyho cokla/robota/... a naloz mu klidne veskerej trash kterej mas u sebe ... zadnej problem, asi to coklovi naladujes do zaludku ... a pak to vyflusne ... jo, zazitek ze hry.
        Pritom se to da udelat (naprosto trivialne) uzasne vymazleny. Na psa si udelas postroj ... (z hadru/kuze/...) a muzes mu nalozit par kg ... treba munice, mozna jedna rezervni pistole. Klidne bych implementoval to, ze ho muzes s necim nekam poslat nebo si nechat neco prinyst, coz nejakou dobu potrva, ...
        A opet, sme u zazitku ze hry ... tezce zranenej cokl, u kteryho ti hra rika, ze bys mu mel pomoct, a sotva za sebou vlaci zadni hnaty, se po 5s zvedne jako by se nechumelilo ... jooo, tomu rikam vtazeni do hry ... lol.

        Zkratka, aby hra byla dobra, tak se v ramci svyho casoprostoru musi tvarit uveritelne. Pokud je ve hre magie, musi mit svoji logiku, jinak to je hra spatna, a za mesic po dohrani si na ni nikdo ani nevzpomene. Vem si trebas F2 ... spolecnici, sulik ... byl to sice polodement ... ;D, ale kazdej si ho pamatuje. A protoze moh umrit, tak se kazdej snazil aby neumrel.
        • Jasne reknu to uplne jinak. Tuto hru tady obhajuji proto, ze me proste bavi hrat, a snazim se vyjadrit proc me bavi hrat i kdyz asi ne moc dobre.
        • Ta zbroj tam nebyla dveste let. Třeba BoS ty zbroje pouziva celou dobu co byla hlavni postava v mrazaku, takze proc by nemohla byt funkcni. To jako myslsi ze se tam tech 200 let nic nedelo? Ze všichni cekali az se vzbudíš? Ne tam dlouhy leta zily lidi, který rabovali a hledali co mohli, tak pak najdes vandarka s laserovou puskou, nekde ji cornul ve vojenskym skaldu pod zemi, třeba. Agregat bezi asi na nejakej benzin, to ze ho nedoplnujes je ustupek hratelnosti, uz vidim jak zapnes hru a hodinu behas po všech kempech a doplnujes palivo, uzasna zabava. navíc sam nadáváš ze se u power armoru musí kazdejch 15 minut menit baterka, a chtěl bys to ještě menit u dalších 30 generatoru? Vyrabel jsi nekdy strelnej prach? Ver tomu ze ztlouct boudu z prken a plechu je daleko snazsi. Navíc se opez jedna o ustupek, naboje muzes proste jen najit a na vyssi obtiznosti s nima musí setrit, kdyby sis je mohl po stovkách vyrábět taky by to nebylo nic moc.

          Pes samo nejaky postroj mit muze. Hlavni postava taky sebou (ve všech rpg) nosi tuny kramu a nikoho to nesere, tzak proc ne pes. Pokud ses v boji a pes padne, tak to celou dobu co ještě bojuješ nepomuze, jen lezi a knuci, jakmile pobijes nepratele v dohledu a ses mimo combat tak se zvedne. Co na tom, je uplne jedno jestli se zvedne sam nebo ho uzdravíš když uz se nic nedeje. Při boji vyžaduje stimpack a sam se nezvedne ani nahodou.
          • Ta zbroj tam byla 200let, ty sis nepoustel pasku puvodniho majitele? Ten byl v posadce toho vrtulniku ... a ten vrtulnik na ty strese taky byl 200let ... protoze je tam popsany, ze ho sejmuly vybuchy ... lol a za 200let by se vubec nerozpad ...

            Jasne, on ji cornul a munici do ni si boucha na kolene, ale patronu do pistole vyrobit neumi .. lol lol lol ...

            Jo, uzasna zabava behat po vesech certech a hledat baterky do robozbroje, to teda jo ... jiste, on by byl problem ... trebas hned na ty prvni benzince ... zjistit, ze tam sou podzemni zasobniky ... ve kterejch je X kubiku benzinu ... a ten cucat do generatoru ... jooo, to by ubralo na zabave ... ale nekdo by narozdil od tebe musel pouzit aspon jednu mozkovou bunku, ze ...

            Strelnej prach ti vyrobim naprosto kdykoli, je to ta nejprimitivnejsi smes na svete. Trocha siry, trocha drevenyho uhli a nejakej ten sanytr (neboli ten humus na hnijicich zdech) ... to je veda co? A ted sem zvedavej, jak ty zbouchas energetickej clanek pro plasmovou zbran.
      • Toto nebylo myšleno jako hate. 15 hodin jsem u toho proseděl skoro v kuse, ale pak to pro mně prostě ztratilo smysl. Teď si počkám, jak si s tím vyhraje komunita a udělá z toho řádný postapo survival.
    • Tohle mimochodem (do)ukazuje proč je F4 (jediná?) desítková hra a hra letošního roku. Našim pudům se podbízí výrazně lépe než jiné hry. Zlý Witcher po nás chce reflexi a zlý Bloodborne aspoň cvik (a v mém případě estetickou otupělost), polozlý MGS akceptování autorského pohledu (Kojima jako poslední Antonioni? Ale to už by bylo totální podlehnutí postmoderně...) a neutrální Decadence fungující mozek... Howardovská Bethesda vyžaduje (jen?) konzumenta, kterého obdaří absolutní "svobodou". A co hráčská komunita? Většina nadšeně marní čas a pije k tomu Schweppes, pár elitářů se tváří, že se jich to jako netýká, protože jiné hry jsou zaručeně inteligentnější a notoričtí nespokojenci F4 hrají jen aby "získali" munici pro "argumentační" války ve virtuální realitě, vlastně metavirtuální realitě. (A málokdo si všimne, že se jedná - paradoxně - ve srovnání se Skyrimem o posun vpřed, přinejmenším protože hra akcentuje skutečně aktuální témata... namísto draků... a je o osmnáct tříd těžší, tj. náročnější.)

      Hra roku? Bezesporu. Vyhraje? Těžko. Opravdu nejlepší hra roku? Ani omylem... tu letos možná vyhraje skutečně nejlepší hra; což je absurdní.
  • tak ja to dneska balim vy homousci. DEATH to console kids. *6*
  • Já nehraju Fallout 4 já do něj chodím žít.
  • Dobry den, hru jsem si koupil a teprve ji instaluju. Muzu se nejak naporad zbavit toho psa ? videl jsem videa a dost mi tam vadil.
    • Viz ten nade mnou. Ale lze si vzit misto nej i cloveka. Je to potom lepsi.
      • Mr.Handyho žádnej člověk nemůže nahradit :D Nejlepší jsou jeho hlášky :D třeba:

        https://www.youtube.com/watch?v=21_hH-8pIWM
        • *15* https://www.youtube.com/watch?v=ZRC9ICe-MqQ
    • Místo psa doporučuju Mr. Handyho - robůtka ze začátku :) Na blízko je to strašnej zabiják :) ....též vám pak vylije své robotí srdíčko a řekne vám že jste hrdina :D :D
      • Funkční robot z US papundeklového domečku po jaderném výmazu a 200 letech následujícího inferna? Asi se schoval do sklepa...
        • ma samoopravovaci protokoly a jadernej pohon, je to v lore uz xx let, koukni se na wiki
        • 100 let po lidech ti nic nezustane. 200 let s lidmi vydrzi skoro cokoli *3*
        • Už to tak bude *15*
    • Harshday
      Ano, pokecáš s ním a dáš dismiss. Akorát na tebe hodí smutný pohled, takže buď silný ať si to nerozmyslíš *1*
  • Dotaz, je tam možnost hrát například za otrokáře jako v minulých falloutech ? Já to hrál jen pár hodin u bratra ale z toho se sedmičkou docela souhlasím.
    • v podstate tam za otrokare hrajes defaultne :) a zakladas jednu otrokarskou osadu za druhou
      • Super -_-... mě spíš zajímalo jestli tam je něco jako Paradies Fall nebo obdoba Cézarovi legie. Přiznám se že mě baví zkoušet hrát za takovou svini a některé módy to dotáhly dost daleko. (Slavery Extanded např.)
        • co vím, tak ne, díky omezené možnosti voleb a chybějící karmě to nejde hrát jinak než na Dušína
          • Fallout bez otrokářství? https://i.warosu.org/data/tg/img/0256/72/1372316105773.jpg
  • Respekt za asi nejférovější recenzi, co jsem doposud četl.
    • Textově recenze v poho. Jen jak to čtu, tak by mi výsledné hodnocení sedělo tak na 9/10. Což té hře i osobně dávám.

      Jinak pořád nechápu, co komu nesedí na soubojích. Nepřátelé se dost kryjí a neustále házejí granáty, moloťáky. Teda alespoň na very hard obtížnosti.

      Jo a že na mne mutant nebo raider co má zbraň na blízko, běží rovně a nekličkuje ......tak jen srovnání s realitou ...japonci když běželi na steč, tak taky neuskakovali, ale prostě běželi na steč, stejné je to asi se všema vojákama co útočili na bajonety...
      • Nj ale japoncu bylo na banzai tak 500 a ne 5 a kdyz byl sam tak se radsi vodpravil pac zajeti brali jako strasnou potupu a pospineni cesti
      • 9/10? Sakra teda ta škála se mění. Tím mě chceš říct, že ta hra je legendární, perfektně vyladěná, důstojný nástupce série, která má jen drobné chybičky? Protože to 9/10 znamená...

        Mimochodem tím myslíš ty fanatyky co měli ztráty 80% při těhlech útocích? U tupého supermutanta bych to pochopil ale zkus přemýšlet, běžel by jsi proti brokovnici s nožem?
        • ja bych to tedy taky hodnotil na 9/10 me se to libi ... a bezel proti brokovnici s nozem... no hry opravdu nejsou az takhle daleko s inteligenci a pokud ses posahanej magor jako neaky islamec ( coz tam sou ) tak by bezel i z holejma rukama
          • Momentálně v Izraeli, útočí palestinci nožema rovnou proti m16 ... takže asi tak. Nevim co tady řešíte. Nepřátelé kteří mají zbraně se dobře kryjí a ostřelují ze zákrytu. Ti co jsou melee na vás prostě vyběhnou. Třeba i u nás byla kauza kdy několik týpků s bejsbolkama, zaútočilo na ozbrojenou ochranku klubu ...tři jsou mrtví ....

            Takže ještě jednou, ano boje ve hře i nabíhání nepřátel na steč, jsou úplně v pohodě. :)
      • vratit do skoly, doucit.

        http://www.slovnik-cizich-slov.net/ztec-1293526387/
  • Po nudným F3 ze smetiště rozhodně krok dopředu, rozmanitější svět, střelba je víc "cítit", modifikace zbraní a výzbroje dodají určitou hloubku, ať mě Vávra sežere, první Fallout co mě od dvojky baví
  • Chidlink
    Mluví se tady hodně o tom stavění, jenže to stavění by spíchnul každej moder doma na kompu první měsíc od vydaní a mnohem víc vyladěnější. Bethesda to dělala 5 let a ještě špatně.
    • Tj, neumej na sebe ani jednotlivy dily nalepit, natoz je prizpusobit terenu. Tohle umely gamesky uz pred 20ti lety ...

      A prca, chces si postavit vez? No tak to mas smulu, u tusim 4tyho patra skoncis, protoze vejs stavet proste nebudes.

      Jo a kdybys chtel ve svym baraku okno ... tak to zapomen, to je v roce 2277 neznama technologie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit